BurçlarGenel

17 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

 

17 Mayıs 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün esprili ve enerjik bir ruh hali içindesin. İletişim ortamlarında konuşmalarınız, fikirleriniz ile dikkatleri üzerinize çekebilrisiniz.
Çalışma hayatınızda üst konumdakilerin beğenisini alabilirsiniz, yeni başlattığınız bir projede güçlü destekler bulabilirsiniz.Günlük işlerinizi,iş hayatındaki işleri , bazı aktiviteleri sorunsuzca halledecek enerjiniz var bu gün.
İlişkilerinizde stres bir türlü kurtulamadığınız bir duygu.Bu gün ciddi bir tartışma çıkabilir aranızda,sakin kalabilmeniz iyi olur.
Bu gün yeni bir teklifle karşılaşabilir ve bunun kazancınıza etkisinin ne olacağını öğrenmek isteyebilirsiniz.
Uğurlu renginiz Sarı

 

 

 

17 Mayıs 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

İçinizde yaşadığınız değişimler ve yenilikler yavaş yavaş dış dünyaya hakim olmaya başlıyor.Bunu istesenizde durduramayacaksınız.
Uranus burcunuzda ve değişim için sizi zorlamaya devam ediyor. Bu değişimi aslında siz de düşünüyordunuz , cesaretiniz yoktu. İş hayatınızda , kariyerinizde büyük değişimlere hazır olun.
Birlikte olduğun kişiyle bir aile büyüğünü ziyaret edebilirsiniz.Bu gittiğiniz kişiyi çok mutlu edecek.
İş arayan veya iş başvurusu yapan boğa burçları yeni teklifler alabilirler,başvuruları kabul olabilir.
Uğurlu renginiz mavi.

 

 

 

 

17 Mayıs 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Fikirleriniz , projeleriniz ile dikkatleri üstünüze çekeceğiniz ,bir gün. Burcunuzdaki Venüs , kariyer hayatınızdaki aksaklıkları,yapılacakları, engelleri görmenizi sağlayacak sezgiyi size verecektir.Zaten kuvvetli olan sezgilerinizin gücü bu gün 2 katına çıkabilir.
Bu gün katıldığın bir ortamda geçmişten biz iz görebilir ve bir anda o günlere gidebilirsin.
Maddi konularda şanslı bir gündesiniz, beklemediğiniz ödemeler alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz yeşil.

 

 

 

17 Mayıs 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün sizler için arkadaşlarınız gündeminizi dolduracak. Eski arkadaşlarınızla buluşabilir , eskiden çözülmemiş , yarım kalan olaylar varsa onları çözmek yoluna gideceksiniz.Bir arkadaşın ile iletişimin sert bir tonda geçebilir. Sen sakin olabilirsen , aslında onun sıkıntılarının çok büyük olduğunu anlayabilirsin.
Aşk konularında bu gün kalbinizin aklınızın önüne geçmesine izin vermeyeceksiniz.Güzel giden bir ilişkiniz varsa , çevrenin etkilerinden
korumanız gerekebilir.
Aldığınız bazı sorumluluklar , mesai gibi ek işlerle kazancınızı arttırmayı ehdefliyorsunuz.
Uğurlu renginiz toz pembe.

 

 

 

17 Mayıs 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bir takım içerisinde yada bir projede big grup çalışmasında birlikte olmak için teklif alabilirsiniz.Yapacağınız iş ile alakalı verimli ve kalıcı bağlantılar kurabilir, pozisyonunuzu daha ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.Katıldığınız toplantılarda farklı fikirlere sahip ve siz ilgin gelecek kişilerle tanışmanız olası .
İlişkisi olan aslan burçları bu gün stres yüklü bir gün geçirebilir.Partnerinizle normal başlayan bir konuşma bir anda şiddetlenebilir.
Ekonomik yönden şu an kazancınızı belli bir denge de tutabiliyorsanız da , tahmin etmediğiniz bir masraf bu dengeyi bozabilir.
Uğurlu rengin mavi.

 

 

 

17 Mayıs 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

Seçtiğiniz yol sizi başarıya götürecek bir yol .Farklı ülkelere gidebilir, farklı topluluklardan kişilerle bir araya gelerek çok istediğiniz bir projeyi başlatabilirsiniz.Yüksek mevkide olan ve sizi hayallerinize taşıyacak , insanlarla iletişime geçmek için çok musait bir zaman.Hayallerinizin peşinden gidin.
Partneriniz ile aranızda ki soğuk hava , sizin bu ilişkiye karşı olan ilgisiz tavrınız olabilir mi ?
İşinizi büyütmek için yapacağınız girişime destek veren çok güzel enerjiler var üzerinizde.
Uğurlu renginiz camel rengi.

 

 

 

17 Mayıs 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

İletişim gücünüz çok kuvvetli ,ama bunu daha çok karşınızdaki kişiyi sinirlendirmek için kullanıyorsunuz. Uranus samimiyet dozu yüksek
ilişkileri getiriyor. Bazı ilişkilerin bitebilir, fikirlerinizi paylaşabileceğiniz ortamlarda , başkalarının da düşüncelerini öğrenerek karşılıklı fikir alışverişi yapacaksınız.
İkili ilişkilerinde bu gün daha özenli olman gerekiyor.zarif ve samimi bir yaklaşım partnerin ile aranda çıkacak sorunları engelleyebilir.
Çalışma hayatınızda problemleri çözmedeki başarınızı ufak bir ikramiye ile ödüllendirebilirler.
Uğurlu renginiz kırmızı.

 

 

 

17 Mayıs 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün, çatışmaları çözmek ya da sorun yaşayan kişileri bir araya getirmek için üzerinizde iyi bir enerji var.İş yerinde veya sosyal çevrenizde,
bir problem çözümcüsü olarak görülmeniz , bu konuda herkese çok adil davranmanızla alakalı . O yüzden bu tür konularda ilk olarak size geliyorlar .
Partnerinizle birlikte , daha sonra çok mutlu olacağınız, gururlanacağınız aktivitelere katılabilirsiniz.
Maddi konularda ekonimik zorluklara karşı daima biraz tasarruf yapmak gerektiğini sizde anladınız.Çalışmalarınız bu yönde.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

 

 

17 Mayıs 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu güne kadar yaşadığınız iniş çıkışlar , hayatınızdaki karmaşa artık geride kalıyor , daha düz ama daha heyecanlı bir yola giriyorsunuz.
Önümüzde ki 8 yıl kendinizi daha güzel ifade edebilecek , işiniz ile alakalı konularda , büyük farklılıklar yaşayacaksınız. Sosyal çevreniz genişleyebilir , bazı tartışmalı ortamlarda ön plana çıkarak dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz.
İlişkiler anlamında gergin bir gün , partnerinizle aranızda sorun çıkmaması için bu gün karışık olaylardan uzak durun.
Çok sevdiğiniz biri için bir harcama da bulunabilirsiniz. Birikimleriniz açısından sizi biraz düşündürsede , çok da üzerinde durmayacaksınız.
Uğurlu renginiz kahverengi.

 

 

 

 

17 Mayıs 2018 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz , düşüncelerinizi öne sürebileceğiniz , projeleriniz ile dikkat çekebileceğiniz bir döneme
girdiniz. Eğer bir ortaklık içiindeyseniz , bir kaç gün birbirinizi sorgulamayın. Yıldızının parladığı bu günlerin değerini iyi bil.
İlerisi için seni beklentilerine kavuşaturacak oluşumları bu günün enerjisi ile yapabilirsin.
Aşk anlamında romantizmin en üst seviyesinde yaşayacağın bir gündesiniz, partnerinizle birlikte çok hoş bir akşam geçireceksiniz.
Uğurlu renginiz mürdüm.

 

 

 

17 Mayıs 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Fikirlerinizin ortak bir noktada birleştiği , eğlenebildiğiniz , aynı şeyleri düşündüğünüz, birisi ile bir arkadaşlığınız başlayabilir .
Uzun vadeli planlarınızda bu kişiden destek göreceksiniz. Uranus sizlere hayal ettiklerinizi getirebilir. Güzel düşünün , güzel şeyler
hayal edin, güçlü enerjilerle desekleniyorsunuz.
İlişkinizde iç sesinizi dinleyin, size en doğru yolu o gösterecektir.
Finansal konularda alım satım işleri ile ilgilenebilir , eskilerden kalma bir satışı gerçekleştirebilirsin.
Uğurlu renginiz koyu gri.

 

 

 

17 Mayıs 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Bu gün müthiş yaratıcı fikirler ve heyecan duyduğun projeler ile çevreni de harekete geçireceksin. Enerji dolusun ve bu çevrene de yansıyor.
İnsanlarla kurduğunuz iletişimde sağladığınız uyum ,sevilmenize ve seçilmenize sebep oluyor.Evinizde ve ya iş yerinizde bazı değişiklikler
yapabilirsiniz. Bu gün içinizde bir şeyleri tasarlama isteği ile dolusunuz.
Sevdiğiniz kişi ile çok güzel romantik bir akşam geçirebilirsiniz,buna ikinizin de çok fazla ihtiyacı var.
İş yerinde yaptığınız başarılı çalışmalarınız ödüllendirilebilir.İkramiye , prim , gibi ek ödemeler alabilirsiniz.
Uğurlu renginiz bakır rengi .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı