BurçlarGenel

15 Şubat 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

15 Şubat 2016 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:

Çalışma yaşantınıza belli bir disiplin getirmek isteyebilir ve bu konuda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Başarının önemini kavradığınız için, yaşam tarzınıza aksiyon kazandırma çabası içindesiniz. Maddesel kapasitenizin önemli olduğunu karşı tarafın anlaması için, gerekli donanıma sahipsiniz ve ifade özgürlüğünüzü kullanmalısınız.

15 Şubat 2016 Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:

Maddi konularda temkinli hareket etmekten yanasınız. Düzeninizin bozulması ve yaşam kalitenizde eksiklikler, sizi bunaltabilir. Bugün, aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Uzun süredir yapmayı planladığınız değişimlere hazırsınız. Mars’ın olumlu etkisini hissedecek ve çalışmalarınıza yeni bir hız vereceksiniz.

15 Şubat 2016 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:

Enerjik yapınızın belli bir düzene ihtiyacı var. Bugün Ay’ın konumu size istediğiniz disiplini sağlayacak. İç dünyanızı yeniden tanzim etmek zorunda kalacaksınız. Sorunlarınızla baş başa kalmaktan korkmamalı ve çıkış yolları bulacağınızdan emin olmalısınız. İşlek zekanızı sabit düşünmeye zorlamalısınız. Sınırlarınızı daha çok esnetmelisiniz.

15 Şubat 2016 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:

Arkadaş çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Yaşam kalitenizde, belli bir ortalamanın altına düşmek istemediğiniz için, dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. İletişim içinde olacağınız arkadaşlarınızla bugün, ortak çalışma içinde olacağınız önemli konular gündeme gelecek.

15 Şubat 2016 Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:

Gücünüzün farkında olmanıza rağmen, hırslı yapınızı daha da körükleyecek sorumluluklar peşindesiniz. Toplumsal olaylarda zincirleme konular, birbirini bağlayan çalışmalarla başarılı bir grafik çiziyor. Mantıklı davranışlarınızın size kazandıracağı statü sayesinde istediğiniz platformu yakalayabileceksiniz.

15 Şubat 2016 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:

Kişisel enerjinizi sosyal ilişkilerinizle çok güzel kanalize edebiliyor ve istediğiniz başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Bugün, Ay kombinasyon burcunuz Boğa’da ilerlerken, güven duygunuzun gelişimine olumlu katkıları oluyor. Başlatacağınız işlerin size sağlayacağı avantajları çok iyi özümlemelisiniz.

15 Şubat 2016 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:

Yönetici gezegeniniz Venüs, kombinasyon burcunuz Kova’da ilerliyor ve sosyal çalışmalarınıza aktivite yoğunluğu kazandırırken, aşk yaşantınız hareketlilik kazanıyor. Eğlence yaşantınız canlanıyor. Birçok davet alacak ve değişik eğlence ortamlarında bulunacaksınız. Geceleri uykusuz kalmamaya çalışmalısınız.

15 Şubat 2016 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:

Enerjinizi yakın dostlarınızla birleştirebilir ve kardeşler arası bağınızı güçlendirecek çalışmalara yönelebilirsiniz. Evinizle ilgili değişim yaşamak istiyor ve bazı çalışmaları başlatmak için, uygun bir zaman arıyorsunuz. Duygusal ilişkileriniz yeni bir boyut kazanırken, partnerinizi sorgulama ihtiyacı içinde olacaksınız.

15 Şubat 2016 Pazartesi YAY Burç Yorumu:

Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istiyorsunuz. Özgürlüğünüzü savunmanıza rağmen, çalışmalarınızda güçlü bir disiplin var. İstediğiniz koşulların her zaman sağlanamayacağını bilmek, sizi sinirli ve huzursuz yapıyor. Yaşamınızı kontrollü yaşamaktan yanasınız. Bugün enerjinizi dengelemelisiniz.

15 Şubat 2016 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:

Duygusal ilişkilerinizde belli bir disiplin istemeniz son derece yapınıza uygun bir durum. Fakat karşı tarafın, sizin istekleriniz karşısında bocalama yaşaması muhtemel. Mantık dışında farklı şeylerin olabileceğini anlamanız mümkün değil. Bırakın her şey yaşam sınırları içinde kendi doğallığı içinde gelişsin. Bugün çevrenizi denetlemekten vazgeçmelisiniz.

15 Şubat 2016 Pazartesi KOVA Burç Yorumu:

Ailenizin istekleri konusunda sezgileriniz mükemmel gelişiyor ve olayların üstesinden kolay bir şekilde geleceğinize inanıyorsunuz. Bugün mekanınızla ilgili değişime ihtiyacınız var fakat, zevklerinizin mükemmel oluşu nedeniyle bütçenizi zorlamadan bu değişiklikleri yapmaya çalışmalısınız. Her şeyinizin farklı olmasını istiyorsunuz.

15 Şubat 2016 Pazartesi BALIK Burç Yorumu:

Kardeşler ve komşularınızla ortak çalışmalar sergileyeceğiniz bir gün. Onların duygusal desteğine ihtiyacınız var. Kişisel motivasyonunuzun olumlu gelişmesini arzuluyorsunuz. Çevrenizde daima size inanan dostlarınız olsun istiyorsunuz. Bugün, iyi niyetli yaklaşımlarınız yanıtsız kalmayacağından emin olmak isteyeceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı