BurçlarGenel

29 Mart 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

29 Mart 2016 Salı KOÇ Burç Yorumu:

Burcunuzda biriken gezegen topluluğu enerjinizin daha da yükselmesine neden oluyor. Başlangıçlar yapmak için uygun bir dönem olmasına rağmen, çevrenize ders verici niteliğinde davranışlar sergiliyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizi yanlış yorumlanmasına izin vermeden saydam bir şekilde ifade etmelisiniz.

29 Mart 2016 Salı BOĞA Burç Yorumu:

Ay, karşıt burcunuz Akrep’te ilerlerken duygusal ilişkilerinizi yeniden irdeleme şansına sahip olacaksınız. Olaylara derin bir şekilde yorum getirmek istiyor ve partnerinizden destek bekliyorsunuz. Ortaklıklar konusunda araştırmadan, hiç kimsenin fikrine teslim olmak istemiyor ve kişisel güvenliğinizi ön planda tutuyorsunuz.

29 Mart 2016 Salı İKİZLER Burç Yorumu:

Araştırmacı yapınızı daha fazla zorlamanız gerekmiyor. Bugün, birlikte olacağınız topluluklarda kendi özünüze dönmek isteyebilir çevresel olaylara ilgisiz kalabilirsiniz. Bazı dostlarınızla istediğiniz iletişimi kurma konusunda zorlanacaksınız. Düşüncelerinizin yanlış anlaşılması sizin tarzınızla ilgili bir olay.

29 Mart 2016 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:

Ay kombinasyon burcunuz Akrep’te ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde derin kavramlar arıyorsunuz. Gelişigüzel olayların sizi tatmin etmeyeceğini bildiğiniz için sınırlarınızı dar bir çerçevede tutmak istiyor ve seçicilik konusuna özen gösteriyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda çevrenizi sınama şansına sahip olacaksınız.

29 Mart 2016 Salı ASLAN Burç Yorumu:

Öfkelerinizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün ve siz hala kendi şartlarınızı özdenetiminizden geçiriyorsunuz. Özgürlük sınırlarınızı gevşetip yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bugün sportif aktivitelere önem vermelisiniz.

29 Mart 2016 Salı BAŞAK Burç Yorumu:

Kişisel yatırımlarınızı ve finans konularınızı gözden geçirmeniz gereken bir gün. Yakın ilişkilerinizde yanlış yönlendirmelerin getirdiği aksaklıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Duygusal bağlarınız, kendinizi ifade etmeniz açısından size güçlükler yaratıyor. Bugün, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

29 Mart 2016 Salı TERAZİ Burç Yorumu:

Partnerinizle kişisel çekişmeler içine girebilirsiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız, karşı tarafın farklı düşünceleri nedeniyle, sizi yanlış sonuçlara götürebilir. Onu ikna etmek yerine, maddi anlamda kendi koşularınızı düzeltme yolunu seçmelisiniz. Yakın dostlarınızla bir araya gelerek, sizi zorda bırakan konuları açmalısınız.

29 Mart 2016 Salı AKREP Burç Yorumu:

Sınırlı koşullarınızdan oldukça sıkılıyorsunuz. Kendinizi aşma konusunda yeterli mücadele gücüne ve cesarete sahip olsanız bile geleneksel yapınızı bozmak istemiyorsunuz. Sabit düşüncelerin size yarar sağlamadığını görerek, potansiyelinizin doğru değerlendirileceği ve takdir göreceği alanlara kaymalısınız.

29 Mart 2016 Salı YAY Burç Yorumu:

Ay bilinçaltınızı etkilerken olaylara duygusal bir şekilde yaklaşıyor, çevrenize karşı sıkı bir denetim uyguluyorsunuz. Ailenizle ilgili sürpriz olaylara hazırlıklı olmalısınız. Uyumlu olma isteği içindesiniz. Fakat, özgürlükçü duygularınızla birlikte bunu başarabilmeniz zor görünüyor. Bugün, maddi kaygılarınızla kafanızı meşgul etmeyin.

29 Mart 2016 Salı OĞLAK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizden kolay ödün vermeyen bir yapınız olmasına rağmen gün içinde ortaya çıkacak olaylarla ilgili hatalarınızı gözden geçirme ihtiyacı içinde olacaksınız. Güçlü dostlarınız sayesinde uzun süredir yarıda kalmış olan işlerinizle ilgili adımlar atacaksınız. Küçük kazalara müsait bir gününüzdesiniz.

29 Mart 2016 Salı KOVA Burç Yorumu:

Kişisel egolarınızın güçlü olması, çalışma şartlarında gelişen olaylara karşı sizi zor durumda bırakabilir. Üst yöneticilerinizin değişik tutumları, sizin prensiplerinizle çatışabilir. Bugün, dengelerinizi korumak adına alışık olduğunuzdan daha fazla bir gayret içinde olabilirsiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız sonuç verecektir.

29 Mart 2016 Salı BALIK Burç Yorumu:

İdealleriniz uğruna çevrenize karşı kırıcı tutumlar içine girebiliyorsunuz. Koşullarınız olumlu gelişse bile, yaptığınız her işte gizli bir tatminsizlik duygusu sizi rahatsız ediyor. Bugün, hedeflerinizle ilgili düşüncelerinizi gizleme gereği duyacaksınız. Zorlayıcı koşullar nedeniyle, alışkanlıklarınızdan taviz vermek durumunda kalabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı