Burçlar

Günlük Burç Yorumları 22.01.2015

22 Ocak 2015 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu:
İŞ: Atılımlarınız için enerjinizin uygun olduğu bir gündesiniz. Görüşme yapacağınız konuda düşüncelerinizi sakin bir şekilde anlatın.
AŞK: Bilginiz olmadığı konularda bile iddialı konuşmanız, onun size karşı olan içsel tepkisini arttırıyor. Bırakın, biraz da o konuşsun.
SAĞLIK: Enerjiniz ve zekanızın yüksek oluşu sizi fazla hareketli yapıyor. Fakat her an kaza yapmaya müsaitsiniz. Dikkatli olun.

22 Ocak 2015 Perşembe BOĞA Burcu Yorumu:
İŞ: Bugün, kendinizi tamamen işe vermelisiniz Çözmeye çalıştığınız meseleleriniz zamanla sizin lehinize dönecek. Bu yüzden gününüzü yaşayın.
AŞK: Ayrı yaşam şartlarından gelmiş olmanız nedeniyle sürekli aranızda tartışmalar oluyor. Olaya bu açıdan bakarsanız bazı sorunlarınızı çözebilirsiniz.
SAĞLIK: Boğaz bölgeniz çok hassas. Zaman zaman ses kısıklığı yaşamak istemiyorsanız yüksek sesle konuşmayınız.

22 Ocak 2015 Perşembe İKİZLER Burcu Yorumu:
İŞ: İş arkadaşlarınız arasında sevilen bir insansınız. Bazen, aceleci davranarak onları da panik içine sokuyorsunuz. Bugün, sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz.
AŞK: Grup içinde konuşkan bir yapınız olmasına rağmen, onunla tartışmanız gereken konularda yeterince derine inmiyorsunuz.
SAĞLIK: Çok meraklı bir yapınız var. Sürekli araştırmak sizi yoruyor. Zihinsel dinlenmeye ihtiyacınız var. Kendinize vakit ayırmalısınız.

22 Ocak 2015 Perşembe YENGEÇ Burcu Yorumu:
İŞ: İşinizle ilgili savunduğunuz konularda yeterli doneleri de toplamalısınız. Bu şekilde yaşam sorunları sizi üzecek kadar güçlü olmayacak.
AŞK: Ona karşı sürekli pozitif davranmanız; ilişkinizin iyi olmasını sağlarken, zaman zaman kaprisli davranışları için ortam hazırlamış oluyorsunuz.
SAĞLIK: Mide sorunları yaşamak istemiyorsanız, yediklerinize dikkat etmelisiniz. Bugün sebze ağırlıklı beslenmelisiniz.

22 Ocak 2015 Perşembe ASLAN Burcu Yorumu:
İŞ: Çalışma hayatınızdaki yeni düzen arayışları içinde, bazı kişiler için hissettiklerinizde doğruluk payınız var. Fakat, direk olarak cephe almayın.
AŞK: Karşılıklı saygı ortamını inşa ederken; her ikinizin de koyduğu taşların uyumu çok önemli. Aksi taktirde istediğiniz ideal ortamı yaratamazsınız.
SAĞLIK: Kulaklarınızla ilgili problemler yaşamak istemiyorsanız fazla gürültülü yerlere gitmemeli, sakin yerleri tercih etmelisiniz.

22 Ocak 2015 Perşembe BAŞAK Burcu Yorumu:
İŞ: Bugün, size yüklenen işlerin fazlalığından şikayet edebilirsiniz. Fakat, bu zemini kendinizin hazırladığını unutmayın.
AŞK: Kendisine uygun yaşam arkadaşı bulamayanlar için, coşkulu bir gün. Ancak, karşınıza çıkan kişiyi test ediyor gibi bir imaj yaratmayın.
SAĞLIK: İş yerinizde fazla titiz ve yemek konusunda seçici olmanız yüzünden, çevreniz tarafından gizlice yargılanıyorsunuz.

22 Ocak 2015 Perşembe TERAZİ Burcu Yorumu:
İŞ: Balık Burcunda ilerleyen Ay’ın etkisiyle gün içinde duygusallıklar yaşayabilirsiniz. Böyle günlerinizde yaşam pencereniz bütün güzelliklere açık oluyor.
AŞK: Sizi yakından etkilediğini sandığınız ve bu nedenle istemeden içinde olduğunuz olay; sadece onu ilgilendiriyor. Hiçbir şekilde yorum yapmayın.
SAĞLIK: Fazla alkol almak size dokunuyor. Bugün gideceğiniz yerlerde dozu aşmamalısınız. Böbrekleriniz çok hassas.

22 Ocak 2015 Perşembe AKREP Burcu Yorumu:
İŞ: Gerçekleştirilmesi gereken işinizle ilgili bir konuda; uç noktalarda olabilecek en kötü şartları düşünmekten vazgeçin. Zaman kaybediyorsunuz.
AŞK: Sevdiğiniz insana karşı içten sevecen davranışlar göstermekten kaçınmayın. İsteklerinizi detaylı bir şekilde, gurur meselesi yapmadan ona açın.
SAĞLIK: Bugün her konuda güçlü sezgilere sahip oluşunuz, sizi yoruyor. Çünkü alınganlığınız yine had safhada.

22 Ocak 2015 Perşembe YAY Burcu Yorumu: 
İŞ: Kendinizi yaratıcı olarak nitelendirmenizde haklısınız. Fakat, bazen ortaya konan işin de uzun süreli sabır gerektirebileceğini unutmayın.
AŞK: Partnerinize karşı sürekli özgürlüğünüzden dem vurmanızın da bir sınırı olmalı. Hiç beklemediğiniz anda geri dönüşü olmayacak olaylara neden olabilirsiniz.
SAĞLIK: Artık uygun bir rejim yapmaya karar vermelisiniz.Yaz ayları henüz uzakta iken  formunuza ancak kavuşursunuz. .

22 Ocak 2015 Perşembe OĞLAK Burcu Yorumu:
İŞ: Merkür, motivasyon konusunda sizi desteklemeye devam ediyor. Bu nedenle işlerinizde olan performansınız gözle görülüyor.
AŞK: Sevdiğinizin sizinle konuşmak istediği konuda agresif olmayın. Olumsuz gördüğünüz yanları sakince anlatın.
SAĞLIK: Bugünlerde Merkür’den olumlu etkiler alıyorsunuz. Yalnız hızlı hareket ederek kazalara sebebiyet vermemelisiniz.

22 Ocak 2015 Perşembe KOVA Burcu Yorumu:
İŞ: Kafanızın içinden geçen o kadar çok konu var ki, hangi birini netleştireceğinizi şaşırıyorsunuz. En yakın arkadaşınızın desteğini alın.
AŞK: Partnerinizin size olan davranışlarında hissettiğiniz samimiyetsizlik, gerçekten onun suçu mu? Biraz daha paylaşımcı olmalısınız.
SAĞLIK: Bazen yorulduğunuzu anlamıyor ve çevrenize isteksizce davranışlar gösteriyorsunuz. Enerjinizi dağıtmamalısınız.

22 Ocak 2015 Perşembe BALIK Burcu Yorumu: 
İŞ:İşinizle ilgili gezegen desteği sizden yana. Fakat, bu konudaki başarınız karşınıza çıkan fırsatlardan kendinize uygun olanını seçebilmenize bağlı.
AŞK: Kendi kurduğunuz dünyanızda mutlu olduğunu sanıyorsunuz fakat yaşam gerçekleri ile karşı karşıya kalınca da, ümitsizliğe kapılıyorsunuz.
SAĞLIK: Güzelliklere aşırı düşkün olmanız, bugün sizin için olumlu olsa da, yemek konusunda dikkatli olmalısınız. Kilo alabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı