BurçlarGenel

5 Mayıs 2018 günlük burç yorumu

5 Mayıs 2018 günlük burç yorumu

 

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 5 Mayıs 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 5 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün önemli kariyer meseleleri üzerinde durabilirsiniz. Çok yakın bir gelecekte işinizle ilgili konular gündeme gelecek. Alacağınız sorumluluklar, çok fazla çaba ve konsantrasyon gerektirebilir. Üzerinizde kasvetli bir havaya girme tehlikesi var ama bundan kaçınmaya çalışın. Muhtemelen yapmayı umduğunuz her şeyi başaracaksınız, o yüzden bu düşünceye asılın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün, uzun zamandır hayalinizi kurduğunuz şeyin gerçekleşeceğini görebilirsiniz. Belki bir yolculuğun gerçekleşeceğine dair işaretler alabilirsiniz. Detayları düzenlemek için pratik bir yaklaşım sergileyeceksiniz. Her adımı dikkatli bir şekilde planladığınızdan emin olun. Böylece gerekenden daha fazla çalışmak zorunda kalmazsınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bu gece biraz tuhaf ve kasvetli düşüncelere kapılabilirsiniz. Onlara izin verirseniz, gün içinde sizi oldukça depresif bir ruh haline sokabilirler. Olumsuz duygularınızı kağıda dökerek veya biriyle paylaşarak yok edebilirsiniz. Ayrıca para yüzünden biraz bunalmışsınız. Bugün yatırım yapmak, yeni bir iş kurmak veya tasarruf etmeye çalışmak için iyi bir gün değil. Gezegenlerin biraz rahatlamasını bekleyin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, mutsuz bir aile üyesiyle iletişim eksikliği yaşıyorsunuz. Bu, biraz kalpsiz hissetmenize neden olabilir. Bu kişiyi rahatsız edecek bir şey yapıp yapmadığınızı merak ediyorsunuz. Böyle durumların üstesinden gelmenin en iyi yolu, o kişiyi sizinle iletişim kurmaya teşvik etmektir. Cevap alamazsanız, bir gün bekleyin ve tekrar sorun. Kasvetli ruh hali geçecek, bu yüzden kendinizi fazla yıpratmayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bir terfinin ya da yükselmenin vaadi bugün aklınıza takılabilir. Bir sonraki adımları ve daha fazla çaba ve konsantrasyon gerektiren görevleri fark edebilirsiniz. Panik yapmayın. Kendinizi çok zorlamamak en doğrusudur. Gezegenlerin biraz rahatlamasına izin verin. Böylece, uzun vadede başarılı olabilirsiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, günün büyük bir bölümünü çok fazla zihinsel enerji gerektiren bir proje üzerinde çalışarak geçirebilirsiniz. Yakın arkadaşınız ya da sevgilinizle biraz zaman geçirmenin planları, umduğunuz gibi olmayabilir. Arkadaşınızın canı biraz sıkkın gibi. Dinlendirici bir akşam, bir konser ya da komik bir film, gerginliği ve kötü ruh hallerini ortadan kaldırabilir. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün canı sıkkın olan bir yakınınız size gelebilir. Onun biraz neşelenmeye ihtiyacı var gibi. Yapabileceğiniz en iyisini ancak en basitini yapın. Çabalarınızın sonuçları o kadar da heyecan verici olmayabilir. Dışarı çıkabilir, güzel ve değişik yemekler yiyebilirsiniz. Arkadaşınızı bir filme, konsere veya sanat galerisine götürün. Bu, sıkıntılarını biraz olsun unutturacaktır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün iç karartıcı haberler alabilirsiniz. Ancak daha sonra bu haberlerin göründüğü kadar kötü olmadığını anlayacaksınız. Kendinizi yıpratmadan önce gerçekleri kontrol edin. Bugün uzaklara gitmek yerine mahallenizde olmayı tercih edin. Yoğun tempo için uygun bir gün değil. Sıkıntınızı atmak için güzel bir komedi filmi izleyebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün para meselelerinin üstesinden gelemeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Ancak, endişelenecek gerçekten önemli bir şey yok. Finansal olarak, iş ilişkileriniz iyi gidiyor, bu yüzden düşündüğünüzden daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Yine alışveriş konusunda biraz dikkatli olmanız gerekebilir. Sonra pişman olmak istemezsiniz, değil mi?

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kendinizi biraz düşük hissediyorsunuz ama bunun gerçek bir sebebi varmış gibi görünmüyor. Sadece kötü bir gece geçirmişsiniz. Biraz uyku enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacaktır. Uzaktan gelen bazı iyi haberler öğleden sonra sizi neşelendirebilir. Yakın arkadaşınızla akşam yemeğine çıkmak için davetiye alabilirsiniz. Akşam eski neşenize kavuşuyorsunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, geçmişten gelen eski hatıralar ve fobiler bugün ruh halinizi etkiliyor. Gerçekten nedenini bilmeden kendinizi depresyonda hissedebilirsiniz. Yaşadığınız bir olay, bu hisleri açığa çıkarmış olabilir. Son zamanlarda rahatsız edici bir rüyagördüyseniz o rüyayı yazın. Sizi neyin rahatsız ettiğine dair bir ipucu alabilirsiniz. Meditasyon yapmak, ihtiyacınız olan rahatlamayı sağlayabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bir arkadaşınız bugün biraz depresif hissediyor. Biraz neşelenmeye ihtiyaç duyabilir. Sosyal etkinlikler ya da grup aktiviteleri onu neşelendirmenize çok yardımcı olabilir, sizin için de güzel bir değişiklik. Uzun vadeli bir hedefe ulaşmanıza az kalmış. Bunu başardığınızda büyük bir kutlama yapacaksınız. Bir grupla fazla etkileşim kurmak zamanınızı ve konsantrasyonunuzu alabilir, fazla yorulmamaya dikkat edin.

05.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı