Genel

Adana Tadilat

Ev dekorasyon Sıra geldi evin dekorasyonu çağdaş Mouse’un classic mi odaları nasıl yerleşim yapmalıyım Akyol olsa gibi soruları dekorasyonları sıfırdan nasıl yapılır evin boyasından mobilyalar evde nasıl bir istediğimizdir.

nfl store

sex toys for sale
nike air max 270 sale
wigs for women
team uniforms
nike air max shoes
adidas factory outlet
nike air max sale
best sex toys
cheap wigs
custom jerseys
basketball jeresys custom
baseball jerseys custom
sex toy store
Human Hair Wigs
nike air max 90

çağdaş bir evde yarışacak bir tarzda daha canlı renklerin bulunduğu sıcak bir ev mi istiyoruz bunları karar vermemiz gerekiyor daha sonra neye göre bilmeyeceğim kaynağı bulmanız gerekiyor emin olun ufak bir ev dekorasyonunda.

Büyük Otel odası kadar her şey konsensüsle dinlemek ne başlıyor Ben de size Bugün numuneler vereceğim biz  foto inceleyeceğiz ve daha sonra bu foto

üzerinden renk akalası oluşacak görgünü gibi bu fotolar aslı iki ana renk var mavi ve sarı ama tek renk gerçekleştirmek lazım 6 adet seçiyorum kendime ve ilham kaynağımda meydana getirdi kumğumuz bu renkle gerçekte bana hem malzemesi seçiminde hem mobilya seçiminde her türlü ve referans olacak çok basit olacak işim hemde mobilya renk uyumunda yakalamış olacağım , renk uyumunu problem etmekten kaçınacağım.

renklerimiz belirledik ikinci adım malzeme tercihi malzeme tercihinde ise gerçekte iki adımda ev dekorasyonu neye mobilyalar alınırken karar veriliyor malzeme ve renklere o malzeme ile gerçekte çok değişik ambülans yaratabilirsiniz en bayında demiştim bu evin elegan olmasını istiyorum o yüzden malzemeler benim amacıyla çok mühim o yüzden en basında bir bir kaba taslak karar veriyorum acaba hangi malzemeleri kullansam benim evim daha elegan durur renklerle daha nasıl uyumlu duruma getiririm belyin fırtınası yapıyorum ve su anda görmüş bulunduğunuz renk scalasi ile beraber malzemeleri bir arada tutuyorum.

çünkü ikisi de bir arada uyumlu olması gerekiyor kumaş tercihi olarak deri tercih ediyorum kadife insanda dokunulduğunda iyi duygular uyandıran bir kumaş türüdür son derece trend bir malzeme o yüzden kadife ile deri bir arada kullanmak elagan duruda yardımcı olacaktır.

 

Adana Tadilat

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı