BurçlarGenel

4 Şubat 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

4 Şubat 2016 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

İçsel enerjiniz çok fazla. Aynı anda birçok organizasyon iş yapmak istiyor ve çalışmalarınızdan büyük bir keyif alıyorsunuz. Bugün, Ay kombinasyon burcunuz Ya1da ilerlerken, kısa yolculuk planları yapabilirsiniz. Yakın dostlarınızın fikrini almak zorunda kalışınız, işin keyfini kaçırabilir. Sağduyunuza güvenmelisiniz.

4 Şubat 2016 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Bugün geleneksel kişiliğinizi aşan konular üzerinde yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Yaşamla ilgili ilginç ve sizi aşan konular üzerinde doğru bir yaklaşımınız var. Çevrenizi yargılamaktan çekinmenize rağmen, düşüncelerinizden ödün vermek gibi bir tavrınız yok. Olaylara mantıklı bir çözümle yaklaşmanız, sizi daha da gerçekçi yapıyor.

4 Şubat 2016 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Ay karşıt burcunuz Yay’da ilerliyor. Bugün, ilişkilerinizde vurdum duymaz davranarak, partnerinizin tepkisini üzerinize çekebilirsiniz. Düşüncelerinizi özgürce savunmanız, sizi çevrenize karşı cazip kılsa da evliliğe yakın olan İkizler için dikkat edilmesi gereken bir gün. Ayrıca ilginç fikirlerinizle göz dolduracağınız bir gün yaşayacaksınız.

4 Şubat 2016 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Birlikte çalıştığınız kişilerin özgürlüklerine ve fikirlerine çok önem veriyorsunuz. Bugün, genç arkadaş çevrenizle güçlü bir iletişim yakalayacak ve yeni projeler için gerekli potansiyeli sağlayacaksınız. Özellikle iletişim konusunda becerisi yüksek kişiler ilginizi çekiyor. Küçük ayrıntılardan olumsuz etkilenmemelisiniz.

4 Şubat 2016 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Ay kombinasyon burcunuz Yay’da ilerliyor ve enerjinizin güçlendiğini hissediyorsunuz. Bugün, aşk yaşantınızda hareketli bir gün sizi bekliyor. Partnerinizle birlikte katıldığınız eğlenceli ortamlarda keyifli anlar geçirebilirsiniz. Onun sizi yargılamasından hoşlanmıyor ve onun duygularından emin olmak istiyorsunuz.

4 Şubat 2016 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Ailenizle birlikte paylaştığınız konuları seçerken dikkatli olmalısınız. Ayrı fikirlere sahip olduğunuz için, küçük tartışmalar ortaya çıkabilir. Bugün, evinizle ilgili değişik hayalleriniz var. Alışveriş yapmak için uygun bir gün. Bir türlü sahip olamadığınız şeyleri satın alabilirsiniz. Partnerinizle arkadaşlığınız olumlu bir boyutta gelişiyor.

4 Şubat 2016 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Çevrenizde farklı fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. İletişim konularında yoğunluk yaşıyor olmanız, sizin için ilginç bir durum. Birçok konuda arabuluculuk görevini üstlenebilirsiniz. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, yakın komşu ve akraba ilişkilerinizi gündeme getirecek. Onlarla ortak çalışmalar içinde bulunacaksınız.

4 Şubat 2016 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Maddi konularda kendinize yeni kaynaklar aramanız isabetli bir davranış. Bulunduğunuz alanların size yetersiz geldiğini görmeniz, sizi olumsuz etkiliyor. Bugün, yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak işler peşinde olacak ve bu konuda gerekli kişilerle bağlantılarınızı kuracaksınız. Stresten kaynaklanan baş ağrılarınız mevcut.

4 Şubat 2016 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerlerken uçuk yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Bugün oldukça duygu yüklü ve alınganlık göstereceğiniz bir gün. Özellikle, partnerinizin davranışlarından çok fazla etkileniyor ve onun sözlerini yanlış değerlendiriyorsunuz. Her şeye olumsuz değerlendirmekten çok, düşüncelerinizde netleşmeyi denemelisiniz.

4 Şubat 2016 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Bugün, çok hızlı düşünüyor ve bulunduğunuz alanlarda kısa paslaşmalardan yorulmuş görünüyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, sizi isyankar ve olaylara karşı sabırsız davranışlar içinde olmanıza neden oluyor. Özellikle yaratıcılığınızı ön plana çıkaracak çalışmalarla gündeme geleceksiniz. Sizi tenkit edenlere aldırmamalısınız.

4 Şubat 2016 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Sosyal ve kişisel ilişkilerinizde aşırılığa kaçan davranışlar içindesiniz. Sözlerinizin yanlış anlaşılmasını istemiyorsanız, oto kontrol sisteminizi elden bırakmayınız. Küçük ayrıntılardan yola çıkarak birçok olayın çözümüne hızlı bir şekilde ulaşıyorsunuz. Pratik düşüncelerinizle dikkat çekecek ve ortak çalışmalardan zevk alacaksınız.

4 Şubat 2016 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Hırslı yönleriniz ön plana çıkıyor. İdeallerinizi uğruna taviz vermekten kaçınmayabilirsiniz. Bugün, Ay tepe evinizde ilerliyor. Mesleğinizle ilgili yüksek hayalleriniz var ve özgürce düşündüğünüz zaman daha başarılı oluyorsunuz. Gerekli kişilerle istediğiniz bağlantıları yapacak ve kendinizi ifade edebileceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı