Burçlar

17 Ağustos 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

17 Ağustos 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Maddi konularda istediğiniz trendi yakalamanız çok zor. Merkür ve Ay, aktif yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Planladığınız işleri bir an önce yaşama geçirmek istiyorsanız, güçlü bir iş birliğine ihtiyacınız olacak. Zamanınızı daha sistematik kullanırsanız, enerji alış verişleriniz, olumlu gelişecek. Dostlarınızla özlem giderebileceğiniz bir gün içindesiniz.

17 Ağustos 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Ay kombinasyon burcunuz, Oğlak’ta ilerliyor. Uzun yollardan beklemediğiniz, ilginç haberler gününüzün hoş geçmesine neden olabilir. Yeni beklentilere şimdiden hazır olun. Sıcak gelişmeler gündemde sizi bekliyor. Çevre şartlarınızı değiştirme yönünde, olumlu keşiflerde bulanacaksınız. Algılama gücünüzün oldukça yüksek olduğu bir günü yaşıyorsunuz.

17 Ağustos 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. Gücünüzü ve enerjinizi kişisel ilişkilerinizde kullanmak için, uygun bir gün olmasına rağmen, her konuda temkinli olmalısınız. Kendinizi sorgulamaktan yorulmamalı, ve olaylara akılcı bir şekilde yaklaşmalısınız.

17 Ağustos 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Hedeflerinizde ilerlemek ve iş yaşantınızda gelişmek istiyorsanız, arkadaş çevrenizde güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Zorlandığınız konularda yardım almalı ve sabit düşünmekten vazgeçmelisiniz. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, iş ve aşk yaşantınızı birbirine karıştırabilirsiniz. Olaylara fazla duygusal yaklaşıyorsunuz.

17 Ağustos 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Bugün, çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Atılımcı ruhunuzu ortaya koyarken, size kazandıracağı avantajları da düşünmelisiniz. Karşı tarafın, yapacağı hataların sorumluluğunu siz, yüklenmek zorunda kalabilirsiniz. Dikkatli olun.

17 Ağustos 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız çevrenizde, sizden saklanan gerçekler konusunda fevri davranmak yerine, beklemeyi yeğlemelisiniz. İlişkilerinizde güvensizlik duygusu içinde hareket ediyorsunuz. Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, bugün ketum olmalısınız. Evinizdeki eski eşyaları gözden geçirmeli veya yenilemelisiniz.

17 Ağustos 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz. Sistemli düşünerek, kazançlarınıza yeni bir şekil verebilirsiniz. Elinizdeki olanakları arttırma yolunda göstereceğiniz çaba, takdir görecek. Bugün, yeni iş olanakları konusunda bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın önereceği bazı tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz.

17 Ağustos 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Amaçlarınıza uygun hareket etmeyi yeğlediğiniz bir gün. Çalışma arkadaşlarınızla bir güçlü birliktelik oluşturabilirsiniz. Duygularınızın sizi yönlendireceği yeni konulara ilgi duymanıza rağmen, önünüze çıkan geleneksel engeller yüzünden, kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. Ortaklıklar konusu gündeme gelecektir.

17 Ağustos 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Yeniliklere açık olmanıza rağmen, bugün eski alışkanlıklarının etkisinde kalabilirsiniz. Geleneksel kişilerle birlikte geçmiş olayları konuşmaktan zevk alacağınız bir gün. Uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir gün yaşayabilirsiniz. Ailenizdeki yaşlı kişilerin olumlu sağlık haberleri sizi sevindirecektir.

17 Ağustos 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Bugün, olumsuz etkilenmeye açık bir gününüzdesiniz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır. Düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın ve her zamanki gibi akılcı bir yaklaşım seçin. Fikrilerinizde aşırılık görülebilir. Farklı konuları savunarak, onunla birbirinize ters düşebilirsiniz.

17 Ağustos 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Bugün Ay’ın verdiği etkilerle, kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Konulara yaklaşımınız, pratik ve önlemci. Özellikle, yenilikler konusunda her zamanki çekimser tavırlarınızı hızlı bir şekilde aşıyorsunuz.

17 Ağustos 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Düşünce bazında kalacak olan konular için, çevrenize taviz vermek istemiyorsunuz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bu günde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz. Maddi konular için önemli gelişmeler kat ediyorsunuz. Her şeyi yeniden yapılandırma arzusu içinde olsanız bile, bir takım gecikmelere karşı tedbirli olmalısınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı