BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 24.12.2014

KOÇ

Önümüzdeki dönemde hedeflerinizi, ideallerinizi gözden geçirerek hareket edeceksiniz. Sorumluluğu elinize alarak yeni bir yüksek lisans yapabilirsiniz.

BOĞA

Gelir dışı kaynakların ve eş ile ortak gelirler konularında sınandığınızı hissedebilirsiniz. Ancak unutmayın bu dönemde ödevini yapan ödülünü alacaktır.

İKİZLER

Ortaklıklar konusunda hayata bakış açınız bu yılda büyük bir değişim geçirebilir. Sorumluluklarınızı üstlenerek ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz.

YENGEÇ

Hayatınızı yeniden düzene sokmak için önemli bir süreç sizi bekliyor. Önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca  çalışma rutininiz hakkında yeni adımlar atacaksınız.

ASLAN

Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek için iki buçuk yıllık bir dönem başlıyor. Hayatınızda keyif aldığınız bir konuyu işe çevirmek için ideal bir süreç.

BAŞAK

Ev ve aileyle ilgili köklü değişiklikler sizi bekliyor. Sağlam adımlarla geleceğe yatırım yapmak üzere iki buçuk yılın ardından rahat bir oh çekebilirsiniz.

TERAZİ

İki buçuk yıl boyunca gündemde olan maddi konular yavaş yavaş yerini eğitim, seyahatlerle ilgili konulara bırakıyor. Gelişiminizin sorumluluğu sizde.

AKREP

Önümüzdeki yaklaşık üç yıl boyunca maddi konularda, gelirleriniz hakkında sınandığınızı hissedebilirsiniz. Bu sürecin ardından artık daha güçlüsünüz.

YAY

Kendinizle ilgili geliştirmek istediğiniz, bir düzen oturtmak istediğiniz konular önümüzdeki yaklaşık üç yılın ana gündemini oluşturacak.

OĞLAK

Sınavlarla dolu bir dönemin ardından kendinizi inzivaya çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Kendinizi gerçekleştirmek için sistemlerinizi oluşturacaksınız.

KOVA

Önümüzdeki yaklaşık üç yıl sosyal yaşantınızı sorguladığınızı hissedebilirsiniz. Bu dönem size gerçek dostlarınızı keşfetmenizi sağlayabilir.

BALIK

Kariyerinizde sorumluluk alma zamanı geldi. Önümüzdeki yaklaşık üç yıl boyunca zorlandığınızı, sınandığınızı daha çok çalışma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı