GenelVİDEOLAR

Deli Mi Ne ? Uefa maçında sahaya atladı !

Dün akşam oynanan Liverpool Chelsea UEFA Süper Kupa final maçında sahaya atlayarak maçın bir süre durmasına sebep olan YouTuber Deli Mi Ne Türkiye’de oldukça popüler bir isim. Dünkü maçta sahaya atlaması ile birlikte vatandaşlar arama motorlarında en çok onun ismini arattılar. Peki buna göre; Deli Mi Ne kimdir, gerçek ismi nedir? Deli Mi Ne lakaplı YouTuber gözaltına alındı! İşte ayrıntılar..

 

 

Dün akşam oynanan Liverpool Chelsea UEFA Süper Kupa final maçında sahaya atlayarak maçın bir süre durmasına sebep olan YouTuber Deli Mi Ne bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Sahaya neden atladığının sebebi bilinmezken herkes onun kim olduğunu merak ediyor ve onu araştırıyor. Türkiye’de oldukça popüler bir YouTuber olan Deli Mi Ne kimdir? Deli Mi Ne gerçek ismi nedir? İşte ayrıntılar..

 

Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu beden eğitimi bölümünden mezun olmuştur. Youtube fenomeni olarak sosyal medyada sıkı bir takipçi sayısına sahip olan Fester Abdü‘nün gerçek ismi ve soyadı Ali Abdülselam Yılmaz’dır.

Tam net olmamakla birlikte bazı kaynaklardan erişilen bilgiye göre aslen Adana’lıdır. 1993 doğumludur. Boyu 1.69 cm, kilosu ise 66’dır.

Fenomen kimliğinin yanı sıra kano sporcusu olan Fester Abdü, okuduğu üniversitenin kano takımında bir çok yarışa katılmış ve büyük başarılara imza atmıştır. Ayrıca Türkiye Kano Milli takımı sporcusudur.Günümüzde yaşantısını Antalya’da sürdüren, Ali Abdüsselam Yılmaz’ın Youtube kanalı ise Deli Mi Ne?’dir. Türkiyenin En Çılgın YouTube Kanalı sloganı ile yayın hayatına devam etmektedir.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı