BurçlarGenel

30 Mart 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

30 Mart 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:

Bugün cazibeniz ve çekiciliğinizden eminsiniz. Kendinizi her zamankinden çok daha rahat ifade edebiliyorsunuz. İdeallerinizi yeniden gözden geçirmek ve kendinizi yenilemek isteyeceksiniz. Düşüncelerinizi geliştirmek adına yapacağınız çalışmalardan olumlu yanıt alacak ve daha belirgin bir davranış sergileyeceksiniz.

30 Mart 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:

Partnerinizle zihinsel aktivitelerinizi birleştirme çabası içindesiniz. Onun özgürlükçü ve başına buyruk davranışları hoşunuza gidebilir fakat onun kadar cesur olamıyorsunuz. Özellikle bir sistem kişisi olmanızdan dolayı, her şeyi denetimden geçirme huyunuz, çoğu kez karşı tarafın sizi yanlış anlamasına neden olabiliyor.

30 Mart 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:

Bugün ilişkinize gereken değeri vermeli ve duygusal paylaşımlarınızı yoğunlaştırmalısınız. Meraklı ve değişken yapınız yüzünden, dikkatinizi oldukça dağınık ve bu özelliğinizi karşı tarafa da hissettiriyorsunuz. Kişisel tatmin sağlayamadığınız zaman kaprisli yönleriniz ortaya çıkıyor. Özgürlüğünüze karışılmasından hoşlanmadığınız bir gerçek.

30 Mart 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:

Bugün işinizle ilgili güçlü bir motivasyon desteğine ihtiyacınız var. Coşkularınızın sizi yönlendirmesinden hoşlanıyorsunuz. İşinizle aranızda duygusal bir bağ oluşturmalı ve özel duygularınızı yansıtacak işler yapmalısınız. Ailenize karşı görevlerinizi yerine getireceğiniz bir gün içindesiniz. Himayeci tarafınız oldukça yoğun.

30 Mart 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:

Duygularınızda hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Bugün Ay’ın konumu, çocuksu heyecanlarınızı körükleyebilir. Çılgınlıklar söz konusu. Aklına gelen her şeyi paylaşma ihtiyacı içindesiniz. İdeallerinizi ve düşüncelerinizi keyifle savunacağınız bir gün. Çocukları olanlar için daha da hareketli bir gün.

30 Mart 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:

Zihinsel aktivitelerinizi hızla yaşama geçirmek istediğiniz bir gün. İyi niyetli ve enerjik davranışlarınızın altında çevrenize yardım etme isteği yatıyor. Her zamanki gibi yanlış anlaşılmaktan çekiniyorsunuz. Kendinize güvenmeniz gerektiğini farkındasınız. Yatırımlarınız için biraz daha beklemelisiniz.

30 Mart 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:

Bugün çevrenizde çekiciliğinizle dikkat çekecek ve isteklerinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz. Kardeşler ve yakın dostlarınızla aranızda gelişen yeni ve özel durumlar karşısında, derin bir anlayış geliştiriyor ve herkesi olduğu gibi kabul etmenin duyarlılığını gösteriyorsunuz. Fakat gerçekler gözünüzden kaçmıyor.

30 Mart 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:

Ruhsal anlamda kendinize güveniyor ve yaşama farklı bakıyorsunuz. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, kişisel kazançlarınızı genişletmek için yeni fırsatlar aradığınızı gösteriyor. Karşınızdaki kişilerin size sağlayacağı avantajları düşünmeli ve bu alışverişlerde kendi kurallarınızı kendiniz koymalı ve taviz vermemelisiniz.

30 Mart 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:

Neşeli ve iyi niyetli davranışlarınız duygusal etkileşimlere çok açık. Gün içinde moralinizi bozan her şeyden çok kolay etkilenebiliyorsunuz. Bugün, karşılıklı ilişkilerinizde beklediğinizi güven duygusunu abartabilirsiniz. Sezgisel yeteneğiniz sayesinde her şeyi kolay çözerken, düş kırıklıkları da, yaşayabiliyorsunuz.

30 Mart 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:

İçsel güdülerinizi doğru kullanabileceğiniz bir gün. Düşüncelerinizde yapıcı davranırken, çevrenizdeki kişilerin düzenine müdahale etmek istemiyorsunuz. Bugün, olaylar karşısında yaratacağınız etki, her zamankinden çok daha etkili olacaktır. Gözlemciliğinizin size sağladığı yararı inkar etmiyor ve dengelerinizi korumaya özen gösteriyorsunuz.

30 Mart 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:

Arkadaşlarınıza basıcı davranmadığınız için onlar her zaman size karşı olumlu duygular içindeler. Bugün Ay’ın konumu, çevresel ilişkilerinizde yaratıcı ve özgürlükçü dostlarınızla bir arada olacağınızı gösteriyor. Bulunduğunuz ortamlarda, iletişim halinde olabileceğiniz kişilerle birlikte ortak aktiviteler üreteceksiniz.

30 Mart 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi gizleme gereği duymadan duygularınızı ortaya dökebileceğinizi gösteriyor ve çevreniz de örnek olmak istiyorsunuz. Bugün, kendinizi aşma konusunda bir çok şey yapabilirsiniz. Uzun süredir şartlandığınız kurallarınızı bir kenara iterek daha özgürce konuşabilir ve davranabilirsiniz. Ani değişimler size iyi gelecektir.

Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı