BurçlarGenel

14 Ağustos 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazar gününde hayatınızdaki önemli insanlarla bir arada bulunmayı ve gelecek günlerinizle ilgili planlarınızı bu samimi ortamda gündeme getirmeyi planlayabilirsiniz. Ailenizin sizin üzerinizdeki baskısından dolayı kendiniz rahatsız hissedebilirsiniz. Duygularınızı paylaşmak için kendinizi zorladığınız zamanlarda dahi sizi anlamaya çalışan insanlar yoksa karşınızda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz sevgili Koç Burçları. Samimi olmadığını insanlar dahi sizin durumunuzla ilgili yorumlar yapmaya çalışıyorsa eğer kendinizi bundan fazlasıyla rahatsız hissedersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Toplum içinden uzaklaşmak ve kendinize ait sakin bir ortamda bulunmak size iyi gelecektir. Ev yaşantınızla ilgili değiştirmek istediğiniz unsurlar ön plana çıkabilir sevgili Koç Burçları. Bunlarla ilgili ani kararlar alabilir ancak kısa süre sonra vazgeçebilirsiniz. Bu gelgitlerden zarar görmemek için daha kalıcı etkilerin peşinde olmalısınız. 14 Ağustos 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde farklı ortamlarda bulunup yeni insanlarla tanışmayı ve yakın ilişkiler kurmayı isteyebilirsiniz. İçiniz hayata ve insanlara karşı sevgi doludur ve bu nedenle de tanıştığınız insanlarla samimi olmaktan çekinmezsiniz. Ancak karşınızdaki insanların sizin samimiyetinizden neler beklediğinin bilincinde olmalı ve kendinizi gereksiz yorumlara karşı korumanın önemini bilmelisiniz. Eğer hayatınızda özel birisi varsa bugün yaşanacak bu dedikodulardan olumsuz yönde etkilenebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Hiç kimseyi üzmemek adına hareketlerinize daha fazla özen göstermeyi önemsemelisiniz. Hayatınızda yapmış olduğunuz hatalara dönüp baktığınızda kendinizi suçlayacak çok fazla şey bulursunuz. Ancak bu hatalar kendinize acı çektirmeniz için değil onlardan ders almanız için gerçekleşmiştir sevgili Boğa Burçları. Bunun değerini bilmeli ve çıkaracağınız dersleri önemsemelisiniz. 14 Ağustos 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazar gününde maddi olarak bağımlı olduğunuz etkenler sizin için oldukça belirleyici bir hal alacaktır. Kendinizi bu bağımlılıktan kurtarmak adına bir şeyler yapmaya zorluyor olsanız da neticede elinize hiçbir şey geçmemektedir. Bu durum da uzun vadede kendinize olan güveninizin azalmasına ve insanların size karşı tavırlarında çok daha gergin hareketler sergilemelerine neden olmaktadır sevgili İkizler Burçları. Hayalinizdeki noktaya ulaşabilmek için gece gündüz çalışıyor olsanız da doğru hamleleri yapmadığınız sürece bunların hiçbir değeri olmayacağını bilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Boşa kürek çekmenin sizi ne kadar gerilettiğini fark edebilmeli ve sevdiklerinizin size getirdiği eleştirileri ciddiye almaya başlamalısınız sevgili İkizler Burçları. Hayatınızı değiştireceğine inandığınız bazı planların ilk adımlarını atma cesaretini bugün gösterebilirsiniz. Aşk konusunda bugün sorunlu bir gün yaşayabilir ve yeni sorgulamalar yapabilirsiniz. 14 Ağustos 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumusonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde uzun süredir üzerinizde olan olumsuz etkiler duygusal anlamda kötü bir durumda olmanıza neden olabilir. İstediğiniz hiçbir şeyi gerçekleştiremediğinizi ve bütün koşulların size karşı olduğunu düşünebilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Bunun yanı sıra maddi olanaklarınızla ilgili sizi sıkıştıran unsurlar da can sıkıcı bir hal almaya başlamış olabilir. İçinde bulunduğunuz zorlu durum nedeniyle kendinizle ilgili bir şeyler yapmak yerine işinizle ilgilenmek zorunda kalacağınız bugünde oldukça yorulacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak böyle zor bir gün geçirmenizle birlikte gelecekte yapacaklarınızla ilgili çok daha temkinli ve tecrübeli olacaksınız. Çevrenizde bulunan insanlara karşı her zamankinden daha dikkatli olmalısınız. Size zarar vermek isteyen kişiler farklı tekliflerle size yaklaşmaya çalışabilirler sevgili Yengeç Burçları. Güven vermeyen tekliflere karşı tetikte olmalısınız.14 Ağustos 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazar gününde hayatınızdaki birçok konuyla ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri ön plana çıkararak kendinizi için en doğru olanı yapma konusunda harekete geçeceksiniz. Hayatta sizi sizden başka hiç kimsenin düşünmediğini bilir ve her zaman buna göre hareket edersiniz. Sırtınızı birine dayamanın rahat bir şey olduğunu düşünmez aksine bunun bağımlılık olduğunu düşünürsünüz. Her zaman özgür olmaya ve kendi kararlarınızı almayı önemsersiniz ve bu düşüncelerinizle ters düşen hiçbir şeyi de hayatınızda barındırmak istemezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunca mücadelenize rağmen bugün için sizi bezdirecek bazı gelişmeler meydana gelebilir ve her şeyi olduğu gibi bırakmak isteyebilirsiniz. Ancak şimdiye kadar vermiş olduğunuz emekleri düşünerek kendinizi toparlamaya çalışmalısınız sevgili Aslan Burçları. Her ne kadar kötü olaylar yaşamış olsanız da bunları unutarak iyileşmeye çalışmalı ve yolunuza devam etmelisiniz. 14 Ağustos 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde içinde bulunduğunuz ortamlardaki huzur ve güveni önemseyeceksiniz. Bunları oluşturmak ve korumak için elinizden ne geliyorsa yapmaya çalışacaksınız. Ancak sizi engellemeye çalışacak olan kişileri de göz önünde bulundurmalı ve mücadele yöntemlerinize bununla ilgili stratejiler de koymalısınız. Her zaman olayları kontrol altına alma konusunda kendinize güvenseniz de zaman zaman siz de korunmaya ihtiyaç duyduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu noktada güçlü ve sözü geçen bir insanın sizin üzerinizdeki etkisini arzulayacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızdaki insanların beklentilerinizi karşılamıyor oluşu veya sizi hayal kırıklığına uğratmış olmaları diğer her şeye karşı güveninizin sarsılmasına neden olabilir. Ailenizden birileri sizi bu anlamda çöküntüye uğratabilir. İşlerinizi gerçekleştirirken insanlara bel bağlamamalı ve hiç kimseye güvenmemelisiniz. 14 Ağustos 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Pazar gününde duygusal olarak fazlasıyla yoğun etkiler altında olabilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanması konusunda hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Hayatınızda gerçekleşen her sorunu kişisel bir probleme dönüştürmeye meyillisinizdir. Bu nedenle de ne yaşanırsa yaşansın bundan kendinizi sorumlu tutarsınız. Hat yaptığınız zaman bunun sorumluluğunu üstlenmek ve kendinize bu durumlardan ders çıkarmak elbette ki mantıklıdır sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak hiçbir şeyi değiştirmeden yalnızca kendinizi suçlamak da sizin için fazlasıyla zarar verici bir durumdur. Gün ortasında hayatınızdaki insanlarla ilgili sorgulamalar gündeme gelebilir. Sizi sevdiğini düşündüğünüz ancak size karşı tavırları değişmiş olan insanları anlamaya çalışacaksınız sevgili Terazi Burçları. Eğer sizden kaynaklanan bir sorun varsa elinizden geleni yaparak bu sorunları düzeltmeye hazır olduğunuzu ifade etmelisiniz. 14 Ağustos 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, içinde bulunduğunuz olumsuz koşulların ön plana çıkacağı bu Cumartesi gününde öncelikle duygusal olarak kendinizi iyi hissedebilmek için çaba göstereceksiniz. Hayattan beklentileriniz fazlasıyla yüksek olmasına rağmen bugüne dek çabaladıklarınızla birlikte elde ettikleriniz oldukça azdır. Sürekli yeni bir şeyler olmasına rağmen tatmin olamadığınızı hissediyorsunuz sevgili Akrep Burçları. Bu noktada asıl arzu ettiğiniz şeyin ne olduğuna dair bir sorgulama yapmanız gerektiğini düşünmelisiniz. İnsanların sizinle ilgili yaptığı yorumları çok fazla ciddiye alıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Herkesin yaptığı eleştiride kendinizde değiştirecek bir şeyler buluyorsunuz. Bu nedenle de sürekli kendiniz ve sahip olduklarınızla ilgili bir memnuniyetsizliğiniz söz konusu oluyor sevgili Akrep Burçları. Hayatta sahip olamadıklarınızdan çok sahip olduklarınıza odaklanmalı ve gereksiz yere kendinizi üzmemeniz gerektiğini hatırlamalısınız. 13 Ağustos 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 Yay Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazar gününde hayatınızda sizin için önemli olan unsurları korumakla ilgili ciddi bir çaba göstermeniz gerekebilir. Her kim tarafından tehlikeye sokuluyorsa bu unsurlar onu hayatınızdan kesinlikle çıkarmayı düşünürsünüz. Bunun yanı sıra sizi rahatsız eden ne varsa her şeyi yeni baştan kurgulamak adına onları da hayatınızdan çıkarmak istersiniz. Elbette ki bunların hepsi çok fazla zaman ve çaba gerektirecektir. Gün ortasında maddi olarak sahip olduğunuz şeylerle ilgili bazı sorunlar meydana gelebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Aslında ortada herhangi bir sorun olmadan önce de içinizde işlerin ters gidebileceğine dair bir hissiyatınız vardır. Bugün zorunlu olduğunuz bütün işlerinizin yanında bir de hayatınızdaki güzelliklerin tadını çıkarmak adına kendinize fırsat tanıyabilirsiniz. Gün sonuna maddi açıdan ihtiyaçlarınız sandığınızdan daha yüksek çıkabilir sevgili Yay Burçları. Bu konuda kısıtlamaya gitmeyi düşünmelisiniz. 14 Ağustos 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde duygusal olarak sizi harekete geçirecek birçok olayla karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdeki olaylardan ve bunların insanlar üzerine bıraktığı etkiden kesinlikle siz de büyük ölçüde etkilenirsiniz. Eğer yapabileceğiniz bir şey varsa bununla ilgili kendinizi zorladığınız noktalar olsa da elde edeceğiniz sonuçları düşünerek katlanmaya çalışacaksınız. Hayatınızdaki önemli insanların her zaman yanınızda olacaklarına dair oldukça güven dolusunuzdur sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bugün öyle anlar olacaktır ki hiç kimsenin sizi gerçekten anlamadığını düşünecek ve hayatta yalnız başınıza olduğunuzu hissedeceksiniz. Maddi anlamda bağımsız olmanız gerektiğinin bilincindesiniz. Özgür ruhunuza hiçbir şekilde birilerine bağlı olmanın yakışmadığını biliyorsunuz. Bu noktada geleceğinizle ilgili tavrınızı değiştirmeli ve daha umut dolu bir hale gelmeyi istemelisiniz. 14 Ağustos 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, bu Pazar gününde maddi anlamdaki bağımlılığınızla ilgili kendinizi rahatlatacak birkaç girişimde bulunacaksınız. Bu hem sizi hem de bağımlı olduğunuz kişileri oldukça iyi bir konuma getirecektir. Hayatta kendinizden başka kimseye güvenmemeniz gerektiğinin bilincindesinizdir. Yine de topluluk içerisinde olmanın ve insanların enerjilerini hissetmenin değerini de bilirsiniz sevgili Kova Burçları. Bazen her şeyi bırakıp hayatınızda hiç yapmadığınız şeylerin peşinde koşmayı hayal edersiniz. Ancak sorumlu olduğunuz ve sevdiğiniz insanları düşünerek bu düşüncelerinizden vazgeçersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk yaşantınızda bazı sorunlarınızın olduğunu kabul edersiniz. Buna rağmen bu sorunların tek sebebinin karşı taraf olduğunu düşünmeniz ve dillendirmeniz durumunuzun daha da olumsuz bir hale gelmesine neden olabilir sevgili Kova Burçları. Daha gerçekçi ve anlayışlı olmaya çalışırsanız çözümlere ulaşabilirsiniz. 14 Ağustos 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 14 Ağustos 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazar gününde en önemli konunuz hem maddi hem de manevi anlamda güvende olmaktır. Maddi olarak kendinizi güvende hissetmek için elinizden gelen çabayı gösteriyorsunuz. Çabanızın yeterli olup olmaması elbette ayrı bir mevzudur ancak bununla yetinmek zorunda olduğunuzu düşünüyorsunuz. Ancak manevi anlamdaki güvenliğinizle ilgili durumların şartlarını siz belirlemiyorsunuz ve bu nedenle de kendinizi huzurlu hissedemiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. İnsanlara karşı güveninizin sarsılmış olması onlardan uzaklaşmanıza neden olmuştur. Bunun yanı sıra sizin yakınınızda olmayı isteyen çok fazla insan da olmadığını düşünüyorsunuz. Özgür olmak için her şeyden vazgeçebilirsiniz. Ancak sevdiğiniz kişi söz konusu olunca kafanız karışıyor. Aranızdaki sorunların üstesinden gelmek için konuşmanız gerektiğini biliyorsunuz sevgili Balık Burçları. Fakat iletişim konusundaki zorluklar sizi yıldırıyor. 14 Ağustos 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı