BurçlarGenel

4 Mayıs 2018 günlük burç yorumu

4 Mayıs 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 4 Mayıs 2018 Cuma gününün burçyorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 4 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün size yardımcı olacak biriyle tanışmanız mümkün. Size inanan insanlar tarafından etrafınız kuşatılacak. Size destek olmak için etrafınızda çok insan var. Bugün tanıştığınız kişiye karşı dürüst olun. Size söyleyeceklerini dinleyin. Çünkü, tüm bunlar sizin iyiliğiniz için olacak.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kriz durumlarından etkileneceksiniz. Başkalarının acı çektiğini görmek sizin için dayanılmaz bir şey. Çünkü, kendinizi acı çeken ve üzülen o insanın yerine koyuyorsunuz. Ancak, bugün sadece kendiniz için yaşamayı ve hayatınızı kolaylaştırmayı denemelisiniz. Bir deneyin, belki hoşunuza gider!

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün, daha önce hiç tereddüt etmediğiniz konular üzerinde düşünmeye başlayacaksınız. Aşk hayatınızın biraz nefes almaya ihtiyacı var. Sevgiliniz veya eşinizle mum ışığında güzel bir akşam yemeği planlayabilirsiniz. Ya da hafta sonu için şehir hatta ülke dışında bir kaçamak. Mutlu olmak için ne yapmanız gerektiğini düşünmenin zamanı geldi. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, özel hayatınızla ilgili aklınıza takılan sorular olabilir. Sevgilinizden size her zamankinden daha fazla talep geliyor. Onunla en derin arzularınız hakkında konuşmak için bu durumdan faydalanabilirsiniz. Böylece, ilişkiniz daha net olacaktır. Bazı olumsuz duygularınızı ifade etmeniz gerekebilir. 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sezgilerinizi bir kenara bırakmak için mükemmel bir gün. Zihninizi dinleyin ve sizi nereye götürürse götürsün ona izin verin. Bilmediğiniz, fark edilmeyi bekleyen bir şey hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak unutmayın, arzularınızın gerçeğe dönüşmeden önceki hali hayallerdir. Hayal etmeyi bırakmayın.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün yapmak istediğiniz tek şey bir tatil planını düşünmek. Genelde sorumluluklarınızdan sadece birkaç dakikalığına kaçmayı göze alıyorsunuz. Sorumluluk sahibi, vicdanlı birisiniz. Ancak bugünlerde, içinizdeki dünyayı ziyaret edebilirsiniz. Aklınızdaki şeyi bir miktar da olsa harekete geçirecek zamanı bulacaksınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, siz mükemmel bir arkadaşsınız ve etrafınızdaki insanlara yardım etmekten zevk alıyorsunuz. Bir insani nedene dahil olmayı veya haftada birkaç saatinizi sosyal sorumluluğa ayırmayı düşünebilirsiniz. Bu tür fikirler hayatınızın gerçek bir parçası olacak. Tüm harika fikirlerinizi başkalarına yardım etmek için kullanma zamanı.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, merhametiniz sizi, başka insanlara yardım etmek ve onları iyileştirmek için çaba göstermeye itiyor. Durum böyle olmasa bile,  etrafınızdaki insanlar bugün sizden yardım talep edebilir. Fakat kişisel sınırlarınızın ötesine geçmemeye dikkat edin, yoksa başkalarının yardımına ihtiyaç duyan siz olabilirsiniz!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, önünüzde oldukça tuhaf bir gün var. Göksel enerjiler size oyunlar oynayabilir. Bir konu yüzünden hevesinizi yitirebilirsiniz. Bunun nedeni, hiçbir şeyden memnun olmayan insanlarla tanışmanız olabilir. Kendinizi bu insanlarla dolu bir dünyada yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Henüz pes etmeyin, dünya sandığınız kadar kötü bir yer değil!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün bazı finansal konular yüzünden üzülebilirsiniz. Son zamanlarda ne kadar harcadığınızı ve önümüzdeki aylarda işlerinizin ne kadar sıkı olacağını düşünüyorsunuz. Yaptığınız bir yatırımdan henüz umduğunuzu alamamışsınız. Çok daha önemli bir yatırım yapmaktan kaçınmalısınız. 

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, sadece bugün için, her şeyin bir açıklamasını bulmaya çalışmaktan vazgeçin. İçinizdeki değişimle durumlara tepki vermeye başlıyorsunuz. Beklemediğiniz olaylar kişiliğinizdeki değişimin bir nedeni olabilir. Bu süreçte kendinize dürüst olun ve olayların sorumlusunun kim olduğunu iyi düşünün.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, gezegenler bugün sizinle bir anlaşma yapmak istiyor. Büyük bir hayaliniz var ve bu hayali gerçekleştirmek için bugün harekete geçiyorsunuz.Gerçek dünyayla yüzleştiğinizde, çocuksu ruh halinizi kaybetmeme konusunda kendinize bir söz verin. Yaşınız kaç olursa olsun, bu enerjiniz güzel sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak.

04.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı