BurçlarGenel

28 Ağustos 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

28 Ağustos 2016 Pazar KOÇ Burç Yorumu:
Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızın olabileceğini gösteriyor. Herkesin algılama kapasitesi farklı olduğu için, küçük ayrıntıların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Bugün, birçok ayrıntı üzerinde yoğunlaşma fırsatı yakalayacak ve kendinize destek verecek şartlarınızı oluşturacaksınız. Olayları en doğru şekilde değerlendirmelisiniz.

28 Ağustos 2016 Pazar BOĞA Burç Yorumu:
Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz. Mesleki anlamda başarınızı çevresel destekleri olumlu bir şekilde kullanmakla sağlıyorsunuz. Bazı konularda partnerinizin de, fikirleri söz konusu olacaktır. Karşılıklı çatışma içine girmeden sonuca gitmeyi denemelisiniz. Bağırsaklara ağır gelen, gaz yapıcı besinleri azaltmalısınız.

28 Ağustos 2016 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:
Duygusal konularda karşı tarafın düşüncelerinden etkilenmeniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz. Ay burcunuzda ilerlerken, karşılıklı ilişkilerinizde kişisel duygu çatışmaları yaşayabilirsiniz. Bilinçaltınızda özgürlük duygularınızın yoğun olmasından dolayı, kendinizi mutsuz hissediyor fakat bazı olayları da, kafanıza takmadan edemiyorsunuz.

28 Ağustos 2016 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:
Güçlü enerjinizi kullanacağınız gerekli potansiyele sahip olmanıza karşın, karşı tarafın sürekli sizi denetlemesi sonucunda, bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda sessiz kalmayı yeğleyebilirsiniz. Savunmanızı farklı bir şekilde yapmak isteyeceksiniz. El kemiğinizi ve omuz kaslarını zorlamamalısınız.

28 Ağustos 2016 Pazar ASLAN Burç Yorumu:
Siz kendi doğrularınıza inandığınız zaman, her şey çok daha anlamlı ve güzel olduğunu biliyorsunuz. Tenkit edilmek istemiyorsanız, kişisel duygularınızı kendinize saklayarak beklemelisiniz. Çevresel desteğin üzerinde hissedeceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Enerjinizi olumlu bir şekilde kullanmalısınız.

28 Ağustos 2016 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:
Ay tepe evinizde ilerlerken eleştirici yapınızı daha da destekleyebilir. Kendi sınırlarınızı zorlamayı sevdiğiniz halde, birtakım olumsuz olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Enerjiniz düştüğü zaman, iş veriminiz azalıyor. Bugün, çalışmalarınıza üst düzeyde yön verecek farklı kişilerle bir araya gelmenin planlarını yapabilirsiniz.

28 Ağustos 2016 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:
Burcunuza geçen Venüs, İkizlerde ilerleyen Ay’la güzel bir açı yapıyor. Duygusal sezgilerinizin yoğun olmasına karşın, acele verilmiş kararlar size yanıltabilir. Kariyerinizle ilgili yeni bir dönem başlamak üzere ve sevdiğiniz işi yaptığınız zaman mutlu oluyorsunuz. Hijyen olmayan gıdalar bağırsaklarınızı bozuyor dikkatli olun.

28 Ağustos 2016 Pazar AKREP Burç Yorumu:
Her geçen gün biraz daha savaşıyor, her olayın üstesinden geliyorsunuz. Bugün, yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacaksınız. İletişim konusunda kendinizi rahat hissedeceksiniz. Yaşam kalitenizi yüksek tutmak için göstereceğiniz çaba, sizi her anlamda tatmin edecektir. Bilinçaltı rüyalarınız yoğunlaşabilir.

28 Ağustos 2016 Pazar YAY Burç Yorumu:
Kişileri yargılamadan dinlemesini öğrenmeli ve çevrenizdeki kişilerin sizi anlamasına zaman bırakmalısınız. Aktivitelerinizi gerçekleştirmek adına iyi niyetli yaklaşımlarınız yanlış anlaşılabilir. Her konuda kendinize güvenmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Bugün, ortak dostlarınızla bir araya gelecek ve özel sorunlarınızı tartışacaksınız.

28 Ağustos 2016 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:
İş konusunda güvendiğiniz bir kişiyle çalışmak içinizi rahat ettirecektir. Gideceğiniz bir yerde çok yararlı bilgiler edineceksiniz. Kazançlarınızda daha fazla artış sağlamak için, yeni yapılanmalar içinde olabilir ve olanak sınırlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz konular, sizden çok fazla uzakta değil.

28 Ağustos 2016 Pazar KOVA Burç Yorumu:
Fikir dağınıklığı yaşasanız bile, olaylara anında müdahale edebilecek işlek bir zekaya sahipsiniz. Bugün,bir çok fırsatı bir arada yakalayabilir ve yaşamınızı zenginleştirecek kaynakları bulabilirsiniz. Rejim yapmak istiyorsunuz ve her gün yeni baştan kendinize bir diyet uyguluyorsunuz. Önemli olan onu uygulamaktır.

28 Ağustos 2016 Pazar BALIK Burç Yorumu:
Yalnızlık sizin için çok önemli bir duygu. Bugün katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir. Bugün Ay’ın konumu, duygusal takıntılarınızı ön plana çıkararak kendinizi tanıma fırsatı verecektir. Olaylar yön değiştirdikçe haklı olduğunuzu görecekler. Bugün, yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçmelisiniz

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı