BurçlarGenel

Haftalık Burçların Beklentileri 7 – 13 Ekim

Koç Burcu Haftalık YorumKoç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta iş adamları ve öğrenciler için yüksek rekabet olabilir. Müteahhitler de bu haftayı servetlerini artırmak için kullanabilir. Özel hayatınız için harika bir hafta geçirebilirsiniz.

Aileniz tüm çalışmalarınızda sizi destekleyecek gibi görünüyor. Ortak bir ailede yaşayanların, bu evrede pek çok insanla tanışması muhtemeldir. Kariyer açısından, iş sahiplerinin takdir edilmeleri için ekstra çaba sarf etmeleri gerekebilir.

Ancak, parasal kazançlar karşınıza çıkabilir. Araştırmacılar kaliteli işler sunabilirler. Bir varlığın veya bir aracın alımı için yatırım teklifi sunabilirsiniz.

Boğa  Burcu Haftalık Yorum

Boğa  Burcu Haftalık Yorum

Haftaya yüksek enerji ile başlayabilirsiniz ve kariyerinizle ilgili önemli bir karar vermeniz bekleniyor olabilir. Sağlam bir finansal durum güveninize katkıda bulunacaktır.

Evli çiftler, verdikleri kararlardan destek ve işbirliği alabilirler. Boğalar, kardeşlerinin şirketlerinden keyif almayı bekleyebilirler. Sevdikleriniz zaman geçirmek, haftanın en iyi yanı olacaktır. Öğrenciler yüksek seviyede rekabet ile karşı karşıya kalabilirler.

İş adamları gelecek hafta için beklenen planlarını ertelemeyi düşünebilirler. Sağlığınızın dikkatinize ihtiyacı olacaktır. Öksürmeye ve soğuğa yatkın olabilirsiniz. Bu öksürük, zaman zaman tedavi edilmezse önemli sağlık sorunlarına neden olabilir.

 

İkizler Burcu Haftalık Yorum

İkizler Burcu Haftalık Yorum

İkizler için bu haftanın kişisel ve profesyonel ilişkilerinde sakin ve rahat geçmesi bekleniyor. İş adamları parasal kazanımlar elde etmek için bir süre beklemek zorunda kalabilirler. İş dünyasında çalışan insanlar bu hafta herhangi bir genişleme planı yapmamalıdır.

Bununla birlikte, 13 Ekimde, lehinize yakışıklı bir anlaşma imzalayabilirsiniz. İş adamları, fikirlerinin önümüzdeki dönemde uygulanmasına yönelik düzenlemeler yapabilirler.

Herhangi bir yasal meseleye dahil olmanız konusunda çok dikkatli olmanızı öneririz. Bu hafta arkadaşlarının desteğini beğenebilirsiniz. Çocuklarınızın davranışları sizin için bir teselli kaynağı olacaktır. Sizi desteklemeleri için çocuklarınızla ilişkilerinizde kibar olun.

 

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Bir Yengeç olarak, mali ve duygusal konularınız için uygun bir hafta bekleyebilirsiniz. Bulunduğunuz pozisyondan memnun kalabilirsiniz. İş adamları bu hafta kendilerine gelebilecek önemli kazançlar bekleyebilirler.

Bir çalışan iseniz, parasal faydalar bekleyebilirsiniz. Patronlarınız da bu aşamada size destek olacaktır. Öğrenciler bu haftayı olumlu bulacaklar çünkü görevlerine iyi odaklanabilirler.

Çok çalışmak akıllıca olsa da, bu süreçte sağlığınızı etkilemesine izin vermemeniz önerilir. Bu hafta hem fiziksel hem de ruhsal yönde kendinize önem vermenizi öneririz.

 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Hafta finansal ve aile cephesinde mutlulukla başlayabilir; kendinizi oldukça iyi bir konumda bulabilirsiniz.

Ancak, profesyonel cephede, biraz zor bir durumla karşılaşabilirsiniz. Eğer bir çalışan iseniz, üstleriniz size destek olmayabilir. İşletme sahiplerine gelince gerekli desteğe sahip olabilirsiniz. Çok çalışmaya ve faydalarından yararlanmaya devam etmeniz muhtemeldir.

Bu hafta spekülatif bir şeye para yatırmamak akıllıca olabilir. Sağlık dikkatinizi ister! Kişisel yaşamınız açısından bile, işler o kadar uyumlu olmayabilir. Öğrenciler ayrıca bu haftayı ılımlı bulabilirler. Bu aşamada sakin bir mizacın korunması akıllıca olacaktır.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Başak Burcu Haftalık Yorum

Hafta ailenizle birlikte keyifli zamanlar geçirmenizle başlayabilir. Kibar sözler sizin için her yerden duygusal destek kaynağı olacaktır. Bu aşamada çalışma konusunda oldukça disiplinli bir insan olabilirsiniz.

Evlilik çağındaki insanlar bazı iyi tekliflerle karşılaşabilirler. Ortak bir ailede yaşıyorsanız, kendi aranızda yanlış anlamalar yaşanabilir. Sakin ve dengeli kalmak için meditasyon uygulamanız gerekebilir.

Öğrenciler kendilerini taze ve enerjik hissedebilirler, ancak arzu ettikleri sonuçları elde etmek için çok çalışmak zorunda kalabilirler. Pazarlama uzmanları ve danışmanlar için ılımlı bir hafta olabilir. Finansal danışmanlar ayrıca mesleklerinde başarı bekleyebilirler.

 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta çeşitli açılardan harika olacağını gösterebilir. Mutluluğun her alanından zevk alabilirsiniz. Finansal olarak, sağlam bir duruş sergileyebilirsiniz. Kariyerinizde, yabancı şirketlerle çalışan iş adamları bu hafta yüksek kazanç bekleyebilir.

Aile hayatınız açısından sevdiklerinizin sizi desteklemesini bekleyebilirsiniz. Öğrenciler, kendi derslerinde iyi notlar almak için iyi bir haftanın tadını çıkarabilirler.

Devlet kurumlarına dahil olan işletme sahipleri ise, yetkililerden istenen desteği görmeyebilirler. Ancak, önemli bir problem yaşanmaması muhtemeldir. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmaya devam etmeniz isteniyor.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Akrep Burcu Haftalık Yorum 

Hafta bazı mükemmel kazanç fırsatları ve yüksek güven seviyeleri ile başlayabilir. Bir Akrep olarak, bütün hafta boyunca finans durumunuzu lehinize çevirebilirsiniz. Sağlığınız bu hafta boyunca tatmin edici olmayabilir ve dikkat gerektirebilir.

Çalışanlar için konumlarında bir değişiklik olması beklenebilir. Öğrenciler çalışmalarından zevk alabilir; enerji seviyeleri de müfredat dışı faaliyetler açısından mükemmel olabilir.

İthalat ve ihracat sektöründen işletme sahiplerinin parasal fayda ve fırsatlardan kaynaklanması muhtemeldir. Tüm konforlara ve iyi bir duruma sahip olmanın yanı sıra, zaman zaman güvende olmayabilirsiniz. 9 Ekim, yeni bir girişimin başlatılması açısından olumlu olabilir.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Yay Burcu Haftalık Yorum 

Haftanın, göz korkutucu bir yaşam kararı almanızla başlaması muhtemeldir. Huzursuzluk ve karışıklık aşaması sizi duygusal olarak rahatsız edebilir. Aksine, bir profesyonel olarak moraliniz yüksek olabilir ve size verilen otoriteyi yeniden sağlayabilirsiniz.

Ortak bir ailede yaşayanların, aile meselelerinde ortak yolu bulması gerekebilir. 9 Ekim’de arkadaşlarla olan görüş ayrılığı ruh halinizi bozabilir. Yazarlar ve şarkıcılar kariyer açısından harika bir hafta geçirebilirler.

Öğrenciler ellerinden gelenin en iyisini yapamayabilirler ve yeteneklerinden şüphe edebilirler. Ancak, sakin olmanız ve bu tür düşünceleri yenmek için kendinize inanmanız önerilir.

 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Oğlak Burcu Haftalık Yorum 

Oğlak olarak, bu haftanın ilk aşamasında bir kazanç fırsatı bekleyebilirsiniz. 10 Ekim, maddi meseleler için verimli bir gün olabilir. Evli bireylerin kararlarında önemli düzeyde bir işbirliği beklenebilir.

Ortak bir ailenin mülk sorunlarından biri bu hafta sizi rahatsız edebilir. Profesyonel cephede, patronlarınız ve meslektaşlarınız tarafından takdir edilebilir ve övülebilirsiniz.

Tasarımcılar ve diğer yaratıcı sanatçılar için ılımlı bir hafta olabilir. Öğrenciler üstlerinden uygun rehberlik alabilirler. Kısacası genel olarak, uygun bir hafta olacaktır.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Kova Burcu Haftalık Yorum 

Bu haftayı oldukça olumlu bulmanız muhtemel. İşyerindeki üstlerinizden ve meslektaşlarınızdan takdir ve övgü toplayabilirsiniz. Bu aşamada küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz; ancak, bu gibi durumlardan kurtulmayı başarmanız muhtemeldir.

İşletmenizdeki insanlara gelince, şirketiniz bir devlet kurumuyla ilgileniyorsa, onlardan istenen desteği alamayabilirsiniz. Ancak genel olarak, işletme sahipleri için verimli bir hafta olabilir. Beklenmeyen kazançların sizin yolunuza çıkması muhtemeldir.

Sağlık açısından, ılımlı bir haftanın tadını çıkarabilir ve hafta boyunca enerjik kalabilirsiniz. Öğrenciler bu haftayı biraz zor bulabilirler. Eğitimlerine odaklanma sorunu yaşayabilirler.

 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Balık Burcu Haftalık Yorum

İlişkileriniz açısından bu hafta ideal bir hafta olabilir. Evli çiftler hafta ortalarında farklı fikirlerle karşılaşabilirler. Ancak, hafta sonlarına doğru her şey çözülecektir. Birbirinize olan sevginiz önemsiz meselenin çözülmesine yardımcı olacaktır.

Ayrıca bu hafta arkadaşlarınızla çok zaman geçirebilirsiniz. Çalışanlar bu hafta kendilerine çok fazla sorumluluk yükleyebilirler. Denizaşırı şirketlerle iş yapan insanlar, işlerinde ilerleme kaydedebilirler.

Sağlık açısından bu haftayı endişeli geçirebilirsiniz. Yemek düzeninize ve spor aktivitelerinize önem gösterebilirsiniz. Öğrenciler için ılımlı bir hafta olabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı