BurçlarGenel

15 Haziran 2017 Perşembe Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Perşembe gününde gelecek planlarıyla ilgili kendilerini ilgilendiren her şeyi tekrardan ele almak konusunda fazlasıyla hevesli olabilirler. İşinizle ilgili yapmanız gereken ne olursa olsun bunları erteleyerek istediğiniz şeyleri yapmak için kendinize alan açacaksınız sevgili Koç Burçları. Sizden beklentileri olan sevdiklerinizin çekiştirmelerine aldırmadan kendi yolunuzda gitmek için mücadele edeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda maddi anlaşmazlıklar söz konusu olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu sorunları tatlıya bağlamak için aranızdaki sınırları daha net bir şekilde belirlemek sizin için faydalı bir girişim olacaktır. Gelecek planlarınızı düzenlerken bir fikir ayrılığına düşerseniz bu konuda geri adım atması gereken kişi siz olabilirsiniz sevgili Koç Burçları. Aksi halde ilişkinizde çözülmeyecek sorunlara yol açabilirsiniz. Arzularınızın peşinden gitmek istiyor olsanız da bugün hayata buna izin vermeyebilir. 15 Haziran 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, bu Perşembe gününde çevrenizden gelecek baskılara ve anlayışsızlığa karşı kendi arzuladığınız şekilde hareket etmeye devam edeceksiniz. Büyük bir özveriyle çoğu zaman kendi arzularınızın önüne sevdiklerinizin çıkarlarını koyuyor olabilirsiniz sevgili Boğa Burçları. Ancak eğer insanlar sizin bu yaptıklarınızın karşılığında size karşı nankörlük ediyorlarsa artık bu konuda kendinizi zorlamaktan vazgeçersiniz ve herkesin kendi başının çaresine bakması gerektiğini düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında birey olarak başardıklarınızın size ne kadar katkısı olduğunu düşünebilir ve geçmişinizle ilgili bir vicdan muhasebesi yapmak isteyebilirsiniz. Bu noktada alacağınız kararlar gelecekte atacağınız adımlar adına etkili olacaktır sevgili Boğa Burçları. İş ortamınızda size karşı olumsuz tavırlar sergileyen kişilere karşı sert olmayan ancak oldukça etkili bir tavır sergileyerek onlara hadlerini bildireceksiniz. 15 Haziran 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, bu Perşembe gününün ilk saatlerinde maddi kaygıların üstesinden gelecek ve her zamankinden çok daha umursamaz bir şekilde para harcamaya yöneleceklerdir. Bu şekilde davranmanız etrafınızdaki insanları fazlasıyla şaşırtacak olsa da aslında böyle bir şeye ihtiyacınız olduğu için neticede kesinlikle memnun olacaksınız. İş ortamınızda ve arkadaş ortamınızda size uygun insanlar olup olmadığı üzerine bazen düşüncelere dalabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu konuda sizin düşüncelerinizi etkileyen aile bireyleriniz varsa onların tavırlarını kendi üzerinize giyebilir ve bu şekilde de kendi düşüncelerinizin farkına varmadan yaşayıp gidebilirsiniz. Bu noktada bireyselliğinizi ön plana çıkarmalı ve kendi değer yargılarınızı ön plana çıkarmaya önem vermelisiniz sevgili İkizler Burçları. Yakın ilişki içinde olduğunuz insanların size karşı büyük hataları olmasına rağmen hiçbir şey yapmamış gibi davranmaları bugün sizin çileden çıkarabilir. 15 Haziran 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, bu Perşembe gününde hayatın size sağlamış olduğu kolaylıklarla yetinmeyecek ve daha iyisini elde etmek için çabalayacaksınız. Birçok insan sizin bu yaptıklarınızı elinizdekilerle yetinememek olarak görse de siz bunun aslında her zaman daha ileriye gitmek olduğunu biliyorsunuz. eğer daha iyisine kavuşma ihtimaliniz varsa yerinizde saymak size kesinlikle mantıksız geliyor. Bunun yanında elbette ki maddi olarak da sınırlarınızın üstüne çıkmaya çalışırsınız ve bu şekilde etrafınızdakilerin size imrenmesini sağlarsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Yaptığınız her hareketi iyi ya da kötü eleştiri yağmuruna tutan insanlardan çok bunaldığınız bir gün geçireceğiniz için neticede o kişilerden uzaklaşmayı tercih edeceksiniz. aşk hayatınızda basit sorunların büyümesine şahit olabilirsiniz. eğer olayları kontrol etmezseniz sonucunda siz üzüleceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Her şeyin yoluna gireceğine dair olan inancınızı yitirmemelisiniz. 15 Haziran 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, bu haftanın son günlerine yaklaştığımız bu Perşembe gününde öncelikli olarak maddi sorunların ön plana çıkmasından dolayı kendilerini sıkışmış hissedebilirler. Bugünlerde sürekli olarak hayattaki olumsuzlukların sizi bulduğunu hissediyorsunuz. Her şeyin iyi olması için bu kadar çabaladığınız halde şartların ve insanların sizi bu kadar zorlamasına bir anlam veremeyeceksiniz. En önemli meselelerden biri ise iş yaşantınız olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Çalışma koşullarınızın sizi hem bedensel olarak hem de zihinsel olarak fazlasıyla yıpratması bugün artık isyan etmenize neden olacaktır. Karşılığını aldığınız düşünülse de böyle bir yıpranmanın hiçbir şekilde maddi bir karşılığı olamayacağını düşüneceksiniz sevgili Aslan Burçları. Sosyal yaşantınız için bugün içerisinde yaşayacağınız olumsuzluklar bir ateşleyici görevi görebilir. İnsanlarla birlikte vakit geçirmekten ve dertlerinizi paylaşmaktan büyük keyif duyacaksınız. 15 Haziran 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Perşembe gününün ilk saatlerinde en çok iç huzura önem verecekler. Hayatınıza giren kim varsa sizin ne kadar sakin ve insanı rahatlatan bir havanız olduğunu dile getiriyor. İnsanlar üzerinde oluşturduğunuz bu etkiyi her zaman kendi içinizde bulamıyor oluşunuz bugün içerisinde sizi zorlayacaktır. Tüm günlük koşturmacaların dışında en çok aşk yaşantınızdaki çalkalanmalar bugün zihninizi meşgul edecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Maddi olarak yanınızda birilerinin varlığına ne kadar ihtiyaç duyuyorsanız manevi olarak da içinizdeki boşluk o kadar büyümüştür. Eğer sevdiğiniz kişiye hisleriniz anlatmakta güçlük çekiyorsanız bütün gün bu nedenle düşünceli bir hal içerisinde olacaksınız. Bu noktadan sonra ne yönde ilerlemeniz gerektiğiyle ilgili kararlarınızı alırken artık ne duygularınıza ne de mantığınıza güvenemeyeceğinizi düşünürsünüz sevgili Başak Burçları. Durup dinlenmeniz sizin için en iyisi olacaktır. 15 Haziran 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Perşembe gününün ilk saatlerinde maddi açıdan birçok girişimde bulunmanın yolları üzerine düşüneceklerdir. Mesleğinizle ilgili uzun zamandır parlak ve dikkat çekici bir iş yapmamış olduğunuz için kendinizi eksik hissediyordunuz sevgili Terazi Burçları. Bir süredir aklınızda kurguladığınız ne varsa bugün onların gerçekleşmesi için gerekli şartlara kavuştuğunuzu hissedeceksiniz ve bunu gördüğünüzde de son hızla ilerleyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında maddi olarak istediğiniz noktaya gelmeniz için daha çok yolunuz olduğunu fark etseniz de umudunuzu yeniden kazanmak sizin için yeterli olacaktır. Aşk yaşantınızda iletişimsizlikten dolayı sevdiğiniz kişiyi yeterince mutlu edemiyor olduğunuzu fark edebilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Sorunlarınızın kökeni çok uzun zaman önceye gidiyor olsa da çözümü aslında oldukça basittir. Mesele bunun farkına varıp harekete geçebilmenizdedir. 15 Haziran 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Perşembe gününün ilk saatlerinde parayla ilgili işlerin ön plana çıkmasından rahatsız olabilirler. Yapmak istediğiniz her şey duygusal ve kültürel işlerinizle ilgiliyken bütün gününüzün manasız bir para işiyle geçmesi sizi sinirlendirecektir. Hayatınızı sürdürmek için ihtiyaç duyduğunuz şey para olsa da manevi şeyler aslında sizin için daha önemlidir. Parasal sorunları kısa süre içerisinde halledip geri kalan zamanda da istediğiniz şeyleri yapmaya çalışacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Sosyal ortamlarınız sizin için bezdirici bir hal almaya başlamış olabilir. Sizi gerçekten sevdiğini ve anladığını düşündüğünüz birkaç tane insan vardır. Ancak öyle meseleler gündeme gelir ki şimdiye kadarki güveninizin ve inancınızın hepsinin boşa geçtiğini anlarsınız sevgili Akrep Burçları. Özellikle sizi yönlendirmeye ve istedikleri kalıba sokmaya çalışan insanlara karşı tahammülünüz kesinlikle olmayacaktır. 15 Haziran 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Perşembe gününde duygusal olarak kendilerini boşlukta hissedecekleri için bütün günlük koşuşturmaların yanında kendilerine sığınacak bir liman arayacaklardır. Sevdiğiniz kişilerin hiçbiri sizi yeterince anlamıyorsa bu durumda belki de hiç tanımadığınız insanlarla konuşmak sizin için rahatlatıcı olabilir. bazen farklı bir ortama gitmek ve bilmediğiniz dünyaları tanımak ufuk açıcı bir etkiye sahip olup sizi aydınlatabilir. Yeter ki siz yeniliğe ve iyileşmeye açık olun sevgili burclar.net okuyucuları. Uzun zamandır planlarını kurduğunuz bir işle ilgili yeni girişimler yapmak için kendinizi yeterince zinde hissederseniz bugün adım atmak oldukça uygun olacaktır. Ancak eğer kendinizi buna hazır hissetmiyorsanız rutininizin içinden çıkmadan ve kendinizi yormadan gününüzü tamamlamaya odaklanabilirsiniz. Sizi zorlayan etkiler her zaman olacaktır. Fakat siz onlara izin vermezseniz size hiçbir şey yapamayacaklarını unutmamalısınız. 15 Haziran 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Perşembe gününde duygusal olarak sizi etkileyen ne varsa bunları ortaya dökmekten çekinmeyeceksiniz. İnsanların sürekli olarak sizin hislerinizi önemsemeden hareket ediyor olmalarına özellikle bugün çok içerleyeceksiniz. Böyle zamanlarda sevdiğiniz kişinin sizinle birlik olmasını ve diğer insanlara karşı sizi korumasını umarsınız. Eğer bu şekilde bir durum gerçekleşmezse kendinizi çok yalnız ve değersiz hissedebilirsiniz. Ancak şunu hatırlamalısınız ki hayatta herkes tek başına ayakta durmak zorundadır sevgili burclar.net okuyucuları. Siz de içinizdeki bu güce ulaşmalı ve kendinizi bu şekilde yıpratmaktansa sizi güçlendirecek şeylerin peşinden gitmelisiniz. Bugün içerisinde her gün yaptığınız işlerinizi büyük bir titizlikle sonlandırmanız oldukça önemli bir durumdur. Aksi halde düzeninizdeki büyük sapmalar ilerleyen günlerde huzurunuzu kaçırabilir. Kaygılandığınız meseleleri sevdiklerinizle paylaşmak sizi rahatlatacak ve kaygılarınızın yersizliğini anlamanıza yardımcı olacaktır. 15 Haziran 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Perşembe gününde hayatın doğal akışı içinden çıkmaya uğraşmayacaklar ve rüzgâr onları nereye savurursa o yöne gitmekten memnun olacaklardır. İnsan ilişkilerinizde sizi zorlayan en önemli etken anlaşmazlıklardır. İyi niyetli olduğunuz halde sürekli olarak yanlış anlaşılıyor olmanız sizi bir noktadan sonra bezdirecektir. Kendinizi daha doğru ifade etmek için çaba gösterseniz de bunun boşuna olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk hayatınızda gelecekle ilgili planlarınız yalnızca sizin elinizde değildir. Elbette ki sevdiğinizle birlikte ortak kararlar almaya çalışırsınız. Siz uzlaşmaya çalışsanız da karşı tarafın kendi isteklerini dayatmasından dolayı haksızlığa uğradığınızı hissedebilirsiniz. Bazen çaresiz kaldığınızı hisseder ve hiçbir şey yapmadan durmayı tercih edersiniz sevgili Kova Burçları. Gücünüzü yeniden kazanabilmek için biraz daha çabalamanız gerektiğinin farkına varmalısınız. 15 Haziran 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 15 Haziran 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Perşembe gününde parayla ilgili sizi ilgilendiren ne varsa bunu kendi başınıza halletmeye çalışacaksınız. Bu şekilde yalnız başınıza yapmaya çalıştığınız şeyler bir noktada sizi sıkıştırmaya ve zorlamaya başlayabilir. Eğer yardım istemenizi gerektiren bir durum varsa kendinizi çok fazla sıkıntıya sokmadan gerekli yardımı almaya çalışabilirsiniz sevgili Balık Burçları. Bugün içerisinde oldukça kalabalık bir ortama girebilir ve burada bulunmaktan keyif alabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ortamda yeni tanışacağınız insanlarla sohbet etmek sizin için ufuk açıcı olabilir ve oldukça rahatlatıcı fikirlere ulaşmanızı sağlayabilir. Ancak bu tavırlara aldanıp hemen yeni tanıştığınız bir insanla yakınlaşmayı düşünmemelisiniz. Güveninizi kazanmaları için insanlara bir süre tanımalısınız sevgili Balık Burçları. Gün sonunda ayrı kaldığınız sevdiklerinizle iletişim kurmayı ve özlem gidermeyi önemseyeceksiniz. Kısa süre önce sizi üzmüş bir olay bugün çözüme kavuşabilir. 15 Haziran 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı