BurçlarGenel

26 Mayıs 2017 Cuma Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 26 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde iş günlerinin sonu olmasına rağmen kendinizi fazlasıyla yoğun bir durumda bulacaksınız. Yapmak istediklerinizi yetiştirmek için canınızı dişinize takarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Hafta sonu için planlarınız aklınızdayken bazı şeylere adapte olmakta zorlansanız da sizin için ciddi olan şeyleri ön planda tutmaya çalışıyorsunuz. Romantik ilişkinizde kendinizi bir bütün gibi hissetmek için aldığınız kararların her iki taraf için de uygun olmasına özen gösteriyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Sevdiğiniz kişinin istemediği bir şeyde ona kesinlikle ısrar etmiyorsunuz ve bunu anlayışla karşılıyorsunuz. Bu davranışınızın karşılığını da fazlasıyla gördüğünüzü düşünüyorsunuz. Mesleki anlamda bazı soru işaretleriniz olsa da bu konuda kesin bir değişimle ilgili çok net düşünceleriniz olmayacaktır sevgili Koç Burçları. Maddi olarak yeni bir adım atmak için uygun bir günde olmadığınızı bilmelisiniz. 26 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 26 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde ailenizin ve sizin kararlarınızın çatışması nedeniyle bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu çatışmalarınızın temelinde maddi olanaksızlıklar olabilir sevgili Boğa Burçları. Nedenlerin üzerine çok fazla düşünmemeye çalışsanız da aslında gerçekleşen olayların sizi rahatsız eden yanları oldukça önemlidir. Aşk yaşantınızda yolunda gitmeyen meseleler üzerine düşüncelerinizi açık bir şekilde dile getirmek isteyebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun için karşınızdaki kişinin sizi anlayabilecek bir ruh halinde olmasını beklemelisiniz. Aksi halde kaç yapayım derken göz çıkarabilirsiniz. Mesleki anlamda sizi tatmin edecek girişimlerde bulunmanızın en önemli nedenlerinden biri maddi açıdan duyduğunuz eksikliklerdir sevgili Boğa Burçları. Bu nedenle yaşamsal dengeleri oluşturabilmek için kendinizi her zamankinden daha sıkı bir çalışma içine çekeceksiniz. 26 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 26 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma günü sizin için herkesten farklı bir boyutta geçiyor gibi hissedebilirsiniz. Hayallerinizle ilgili ulaşmaya çalıştığınız noktalara çok daha yakın bir durumda olmanız nedeniyle gerçeklik algınızın sizi zorladığını hissedebilirsiniz. Hayallerin gerçekleşmesine bu kadar yakınlaşacağınız sıralarda bazı sorunların ortaya çıkması her şeyin bir anda altüst olmasına neden olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette ki bu aslında yalnızca sizin sanınızdan ibaret olacaktır. Aslında hiç kimse için önemli olmayan ufak meseleler sizin dünyanızda bambaşka boyutlarda görünebilir. Hiç kimsenin farkında bile olmadığı konularla ilgili saatlerce düşünebilir ve konuşabilirsiniz. Bu özelliğiniz de sizi siz yapan önemli etkilerdendir. İşlerinizi hızlı yapmak isteyebilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Ancak üstünkörü bir çalışma yapmamaya çalışmalı ve elinizdeki işin hakkını vermelisiniz. 26 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 26 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde düşüncelerinizin ve arzularınızın sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz. Eğer işler istediğiniz gibi ilerlemezse bu durumda hırçınlaşabilir ve ne yapacağınız konusunda fazlasıyla kararsız kalabilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Teselli edilmekten kesinlikle hoşlanmıyorsunuz. Eğer istediğiniz bir şey gerçekleşmediyse onun yerine size verilen şeyleri sert bir şekilde reddetmeyi tercih edersiniz. Bu tavrınız nedeniyle mükemmeliyetçi biri olarak tanınırsınız. Ancak bazı zamanlarda da fırsatları değerlendirmeyi bilemelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızı değiştireceğini düşündüğünüz gelişmeleri bekliyorsanız bu konuda kendinizi çok fazla zorlamamaya çalışmalısınız sevgili Yengeç Burçları. Sizin için önemli bir mesele varsa bunların üzerine yeterince uzun zaman düşünmeden ilerlemeye çalışmamalısınız. Kararsızlıklarınız için çözüm olarak mantığınıza güvenmekten başka çareniz yoktur. 26 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 26 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde hayatınızın önemsediğiniz birçok yanıyla ilgili kendinizi şanssız hissedebilirsiniz. Hayatta her şeyin sizin başınıza geldiğini ve sizi önemseyen insanların aslında size karşı dürüst olmadığını düşünürsünüz. Bu düşüncelerinizin gerçek olup olmaması sizin için önemli olmayacaktır. Bugün hayatınızda bir değişim rüzgârı estirmek için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Memnun olmadığınız ne varsa onları elinizin tersiyle itersiniz ve faydalı olup olmadıklarını önemsemezsiniz. Sosyal ortamdaki popülerliğinizin artması konusunda bazı olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sizi tanımaktan ve sizin deneyimlerinizden faydalanmaktan keyif alacak kişilerle tanışmak ruhsal olarak sizi doyuracak bir etki olacaktır. Mesleğinizin hakkını vererek çalışıyor olduğunuzu düşünüyorsanız bu konuda aynı şekilde karşılık alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. 26 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 26 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde hafta sonu öncesi kendinizi fazlasıyla heyecanlı hissedeceksiniz. İşlerinizin yükünü üzerinizden atmış olmak bile artık yorgunluğunuzu hissetmemenize neden olacaktır. Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız arkadaşlarınızdan haber bekleyerek vaktinizi harcadığınızı düşüneceksiniz ve bugün içinde eğlenceli bir şeyler yapmak için sabırsızlanacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Yapacağınız planların hepsi çok uygulanabilir şeyler olmayacağı için harekete geçme konusunda kendinizi biraz cesaretsiz hissedebilirsiniz. Bu nedenle de size destek olacak birilerine ihtiyaç duyduğunuzun farkına varacaksınız. Ruhsal olarak sizi olumsuz etkileyen sebeplerin neler olduğu üzerine kendi kendinizi sorgulamanıza rağmen bir cevap bulamayabilirsiniz sevgili Başak Burçları. Sizi yönlendirecek birilerine ihtiyaç duyduğunuza karar vermek çok sağlıklı olmayacaktır. 26 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 26 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde sizi siz yapan etkileri insanlara açıkça göstermek istersiniz. Benliğinizle ilgili herhangi bir şeyi gizlemek veya onlardan utanmak kesinlikle size göre değildir sevgili Terazi Burçları. Hatta çevrenizde sahip olduğunuz farklılıklardan dolayı sizi utandırmaya çalışan kimseler varsa onları şaşkına çevirebilirsiniz. Bugün çözümlemeniz gereken bir işiniz varsa bununla ilgili oldukça gergin hissedeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Şartları sizin dışınızda gelişen olayların nesnesi olmaktan çok yorulmuş olabilirsiniz. Kendinizle bütünleşebilmek ve kafanızdaki olumsuzlukları atabilmek için dinlenme planları yapmak isteyeceksiniz. Seyahatle ilgili düşünceleriniz çok olumlu olmasa da bu konuda planlar yapmak size iyi gelecektir sevgili Terazi Burçları. Yeteneklerinizi değerlendirme konusunda kendinizi cesaretlendirecek işler yapmaya çalışacaksınız. Maddi işlerinizi gün sonuna bırakmamaya çalışmalısınız. 26 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 26 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içinde bulunduğumuz bu Cuma gününde içinizdeki olumlu enerjinin yapmak istediğiniz işlerin olumlu yönde ilerlemesi anlamında oldukça etkili olduğunu fark edeceksiniz. Düşüncelerinizin geleceğinizi etkileyeceğiyle ilgili inancınız çok yüksek değildir. Buna rağmen bugün gerçekleşecek olaylar hayrete düşmenize ve daha umutlu adımlar atmanıza yarayabilir. Planlarınızın umut verici şekilde ilerlemesi hayatınızın diğer alanlarıyla ilgili de kendinizi çok farklı konumlarda görmenizi sağlayabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Özellikle aşk yaşantınızın istediğiniz düzeyde ilerleyebilecek olduğunu düşüneceksiniz. Yakın zamanda içine düşmüş olduğunuz umutsuzluktan kurtulacak ve karşı taraftaki insanın düşüncelerini daha net bir şekilde anlamaya başlayacaksınız sevgili Akrep Burçları. Ancak eğer aranızda iletişim konusunda bir sıkıntı varsa bunun için çaba göstermesi gereken tarafın siz olduğunuzu unutmamalısınız. 26 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 26 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde hayatınızın iyi yanlarını görmeye yatkın bir şekilde güne başlayacaksınız. Öncelikle aklınızdaki bazı sorunları düzenlemeye çalışacaksınız ve bunların üstesinden geldikten sonra sakin bir şekilde sizin için önemli olan şeyler için çalışmaya başlayacaksınız. Aşk yaşantınızla ilgili henüz yerine oturmamış bazı meseleler olduğunun farkındasınızdır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu işleri düzenleyebilmek için birbirinizi daha iyi tanımanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak bunun için ihtiyacınız olan zamanın çok fazla olduğunu düşünüyorsunuz. Yine de içinizden bir ses bu insanın sizin için doğru kişi olduğunu size söylüyor. Bu konuda hislerinize güvenecekseniz bir yandan da karşılaşabileceğiniz zorlukların üstesinden nasıl geleceğinizi de düşünmelisiniz. Bunun yanı sıra gelecek planlarınızda yurtdışı gibi unsurlar varsa bu konuda partnerinize şimdiden bilgi vermeniz gerekmektedir. Aksi halde anlaşmazlıklar sizi üzebilir. 26 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 28 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde hafta içinde aklınızda bekleyen bütün planlarınızı gerçekleştirebilmek için büyük bir heves duyarsınız. Buna rağmen elinizde olmayan ve sizi sınırlandıran meseleler nedeniyle gün boyunca sizi tatmin edecek bir sonuca ulaşamazsınız. Eğer planlarınızı gerçekleştirme amacınız yalnızca kendinizi mutlu etmekse ve bunun sonucunda hiç kimseye bir zararınız dokunmayacaksa bir sorun yoktur sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak sizin mutluluğunuz başkalarınınkini gölgeliyorsa bu konuda biraz daha ciddi bir şekilde düşünmeli ve atacağınız adımlar konusunda dikkatli olmaya çalışmalısınız. Mutlu olabilmek için ihtiyaç duyduklarınız çok da büyük şeyler değildir. Bir türlü işleri yoluna koyamamak sizin için can sıkıcı bir hal alacaktır ve bu nedenle de kendinizi gün sonunda çok enerjisiz hissedebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Daha iyi olabilmek için sevdiğiniz kişinin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. 28 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 26 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde kendinizi etrafınızdaki herkesten soyutlanmış gibi hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizin dışarıdan görünmesi gibi manasız bir korkuya kapılabilir ve herkesin sizin için kötü şeyler düşündüğünü zannedebilirsiniz. Bu konuda ne kadar paranoyakça davrandığınızın farkında olsanız da elinizden bu durumu düzeltmek için herhangi bir şey gelmeyecektir. İnsanların size dayattığı ve sizden beklediği ne varsa bunları üzerinizden atmak istersiniz. Kimsenin beklentisini karşılamak için çaba sarf etmeyeceğinizi kanıtlamaya çalışırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yanında da kendiniz için ne yapmanız gerekiyorsa bunun için harekete geçmek sizin için büyük önem arz edecektir. Özellikle kendinizi yeni yerler keşfetmek ve yeni şeyler öğrenmek konusunda fazlasıyla hevesli hissedeceksiniz. Bunun için karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizde üzülebilirsiniz. Ancak eğer gerçekten istiyorsanız birkaç şansınız daha olacaktır. 26 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 26 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde eviniz ve ailenizle olan meseleler sizin için oldukça yorucu bir hal alacaktır. İlginizin sınırlarının dışında olduğunu düşündüğünüz birçok şeyle sizin yakından ilgilenmeniz beklenmektedir. Bu nedenle de kendinizi sıkıştırılmış ve baskı altında gibi hissedersiniz. Sürekli birileri sizin hareketlerinizi yargılıyor gibi bir düşünceye kapılabilirsiniz. Bununla ilgili yapabileceğiniz bir şey olmadığını düşünüyorsanız yanıldığınızı bilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer istemediğiniz bir konum içerisindeyseniz düşüncelerinizi açıkça belirtmeniz elbette ki ilk adımınız olacaktır. Ancak bunun ardından insanlara yaptıklarıyla ilgili ayna tutmak sizin için oldukça başarılı sonuçlar verecek bir yöntem olacaktır. Maddi anlamda sıkıntıda kaldığınız bir dönem olabilir. Bununla ilgili öncelikli olarak yapacağınız şey alacaklarınızı tamamlamaktır sevgili Balık Burçları. Başkalarına yardım etmek adına kendinizi sıkıntıya sokmamalısınız. 26 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı