BurçlarGenel

8 Cumartesi Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 8 Aralık 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı.Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 8 Aralık 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, hayatınızın belirli bir alanında bazı heyecan verici değişiklikler yapıyorsunuz. Bu değişiklikler sonunda aile ve sağlık da dahil olmak üzere hayatınızın her yönünü etkileyecek. Dönüşümden tam olarak yararlanmak için, bazı projeleri geride bırakmanız gerekiyor. Zamanınızı boşaltarak hedeflerinize nasıl ulaşacağınıza odaklanabilirsiniz. Bu bir yenilenme dönemidir ve size neşe getirecektir.

BOĞA BURCU

Sevgili Başaklar, bugün yaşamak için yeni bir şeyler inşa etmeniz gerekecek. Dünyaya bakışınızda büyük bir değişim var. Bu değişim sevilen birinin yaşam tarzındaki büyük değişimden kaynaklanıyor. Bu kişi, kendi hayatınızda yaptığınız seçimleri yeniden değerlendirmenizi sağlıyor. Yanlış şeyler yapmış olabileceğiniz düşüncesiyle korkmayın. Pişmanlık işe yaramaz, bunun yerine onlardan ders alın ve üzerine yeni şeyler inşa edin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün eşiniz veya arkadaşınızla bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Aşırı tepki gösterebilirsiniz. Bunu yaparsanız, kendinizi her zamankinden daha savunmasız hissetmenize neden olacaktır. Bu sefer biraz geride durmaya çalışın. Bazen özverili olmak size çok şey kazandırabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bitiş çizgisi görünmeye başladı. Nefes alacağınız günler çok yakında…Bugün işlerinizi tamamladıktan sonra arkadaşlarınız veya ailenizle eğlenmeye çıkabilirsiniz. Eski çevrenizi özlüyorsanız, bir süredir göremediğiniz kişilerle yeniden bağlantı kurmaya çalışabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, kendinizi bir dönüm noktasında bulduğunuzda, ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Size yakın olan insanlardan ipuçları alın. Onların coşkusu sizin coşkunluğunuz olsun ve onların liderliğini takip edin. Kalabalığa girdiğinizde kendinizi zayıf hissetmeyin. Yakınlarınız planlarını ve bilgeliklerini sizinle paylaştıkları için, onlara minnettar olmalısınız.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yeni ve heyecan verici bir seyahat planı için bugün harekete geçmeye başlıyorsunuz. Şu anda organizasyon ve planlama konusunda olumlu bir enerji var, bu enerjiyi iyi değerlendirin. Bu, düşüncelerinizi ve duygularınızı olumlu ve ödüllendirici bir yönde ilerletmek için harika bir fırsat. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün parasal anlamda iyi gelişmeler olacak. Hayatınızdaki bazı insanlar gerçek duygularını ve motivasyonlarını saklamakta iyidir ve onların gerçekte kim olduklarını görmek için dikkatli bakmanız gerekir. Onların kararlarını veya felsefelerini savunmak zorunda değilsiniz ve onlara güçlü taahhütler vermekten kesinlikle kaçınmalısınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, iktidarla karşı karşıya gelecek olsanız bile doğru bildiklerinizi söylemekten çekinmeyin. En küçük adaletsizlik bile tolere edilemez. Fikrilerinizi yüksek sesle dile getirdiğinizde, çevrenizdekiler size saygı duyacak. Bunu yapmayalı uzun zaman oldu ve artık konuşmanın zamanı geldi!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, ne düşündüğünüzü söyleme konusunda hiçbir tereddütünüz yok, ancak bugün diliniz başınızı belaya sokabilir. Katıldığınız konuşmalarda yaşanan gerginlikleri hafifletmek sizin elinizde. İkna kabiliyetiniz çok iyi. Bunu bugün ihtiyaç duyduğunuz anlarda kullanmaktan çekinmeyin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, başkalarına verdiğiniz güven, ilişkilerinizin büyümesini sağlıyor ve kendi içsel büyümenizi hızlandırıyor. Bu çok güzel bir şey. Ama bugün, kartlarınızı göğsünüze biraz daha yaklaştırmanız gerekecek. Kontrolünüz dışında, bir özel bilginin yanlış ellere geçmesini istemiyorsunuz. Sırlarınızı anlatmak için biraz daha beklemelisiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, eğer özgüveninizin azaldığını hissediyorsanız, sahip olduklarınızı ve yeteneklerinizi tekrar düşünün. Bugün bazı etkili insanlar size ilham kaynağı olacak. Yaptığınız yaratıcı işlerin taklit edildiğini görmek sizi biraz öfkelendirebilir, sakin kalmaya çalışın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sonunda gevşemenin tadını çıkarıyorsunuz. Son günlerde kendinizi iş yüzünden çok yorgun hissediyor olabilirsiniz. Yeterince ileri gittiniz. Bugünden itibaren herhangi bir taahhütten kaçının. Bugün iyi bir arkadaşınızla dışarı çıkın ve mükemmel bir gün geçirin.

08.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı