BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 29 Ekim Salı 2019

Koç Günlük İnceleme

Bugün harika anları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Hobilerinize devam edin ve bir müzik aleti çalmayı öğrenin: duygularınızı aktarmanın güzel bir yolu olacak. Ve birisini canlandırmak için mükemmel bir araç olabilir! Ruh haliniz bozulmadan önce bir sınıfa katılmayı unutmayın. Bugün yapabileceklerinize bir tane daha eklemek için harika bir gün olabilir.

Boğa Günlük İnceleme

Bugünlerde sürprizlerle dolu olabilir, çoğunlukla hoş olmayan sürprizlerle! Hiçbir şey planlandığı ve beklendiği gibi sonuçlanamaz. Bütün gün keskin ve ani bir dönüş, beklenmeyen şoklar ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Ancak, istikrarlı ve acımasız kalabilecek ve yolunuza devam edebileceksiniz. Akşamları, her şey istediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Ciddi hasara neden olma olasılığı yoktur. İşler normale dönecek!

İkizler Günlük İnceleme

Bugün, kendinizi en sevdiğiniz etkinliklere tam anlamıyla dahil etmek için önemli bir gün olabilir. Bununla birlikte, ailenin sıcaklığı farklıdır. Unutmayın ki sevdiklerinize önce gelir, bu sizin hayatınızı etkileyebilir. Aile üyelerinize önem verdiğinizi gösterin. Yeni ilişkiler bugün de yolda olabilir. Bu sizin için hareketli ve olumlu bir gün olabilir.

Yengeç Günlük İnceleme

Bugün, duygusal eğilimlerinizin üstüne çıkmanız ve doğru olanı yapmak ile sevdiklerinizi mutlu etmek arasında seçim yapmanız gerekebilir. Şimdiye kadar bir denge kurmayı başardınız. Korkularınızla baş etmeyi öğrenmenin zamanı geldi. Unutma, duygularınız her zaman mantığınızı bulanıklaştırır. Açıkça düşünemeyebilirsiniz ve dikkatsiz bir patlama ilişkilerinizi gerginleştirir.

 

Aslan Günlük İnceleme

Uzun zamandır unutulan ilişkiler bugün yenilenebilir. Eski tanıdıklar, yurttaki arkadaşlar, oda arkadaşları ve benzeri eski arkadaşlıklar bugün sizi etkileyebilir! Sonuç olarak, mutlu bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Evlilik hayatına gelince, mutlu bir gün sizi bekliyor olabilir. Uzun zamandır hissetmediğiniz kadar sevgi dolu hissedebilirsiniz ve daha da önemlisi hissettiğiniz şeyi deneyimleyebilirsiniz.

Başak Günlük İnceleme

İlişkilerle uğraştığınızda, duyumlar ve hassasiyetler bugün geçerli olacaktır. Duygusal cephede, hissettiğinizle beklediğiniz şey arasında belirsiz ve salınımlı kalabilirsiniz. Ama sonunda, diğerlerine bağlı kalmak yerine iç sesini takip etmeye karar verebilirsin. Sezginiz korunmasız kalabilir ve yapılması gerekenleri yapmanıza destek olabilir.

Terazi Günlük İnceleme

Bugün, özellikle ofis işleri bittiğinde çok aktif olabilirsiniz. Düşünceleriniz yeni zirvelere ulaşabilir ve meslektaşlarınızı işlerini tamamlamaları için motive edip teşvik edebilir. Bugün sloganınız: ‘Hedefe ulaşılıncaya kadar uyuyun’! Enerjiniz akşam partide size eşlik edebilir. Kafanı yastığa koymanın ne kadar meşgul olduğunu görebilirsiniz.

Günlük Akrep İnceleme

Sevdiklerinizle birlikte eğlenceli veya alışveriş aktiviteleri, iyi bir zaman geçirmek için mükemmel bir reçetedir! Seçtikleri şeyi almaya istekli olmaktan fazlasını yapabilirsiniz. Harcamalarınızda cömert davranarak bir dönemin sonuna gelebilirsiniz! Şimdi kimsenin size “muhafazakar” diyemeyeceği bir iz bırakabilirsiniz. Bugün tüm eğlence ve alışverişi diliyoruz.

 

Yay Günlük İnceleme

Uzun bir iş gezisi için evden uzak durmak acı verici olabilir. Ancak, harika fırsatlar elde ettiğinizde, buna değdiğini anlayabilirsiniz. İşletmelerden elde edilen iyi iadelere ek olarak, sizin için mağazada başka sürprizler olabilir! Umudunuzu kaybetmeyin ve günün tüm olanaklarından tam olarak yararlanmak için elinizden geleni yapın.

Oğlak günlük incelemesi

Normalde insanlar, özellikle meslektaşlarınız, başkalarının başarısını kıskanıyor, ancak durumunuz farklı! Sadece sizi motive etmekle kalmaz, aynı zamanda yeni projeler ve görevler konusunda size rehberlik ederler. Böyle meslektaşların olduğu için şanslısın. Mevcut işlerini değiştirmek isteyenler için bir süre beklemelerini tavsiye ediyoruz. Yeni değişiklikler için iyi bir gün olmayabilir.

Kova Günlük İnceleme

Muhtemelen yakında yoğunluğunuz sona erecek ve çalışmanızın meyvelerinin tadını çıkarabileceksiniz. Her bir durumun / projenin tüm artılarını ve eksilerini dikkate alarak, kağıt üzerine bir plan çizerek ve sorumlulukların dağılımını dikkate alarak harika bir plan yapabilirsiniz. Ancak, sorunlu alanınız planların uygulanması olabilir! Başarılı olmak için pratik yapmanızı öneririz.

Balık Günlük İnceleme

İhtiyacınız olanı bulmak ve ihtiyacınız olanı yapmak için listenin başındasınız. Bunu yaşamınızın her döneminde deneyimlemiş olmanız muhtemeldir. Bugün yeni tanıdıklar ve hatta dernekler aracılığıyla da yardımcı olabilirsiniz. Bugün, kendi çevrenizden birini veya tanımadığınız birini, unutabileceğiniz bir ömür boyu yaşayabilirsiniz. Başkalarının mutluluğunu kıskanmak değil, onlar tarafından beslenmek önemlidir!

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı