BurçlarGenel

4 Eylül 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, bu Pazar gününde aşk yaşantınızda kendinize uygun görmediğiniz bazı gelişmeleri engellemek ve bunlarla ilgili sevdiğiniz kişiyle görüşmek isteyebilirsiniz. Beklentilerinizin dışında gerçekleşen durumlarda hoşunuza gitmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir sevgili Koç Burçları. Böyle bir durumda içinde bulunduğunuz koşulların izlerini tamamen silerek yeni bir sayfa açmak sizin için oldukça zorlayıcı bir durumdur sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak eğer ki sevdiğiniz kişi de sizinle işbirliği yaparsa her şey çok daha kolay bir hale gelecektir. Gün içerisinde aileniz sizinle ilgili bazı planlarını öne sürebilir. Bu planların size hiç uygun olmadığını düşünür ve sinirlenebilirsiniz. Ancak bu durumda tepkilerinizi sert bir biçimde göstermek istenmedik kırgınlıklara yol açabilir sevgili Koç Burçları. Gün sonuna doğru gelecek planlarınızla ilgili sizi önemseyen insanlara bazı açıklamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. 4 Eylül 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, bu Pazar gününde günlük yaşamınızın pratiklerini oluşturan konularla ilgili yeni kararlar almak istersiniz. Öncelikle iş yaşantınızda memnun olmadığınız ve geliştirmek istediğiniz mevzuları düzenlemek isteyeceksiniz. Yapmayı arzuladığınız şey aslında kendi yeteneklerinizi ortaya çıkarabileceğiniz çalışmalar sergilemektir. Bu sayede hem yaşamınızı daha güzel hale getirecek hem de maddi anlamda daha rahat olabileceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında bulunduğunuz ortamlarda bildiklerinizle çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Ancak bazı meselelerde çok fazla girişken olmamanız sizin faydanıza olabilir. Bu konuda hislerinizin size ne söylediğine dikkat etmeli ve buna göre davranmalısınız. Etrafınızdakilerin takdirini almak ve danışılan kişi olmak hoşunuza gidecektir sevgili Boğa Burçları. Gün sonunda günün ilk saatlerinde planladıklarınızı yerine getirmiş olmaktan memnun olacaksınız. 4 Eylül 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, bu Pazar gününde elinizdeki maddi imkânlarla hayallerinizin ne kadarını yapabileceğinizle ilgili bazı sorgulamalar yapabilirsiniz. Ertelemek zorunda kaldığınız hayalleriniz varsa bunların artık yapılma vakti geldi diye düşünebilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Hayata ve hedeflerinize dair oldukça hırslı yaklaşımlar içerisinde olacağınız bir gün geçireceksiniz. Öncelikle bilginizi ve gücünüzü kanıtlamanın önemli olduğunu düşünürsünüz. Zira özgür olmak için bunlara sahip olmanız gerektiğini düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Aileniz veya sizi yakından tanıdığını zanneden insanlar hedeflediğiniz şeyleri çok fazla ciddiye almayabilirler. Ancak siz azminiz ve kararlılığınızla herkesi şaşırtacaksınız. Bugün ev yaşantınızla ilgili kendinizi rahatlatmak adına bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Ancak parasal anlamda sınırlarınız sizi bu konuda temkinli davranmaya zorlayacaktır. Meseleleri akıl süzgecinden geçirmeden ilerlemeye çalışmamalısınız. 4 Eylül 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, bu Pazar gününde mesleğinizle ilgili rahatsızlık duyacağınız bazı gelişmelerden haberdar olarak güne başlayabilirsiniz. Elbette ki tatil gününüzde böyle bir sorunla ilgilenmek istemeyeceksiniz. Ancak elbette ki bu sorun gün boyunca aklınızın bir kenarında duracaktır. Bu nedenle de bugün karşılaşacağınız diğer olaylarla ilgili de sabrınızın çok yüksek olmaması söz konusudur. Karşınıza çıkan bu sorun bugün içerisinde yapmanız gereken birçok sorun ortaya çıkarabilir. Zorunlu şeyler olduğu için bunları ertelemeyi düşünmezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bir an önce bitirip artık can sıkıcı konular üzerine düşünmemek istersiniz. Elbette sizi zorlayan etkiler planladığınız gibi hızlı bir şekilde sonuç almanızı engelleyecektir. Tüm bu olumsuzlukların arasında düşünceleriniz ve duygularınızı bütünleştirmeyi ve herkes için hayırlı olacak kararları almayı önemsersiniz. Gün sonunda aşk yaşantınızda sizi rahatsız eden unsurlar üzerine açık bir şekilde konuşmayı tercih edeceksiniz. 4 Eylül 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, bu Pazar gününde hayatınızla ilgili önemli bir konuda karşınıza aşmanız gereken bir engel çıkabilir. Elbette ki elinizden geleni yaparak bu sorunu çözmeye çalışacaksınız ve bir yandan da kendinizi bu anlamda kanıtlamak istersiniz. Ancak ne kadar denerseniz deneyin elinizde olmayan bir şekilde sürekli yenik düşersiniz. Bu noktada yenilgiyi kabul etmek ve gücünüzün sınırları olduğunu kabul etmek size zor gelebilir. Yine de etrafınıza baktığınızda birçok insanın sizinle aynı durumda olduğunu görmek içinizi bir nebze rahatlatacak bir etki olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Sosyal ortam içerisinde insanın kendisiyle yüzleşme şansı çok daha yüksek olur. Bu nedenle de can sıkıcı bir durumda olduğunuzda insanlardan uzakta durmayı tercih edebilirsiniz. Aslında bu hareket sizi iyileştirmeyecektir. Gün sonuna doğru sorunlarınızın çözümü olarak maddiyatı görürsünüz. Bu bakış açısı aslında sizi oldukça rahatlatacak etkilere sahiptir. 4 Eylül 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Pazar gününde hayatınızdaki insanların sizin duygu ve düşünceleriniz üzerindeki etkisini önemsersiniz. İçinizde yapmanız gereken işlerle ilgili bir sürü soru işareti vardır. Toplum içinde kabul görmek sizin için önemlidir ve bu doğrultuda yapacağınız işleri de düşüncelerinizi etkileyen insanlarla birlikte kurgulama çabası içerisine girebilirsiniz. Bugün içerisinde bütün bu kuşatılmışlıklar size kendinizi baskı altında hissettirebilir ve yalnız başınıza kalmayı ve yalnızca kendi arzularınızı dinlemeyi istersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bununla bağlantılı olarak yapmak istediğiniz şeylerden biri de kısa bir seyahate çıkmak olacaktır. İçinizdeki huzuru bulmak için uzaklara gitmeniz gerektiğine inanıyorsanız bunu yapmalısınız elbette. Ancak öncelikle bu huzursuzluğu oluşturan şeyin ne olduğunu bulmak sizin için çok daha yararlı bir etken olacaktır. Bunların yanı sıra mutlu bir aşk yaşantınız olsun istersiniz. Sevdiğiniz kişiyle olan problemlerinizi çözmek için elinizden geldiğince ılımlı davranırsınız. 4 Eylül 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, bu Pazar gününde aşk yaşantınızdaki zorlayıcı etkilerle güne başlamak birçok olayın da gözünüze kötü görünmesine neden olabilir. Sevdiğiniz kişinin size karşı tavırlarında rahatsız edici birçok şey görmeye başlarsınız. Bunların birçoğu çatışan düşüncelerinizle ilgilidir ancak bir kısmının da özellikle sizi sinir etmek yapılıyor olduğunu düşünebilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Böyle bir düşünceyi elbette ki karşınızdaki insana açık bir şekilde ifade etmezsiniz. Bu nedenle de iletişim kurmak ve sorunu çözmek alttan alta süren kırgınlıklarla çok daha zor bir hale gelir sevgili burclar.net okuyucuları. Sevdiğiniz kişiyle olan sorunlarınızı gün ortasından sonra bir kenara bırakmak istersiniz zira başka meselelerle acil bir şekilde ilgilenmeniz gerekecektir. Ev yaşantınızda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Belki bazı eşyaları belki de bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek hayatınızda bazı işlerin daha kolay hale gelmesini sağlayabilir. 4 Eylül 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, bu Pazar gününde iş yaşantınızla ilgili sorunları düşünmekten tatil gününüzde yapmak istediğiniz şeylerle ilgilenemeyebilirsiniz. Yoğun bir haftanın ardından hala çözemediğiniz bazı sorunlar vardır. Eğer bunları kısa süre içerisinde çözmezseniz kendinizi sürekli rahatsız hissederek yaşamınıza devam edemeyeceğinizi düşünürsünüz. Bu nedenle özellikle günün ilk saatlerinde bu konuyla ilgili çözümler bulmaya çalışabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Maddi olarak beklentilerinizin çok yüksek olması bu kadar sorun yaşamanızın temel nedenlerinden olabilir. Bu konuda kendinizi eleştiriye kapatmamalı ve kendinize zarar veren davranışlarda bulunmaktan vazgeçmelisiniz. Özellikle bedensel olarak kendinizi çok fazla yorduğunuz için güçsüz düşebilirsiniz. Gün içerisinde sizin kontrolünüz altında olan bazı olaylar sorunlu bir şekilde ilerleyebilir. İnsanlarla birebir iletişim halinde olmak sorunlarınızın çözümü açısından etkili olacaktır. 4 Eylül 2016 gününe aitAkrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, bu Pazar gününde aşk yaşantınızda beklenmedik etkilerle çevrili olduğunuzu fark edebilirsiniz. Aslında oldukça hevesli olduğunuz konularla ilgili bugün karşılaştığınız etkenler sonucunda hevesinizin kaçması durumu söz konusu olabilir. Böyle zamanlarda sinirlenmek yerine hüzünlenmek daha sık yaşadığınız bir durumdur. Bu nedenle de karşınızdaki insan sizi anlasın istersiniz. Böyle bir beklenti içerisinde olmak size çok fazla bir şey gibi görünmez zira siz insanları anlamak ve onları yardımcı olmak için elinizden geleni yapmaya çalışırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisindeki huzur arayışınız sizi ummadığınız kişilerle karşılaştırabilir. Siz insanlardan kaçarken ummadığınız birileri sizin derdinize çare olabilir. Gün sonuna doğru gelecek planlarınızda daha gerçekçi olmak adına yeteneklerinizle ilgili bazı denemeler yapmak isteyebilirsiniz sevgili Yay Burçları. Bunları yapmak keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. 4 Eylül 2016 gününe aitYay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, bu Pazar gününde hayatınızda etkisi büyük olan olaylarla ilgili gelişmeler birçok şeye karşı bakış açınızın değişmesine neden olabilir. Bugün içerisinde insanlarla sorun yaşayabilirsiniz ve bu sorunların nedenleri aslında hiç net değildir. Zira sinirli olduğunuz başka meseleler nedeniyle fazlasıyla gerginsinizdir ve özellikle de yakın olduğunuz kişilerle iletişim halinde olduğunuzdan sorun yaşarsınız. Aslında hayatınızda huzurlu olmayı ve sevgi dolu bir ortamda yaşamayı önemsersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Sınırlarınızı zorlayan etkilerle birlikte bunu yapmanız zor bir hale gelebilir. Aile hayatınız içinde kontrolün sizde olmasını istersiniz. Bu da aslında sizin için oldukça yıpratıcı bir etkidir. Rahatlamak için kendinizi kültürel aktivitelere ve hobilerinize yönlendirebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Başarılı olma arzunuz zamansızlıkla birlikte sizi mutsuz eden bir şeye dönüştüğünden kendinizi mutlu edecek şeyleri önemsemelisiniz. 4 Eylül 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, bu Pazar gününde kendinizi yalnız ve hüzünlü hissedebilirsiniz. Aslında içten içe böyle olmadığını bilirsiniz. Sevdiğiniz ve sizi seven birçok insan vardır. Ancak öylesine üzgün bir durumdasınızdır ki hiçbir şey yolunda değilmiş gibi görünür gözünüze. Aslında sizin için can sıkıcı olan şey sırlarınızdır. Belki yakınınızda birçok insan vardır ancak bunların hiçbiri sizi tam anlamıyla tanımaz. Yalnızca yüzeysel olarak sizinle ilgili birkaç şey bildiklerini düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette ki sırlarınızı saklamak isteyen sizsiniz ancak bir yandan da toplum koşulları sizi bu duruma itmiş olabilir. Bu duygularınızı bir kenara bırakıp günlük yaşama devam etmek size güç gelse de zorunlu olduğunuz şeylerle ilgili kendinizi zorlayacaksınız. Maddi anlamda sıkıntıya girmenizi önleyecek ayarlamalar yapmanız gerekecektir sevgili Kova Burçları. Bunun yanı sıra evde bazı düzenlemeler ferahlamanızı sağlayabilir. 4 Eylül 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 4 Eylül 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, bu Pazar gününde gelecekle ilgili kaygılarınızın yüksek olduğu bir zaman diliminde olacaksınız. Kaygı olumsuz bir şey gibi algılansa da size oldukça olumlu getirileri olacaktır. Yapmak istediklerinizle ilgili belirlemeler emin adımlarla ilerlemeniz anlamında etkilidir. İstediklerinizin farkında olduğunuz zaman hiçbir güç sizin karşınızda duramaz. Yeter ki kararsızlıklarınız olmasın. Kendinize güvenme konusunda kendinizi çok başarılı bulmasanız da yeterince çaba gösterdiğinizde istediğinizi elde edebileceğinizi biliyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu etkenlerin dışında maddi anlamda da böylesine heveslisinizdir. Ancak bununla ilgili umudunuz yoktur. Umudunuzu yitirdiğinizde aslında fırsatları da fark etmeden geri çevirmiş oluyorsunuz. Olumsuz düşünmek yerine bugününüzü size keyif verecek etkinliklerle doldurmaya çalışmalısınız sevgili Balık Burçları. İşle ilgili hiçbir şey düşünmeden eğlenmeye önem verebilirsiniz. 4 Eylül 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı