BurçlarGenel

18 Şubat 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

18 Şubat 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Cumartesi günü kendilerini çevreleyen toplumsal kurallardan bunaldıklarını hissedecekler. Tamamıyla özgür olmak ve kendi düşüncelerinizin peşinde enerjinizi tüketmek istiyorsunuz. Üzerinizde baskı kurmaya çalışan insanlara karşı tavrınız çok sert olacaktır. Sizi anlamayan ve enerjinizi tüketen insanlarla bir arada olmaktan artık yorulduğunuzu hissediyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle farklı ortam arayışlarına girebilirsiniz. Sizinle aynı dili konuşacak çok fazla insan olduğunu fark edeceksiniz ve hayata karşı olan inancınız artacak. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın sizinle ilgili bir girişimde bulunması söz konusu olabilir sevgili Koç Burçları. Bu hareket sizin için hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan büyük bir mutluluk kaynağı olacaktır. Geleceğinize dair yenilikçi adımlar atacaksınız ve bu sizin için oldukça geliştirici olacaktır. Kendinizle ilgili ufak tefek değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bunlar çok önemli şeyler olmasa da size kendinizi farklı hissettirecektir. 18 Şubat 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. .

 

18 Şubat 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Cumartesi günü hayata dair kendilerini kanıtlamak adına yoğun bir çaba harcayabilirler. Herkesten farklı yanlarınız olduğunu etrafınıza göstermek ve kendi benliğinizi olduğu gibi ifade edebilmek istiyorsunuz. Kendinizi sürekli gizleyerek mutlu olmadığınızın farkındasınız ve artık bunun size çok fazla geldiğini buna daha fazla devam edemeyeceğinizi düşünüyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Sizi mutsuz eden şeylerle çevrili olmaktan yorulduğunuz için tüm bunların altında gizlenen güzelliklere ulaşmak için hayatınızdan birçok şeyi çıkarmak isteyeceksiniz. Daha güzel günlere ulaşmak için elinizdeki birçok şeyden vazgeçmeniz gerektiğini biliyorsunuz sevgili Boğa Burçları. Sevdiğiniz kişiyle birlikte alacağınız kararlarda kesinlikle bir fikir birliğine varmadan, her iki tarafı da tam anlamıyla mutlu etmeden adım atmayacaksınız. Bu hareket ilişkinizin güçlenmesi açısından oldukça önemlidir. Küçük sorunlarınızı büyütmemek ve onların üstesinden gelmek için üzerine fazla kafa yormamak yapıcı bir yöntem olacaktır. 18 Şubat 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

18 Şubat 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları için Cumartesi günü aşk hayatındaki anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Sevdiğiniz kişinin tavırlarının size karşı olduğunu ve onun sizi anlamadığını düşünüyorsunuz. Yalnızca kendi fikirlerini size ifade etmeye çalışan sevdiğinizin sözlerini biraz daha ciddiye almanız gerekmektedir. Söylenenleri kişiliğinize bir saldırı olarak düşünmeden önce biraz empati kurmaya çalışmanız karşı tarafın huzuru için de yapıcı bir adım olacaktır. Sürekli olarak anlaşılmadığınızı ve mağdur olduğunuzu ifade ederek bir çözüme ulaşamayacağınızı bilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bazı konularda duygularınızı ön plana çıkarmanız gerekirken mantığınızı kullanmaya çalışıyorsunuz. Mantıklı olmanız gereken durumlarda ise fazlasıyla duygusal davranıyorsunuz. Olayların mahiyetini anlamak için daha fazla uğraşmalısınız ve daha akıllıca kararlar almalısınız. Öncelikle sizin için asıl önemli olanın ne olduğunu bilmeniz ve hayatınızı bir an önce buna göre şekillendirmeniz gerekiyor. Yoksa kayıplarınız geri dönülmez olacaktır. 18 Şubat 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

18 Şubat 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Cumartesi günü rutin işlerle ilgili büyük ölçüde değişim yapmak için harekete geçecekler. Hayatınızın düzgün bir akışı bulunuyor buna rağmen bu akışta sizin için uygun olmayan birçok unsur olduğunu düşünüyorsunuz sevgili Yengeç Burçları. Bu uyuşmazlıklar özellikle duygusal olarak sizi çok fazla yoruyor. Artık ne şekilde devam edebileceğinizi kestiremez hale gelmiş durumdasınız. Bu nedenle de sizi rahatsız eden unsurları ortadan kaldırmak veya değişime uğratmak adına nasıl şeyler yapabileceğinizi planlayacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer gücünüzün yettiği şeyler varsa kendinizi bunu yapmak için oldukça motive hissediyorsunuz. Ancak değiştiremeyeceğinizi düşündüğünüz şeyler elinizi kolunuzu bağlıyor. Mücadele edecek gücü kendinizde bulamıyorsunuz sevgili Yengeç Burçları. Maddi açıdan kendinizi tehlike altında hissediyorsunuz ve sizi engelleyen en önemli unsur da bu oluyor. Bu konuda yardım istemeyi düşünebilirsiniz. 18 Şubat 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

18 Şubat 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Cumartesi günü kendilerini ifade edebilmek için yenilikçi adımlar atacaklar. Hayata dair kendinizi her zaman çok güçlü hissediyorsunuz ve çevrenizdeki herkesin bu gücün farkında olmasını istiyorsunuz. Bu nedenle de hiç kimsenin sizin kötü bir pozisyonda kaldığınızı bilmesini istemezsiniz. Bu anlamda gururunuz oldukça yüksektir. Farkınızı gösterebilmek adına insanlarla birlikte yapacağınız çalışmalarda yaratım gücünüzü sergilemek isteyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Kendinizi bu şekilde olduğunuzdan daha güçlü hissedeceksiniz ve olumlu enerjinizin dışa yansımasıyla da çevrenizdeki insanları etkileyeceksiniz. Mesleğinize karşı içinizde büyük bir tutku olduğunu iş ortamınızdaki arkadaşlarınız ve patronlarınız görecektir sevgili Aslan Burçları. Bu sayede de yaptığınız işlerde neden bu kadar başarılı olduğunuzu anlayacaklar ve bu konuda hem onların takdirini hem de aslında hak ettiğiniz ödülü alabileceksiniz. 18 Şubat 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

18 Şubat 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Cumartesi günü yeni fikirlerin ve duyguların etkisinde güne başlayacaklar. İçinizdeki olumlu enerji sayesinde hayata artık daha farklı bir pencereden baktığınızı hissedeceksiniz. Bu durumun bütün davranışlarınıza da yansıması sayesinde kendinizi hem çok güçlü hem de çok mutlu hissedeceksiniz. Gün içerisinden yapacaklarınıza karar verirken her zaman çok temkinli oluyorsunuz ve yaptığınız planları defalarca gözden geçiriyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bugün içinizde sürekli sizi acele ettiren ve her şeyin her halükarda olumlu sonuçlanacağını düşündürten bir sesle hareket edeceksiniz. Sevdiklerinizle de oldukça iyi anlaşacağınız bir gün olacak. Duygusal olarak bazı rahatsızlıklar hissediyor olabilirsiniz sevgili Başak Burçları. Bunları aşabilmek için yardım almanız gerekecektir. Sizin düşüncelerinize etki etmeye çalışan sizi engellemeye çalışan insanlara karşı tavrınız çok sert olacaktır. 18 Şubat 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

18 Şubat 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Cumartesi günü parasal konularda kendilerini engellenmiş hissedecekler. Hayatın önünüze getirdiği şartları her zaman kabul etmek istemeseniz bile bunlara boyun eğmekten başka şansınız olmadığını anladığınızda her şeye karşı hevesiniz tükenecektir. Aslında olayların gidişatı çok kötü olmasa da siz bu aksaklıklar nedeniyle karşınızda olduğundan daha olumsuz bir tablo varmış gibi düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu noktada kendinizi daha iyi hissetmek için bir şeyler yapmak isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Bununla birlikte öncelikli olarak maddi sorunlarınızı aşmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Her taraftan üzerinize saldırılıyormuş gibi hissediyor olmanız çok normaldir sevgili Terazi Burçları. Bu nedenle öncelikle sizin duygularınızı anlayabilecek birileriyle iletişime geçmeniz yerinde olacaktır. Hayata olan bağlılığınızı kuvvetlendirmeden yapacağınız hiçbir şeyde başarılı olamazsınız. 18 Şubat 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

18 Şubat 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Cumartesi günü özgürlük adına birçok şeyden vazgeçebilirler. Rahat hareket edebildiğinizi hissedemediğiniz ortamlarda huzursuz oluyorsunuz ve orada bulunmaya da devam edemiyorsunuz. Gün başından itibaren her şeyin güzel ilerleyeceğine dair olan inancınız yavaş yavaş tükenebilir. Siz planlar yapıp her şeye olumlu bakmaya çalıştıkça hayatın sürekli üzerinize geldiğini hissedersiniz. Canınızı sıkan her şeyi bir kenara bırakıp hayatın güzel yanlarına bakmayı deneyebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer bugün uğraşacağınız işler sizi canınızdan bezdiriyorlarsa bırakın o işler kalsın siz kendinizi ayakta tutmak için neler yapabiliyorsunuz buna bakın. Sorun çıkarmamak ve uyumlu bir insan olmak için her zaman çaba harcarsınız sevgili Akrep Burçları. Ancak bugünkü isyankâr ve vurdumduymaz tavrınız çevrenizdeki insanları şaşırtacaktır. Sinirlerinize hâkim olmaya çalışıp sorunlarınızı diyalog kurarak çözmeye çalışmanız sizin duygusal durumunuz için de iyi olacaktır. 18 Şubat 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

18 Şubat 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Cumartesi günü insan ilişkilerinde oldukça girişken davranacaklardır. Mesleğinize fazlasıyla değer veriyorsunuz ve yeteneklerinizin insanlar tarafından fark edilmesini istiyorsunuz. Bu sayede kendinizi mutlu hissedeceğinizi düşünüyorsunuz. Ancak aslında insanların sizinle ilgili fikirleri umurunuzda değildir. Asıl önemli olan sizin bir şeyler üretebildiğinizi ve duygularınızın yansımasını ortaya çıkarabildiğinizi kendinize kanıtlamanızdır sevgili burclar.net okuyucuları. Bunu yapabildiğinizi gördüğünüz zaman başka hiçbir nedene ihtiyaç duymayacaksınız. Çevrenizdeki insanları seçme konusunda çok seçici davranmıyorsunuz. Ancak farkında olmasanız da etrafınızdaki bazı insanlar nedeniyle mutsuz oluyorsunuz sevgili Yay Burçları. Sürekli olarak size olumsuz şeyler söyleyen kişileri kendinizden uzaklaştırmaya çalışmalısınız. Olumsuzluğa odaklanırsanız hayata dair herhangi bir şey yapamazsınız ve bu şekilde yok olup gidersiniz. 18 Şubat 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
18 Şubat 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Cumartesi günü hayata ve insanlara karşı olan tavırlarını değiştirmek adına neler yapabileceğini düşünecekler. Canınızı sıkan birçok şeyle karşılaşıyorsunuz ve bunlardan kurtulabilmek için ne yapabiliyorsanız yaptığınızı düşünüyorsunuz. Eğer şartları değiştiremiyorsanız da bulunduğunuz durumda sıkışıp kalıyorsunuz. Bu durumda da tek çarenin bakış açınızı veya kendi tavrınızı değiştirmek olduğu kanısına varacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette ki bunu çok isteyerek yapmayacaksınız ve canınız sıkılacak. Karar verirken gerçekten mutlu olup olmayacağınızı düşünmek zorundasınız. Kendinizi hiçbir şeyi yapmaya zorunlu hissetmemelisiniz. Önemli olan ne yapacak olursanız olun kendi kararlarınızın arkasında durmanızdır. Zorunluluklarınızı bir kenara bırakıp arada sırada kendinizi eğlendirecek planlar da yapmalısınız sevgili Oğlak Burçları. Hayatın koşullarına kendinizi tamamen kaptırmak yerine o koşulları kendiniz oluşturmalısınız. 18 Şubat 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
18 Şubat 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Cumartesi günü insanlarla birlikte iş yapma konusundan çok heyecanlı davranabilirler. Birlikte karara alınması gereken hususlarda her zaman sizin söylediklerinizin ve önerdiğiniz yöntemlerin en doğrusu olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak unutmamalısınız ki karşınızdaki kişi de aynı şekilde düşünüyor olabilir. Bu nedenle daha uzlaşmacı ve taktiksel davranmanız gerekmektedir. Zira bu şekilde yalnızca insanları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz ve aynı zamanda da kendi sinirlerinizi yıpratıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette ki kendi doğrularınızdan vazgeçmeyin ancak bunun uğruna başka insanların kendi doğrularından vazgeçmelerini de istemeyin. Romantik ilişkinizin her anlamda ruhunuzu okşadığını hissedeceksiniz. Birbirinize karşı olan anlayışınız ve sevginiz her geçen gün daha da büyüyor. Bu anlamda kendinizi çok şanslı hissediyorsunuz sevgili Kova Burçları. Bu sayede de diğer olumsuzlukları bir kenara iteceksiniz. 18 Şubat 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
18 Şubat 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Cumartesi günü hayatın gidişatında şaşıracakları birçok meseleyle karşılaşacaklar. Sanki hiçbir şey düzelmeyecek ve hiçbir şey ilerlemiyor gibi hissediyorsunuz. Ancak bunun iyi anlamda bir fırtına öncesi sessizliği olduğunu bilmelisiniz. Şimdiye kadar başardıklarınızla herkese ne kadar güçlü bir insan olduğunuzu gösterdiniz. Ancak içten içe tükendiğinizi fark eden çok az insan var sevgili burclar.net okuyucuları. İçinizdeki son damlaları kullandığınızı hissederken bir anda her şeye bakışınızı ve izlediğiniz yolu değiştirecek muhteşem bir sürprizle karşılaşacaksınız. Bu sayede artık hayatınızın üzerindeki kara bulutların kalktığını ve her şeyin gönlünüzce olduğunu göreceksiniz sevgili Balık Burçları. Sizin varoluşunuzdan rahatsız olan ve sizi olduğunuz gibi kabullenemeyen insanları hayatınızdan çıkaracaksınız. Kötülüğün yakınınızda olmasına ve sizi meşgul etmesine izin vermiyorsunuz. Özgürlüğünüzün tadını sevdiğinizle çıkaracaksınız. 18 Şubat 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı