BurçlarGenel

13 Mayıs 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

13 Mayıs 2016 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

Duygusal davranışlarınızın sizi esir ettiği bir gün. Kendinizi baskı altında hissetmeniz için neden yok. İsteklerinizi karşı tarafa kabul ettirmek için gönüllü olmanıza rağmen, duygusal yönlerinizin ağır basması nedeniyle arzularınızda gerileme söz konusu olabilir. İçsel disipline önem vereceğiniz çalışmalar içindesiniz.

13 Mayıs 2016 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Maddesel isteklerinizin ön plana çıkmasıyla bazı masraflarınızda paralel olarak artacak. İlişki içinde olduğunuz yakınlarınızla duygusal bağlarınızın güçlü olmasından dolayı, onların sizden parasal istekleri olacaktır. Sizin yumuşak yapınızdan dolayı onları ret etmeniz güçleşebilir. Duygularınızı denetlemelisiniz.

13 Mayıs 2016 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Bugün, Ay maddesel konularla ilgili sorunlarınızı ön plana çıkarıyor. Güven duygunuzu beslemeye ihtiyacınız var. Hedeflediğiniz konuları tecrübelerinizle birleştireceksiniz. Derin bir kavrama yeteneğinize sahip olduğunuz için, zorluklar konusunda pes etmek istemiyorsunuz. Ketum olduğunuz bir gün içindesiniz.

13 Mayıs 2016 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

Bugün, Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal, yaratıcı ve sanatçı yönleriniz ortaya çıkacak. Kibar ve nazik davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Güçlü kişilerin etkisinde kalacağınız bir gün. Ortak çalışma içinde olacağınız dostlarınızın size sağlayacağı avantajlar konusunda şanslı olduğunuz bir gün. Yakınlarınıza destek veriyorsunuz.

13 Mayıs 2016 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi baskı altında tuttuğunuz müddetçe, isteklerinizi karşı tarafın bilmesi mümkün değil. Mantıklı ve sistemli davranışların hakim olduğu bir çalışma düzeni içindesiniz. Güçlü yönlerinizi çevrenizle paylaşmak, sizin tarzınız olabilir. Anlaşılmamaktan yakınmamalı ve olaylara sakin bakmalısınız.

13 Mayıs 2016 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Çevrenizdeki insanların duygularını kolayca hissettiğiniz bir gün. Onların isteklerini hemen algılamanız ve konulara pratik bir çözüm getirmeniz, yaşadığınız olayların çabuk sonuçlandırmanıza neden oluyor. İdeallerinizi gerçekleştirmek için gerekli bağlantıların yollardan sağlayacağınız bir gün içinesiniz.

13 Mayıs 2016 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Dengelerinizin mükemmel olması nedeniyle, bazı sorunları bilinçli bir şekilde sonuçlandırıyorsunuz. Bugün, hedefleriniz konusunda sizden beklenmeyen kararsızlık söz konusu olabilir. İş konusunda üstlerinizin size yaklaşımlarında güven ve sıcaklık hissetmeniz, işinizi daha da mükemmel yapmanızı sağlayacak.

13 Mayıs 2016 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Ay, ortak burcunuz Yengeç’te ilerliyor. Sevdiklerinizle seyahat planları yapacaksınız. Onların duygusal gereksinimlerini karşılamak size farklı bir haz verecek. Ailenizin yakınları ve kadınlarla aranızda olumlu bir işbirliği söz konusu olacak. Maddi konularla ilgili ortaya çıkacak ani masraflara dikkat etmeli ve tedbirinizi almalısınız.

13 Mayıs 2016 Cuma YAY Burç Yorumu:

Araştırmayı seven bir yapınız var ve bugün merak ettiğiniz konularla ilgili yeni bir hedef arayışı içinde olacaksınız. İlgilendiğiniz konuların sizi tatmin etmeyeceğini bildiğiniz için, kendinize farklı alanlar arıyorsunuz. Duygularınızın derinliği karşısında kaoslara sürüklenmek ve olayları sorgulamaktan vazgeçmelisiniz.

13 Mayıs 2016 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

İyi niyetinizin yanlış anlaşılmasından dolayı, yaşadığınız olaylar sorun haline gelebiliyor. Bugün, karşılıklı ilişkilerinizde, karamsar davranmaktan vazgeçin. Beklentilerinize bire bir yorum getirilmesinden yanasınız. Duygusal davranışlarınızın altında bir türlü cevabınızı bulamadığınız soruların gizli olduğunu sizde farkındasınız.

13 Mayıs 2016 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Ay kombinasyon burcunuz Yengeç’te ilerlerken, duygusal yönleriniz ortaya çıkıyor. İçsel derinliğinizi ifade edecek kelimeleri bulamadığınız için, enerjinizi işinize vererek, gücünüzü ortaya koyuyorsunuz. Duygusal konularda partnerinizle aranızdaki sorunlara farklı bir bakışla yaklaştığınız için, problemleriniz bitmiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı