BurçlarGenel

25 Aralık 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

25 Aralık 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sizin için enerjik bir gün. Son olaylar sayesinde güveniniz yükselmiş olabilir. Özellikle işte başardıklarınızla gurur duymak için pek çok nedeniniz var. Aşk hayatınız da aynı güven seviyesinden faydalanabilir. Siz ve eşiniz için romantik bir akşam düzenleyin. Birkaç saat ilişkinizde çok büyük bir fark yaratabilir!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün başkalarıyla bağlantı kurmak zor olabilir. Sohbetlerde anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz ve bu yorucu olabilir. Ancak beklentilerinizi ayarlarsanız, ne kadar ileri gidebileceğinize şaşırabilirsiniz. Büyük adımlar atmak yerine küçükleri tercih edin. Bu sayede, gerçek bir ilerleme kaydedeceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, son zamanlarda çok düşüncelisiniz. Bu, yaptığınız görüşmeler yüzünden olabilir. Gerçekten hayatınızı değiştirebilirsiniz. Tek gereken zaman ve bağlılık. Gözünüzü hedefte tutun, ama yolculuğunuz tadını çıkarmayı unutacak kadar da odaklanmayın. Bu size kazanma konusunda güven verecektir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sevdiğiniz insanlara dikkatinizi verebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle sosyalleşmek için zaman yaratmaya çalışın. Mali meseleler ve iş sorunları bugün biraz bekleyebilir. Siz, değer verdiklerinizle kaliteli zaman geçirin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün harika bir enerji ve içgörüye sahipsiniz. Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz bir şey için harekete geçmekten çekinmeyin, Bir arkadaşınız, davranışlarıyla sizi şaşırtıyorsa, bunu ona sorun. Daha güçlü ilişkiler için şefkatinizi kullanın.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün geçmişte verdiğiniz bazı kararlara tavsiye verebilirsiniz. Tüm işaretler kendinize daha iyi bakmanız gerektiğini gösteriyor. Egzersiz ve doğru beslenme, görmezden gelemeyeceğiniz konulardır. Kendinize daha fazla zaman ayırın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sizin için hayırlı bir gün. Yaşamınızda gerekli değişiklikleri yapmak için gerekli enerji ve coşkuya sahipsiniz. Yapacak çok iş var, ama ilk önce ilişkilerinize odaklanın. Sevdikleriniz mesleki başarılarınızı umursamıyor. Sizinle daha fazla zaman geçirmek istiyorlar. Hayatınızı daha fazla dengeye getirmek için elinizden geleni yapın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün içinizde muazzam bir yaratıcılık var. Bu yaratıcılık bir süre daha sizinle olacak. Bundan yararlanmadan geçmesine izin vermeyin. Beyninizin bir tarafını da değişim için kullanın. Resim, yazı gibi uğraşlarla zihninizi daha aktif hale getirebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün harika bir gün olacak! Her şey yoluna giriyor. Daha önce hiç fark etmediğiniz şeyleri fark etmeye başlayacaksınız. Bu, size bir süredir tanıdığınız biri hakkında yeni şeyler öğretecek. Bu kişinin davranışındaki değişimin makul bir açıklaması olabilir, bu yüzden herhangi bir varsayımda bulunma dürtüsüne direnin. Herhangi bir tartışmadan kaçının.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, son zamanlarda parasal konularda endişeli olabilirsiniz, ancak artık endişelenmenize gerek yok. Tüm işaretler finansal durumunuzun değişmek üzere olduğunu gösteriyor. Çok çalıştınız, artık ödülleri toplama zamanı. Başkalarıyla iletişim kurmak, bugün size harika bir eğlence getirebilir. Gününüze keyif katacak insanlarla bir araya gelin.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, günün tadını çıkarın! Bugün fırsatlarla dolu bir gün. Rutin olarak başlayabilir, ancak gözlerinizi ve kulaklarınızı ipuçları için açık tutun. Yeni maceranız sıradan bir şekilde ortaya çıkabilir. Markette iş ortağınız olacak biriyle tanışabilirsiniz. Belki de ATM’de romantik bir karşılaşma yaşarsınız. Macera her yerde!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, gerçekten bir fark yaratmak istiyorsanız, bugün bunu yapmak için harika bir fırsatınız var. Tek yapmanız gereken eyleme geçtiğinizden emin olmak. Size gelen herhangi bir daveti kabul edin. Liderlik yapmak yerine, takipte kalın.

25.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı