BurçlarGenel

10 Nisan 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 10 Nisan 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde sabahın erken saatlerinden itibaren kişisel gücünüzün son derece iyi bir şekilde farkında olacaksınız, toplumsal hayat içerisindeki yerinizi tam olarak olması gerektiği şekilde belirleyebileceksiniz ve istediğiniz şeylerin olmasını özgürce sağlayabileceksiniz. Bugün bu durum en azından öğlen saatlerine kadar bu şekilde devam edecektir ve kendinize olan inancınızın ve güveninizin yüksek kalmasını sağlayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikler öğlen saatleri itibariyle birtakım olayları büyütmek yerine bu olayların özüne inmeye gayret etmelisiniz. Bunu başarabildiğiniz sürece bugün hem romantik ilişkinizde sevdiğiniz kişi ile aranızdaki paylaşım yoğunlaşacak ve güçlenecektir, hem de zihninizde uzun zamandır var olmaya devam eden sorulara cevap bulmanız kolaylaşacaktır. Ancak ılımlı davranmaya dikkat etmelisiniz sevgili Koç Burçları. 10 Nisan 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 10 Nisan 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren çıkarlarınızın söz konusu olduğu durumlarda mümkün olduğunca derinlikli düşünmeye gayret etmelisiniz ve sinirlerinizi bozan birtakım meseleleri farklı açılardan ele almaya ve gözden geçirmeye özen göstermelisiniz. Bugün özellikle öğlen saatlerinde soyut kavramlara ve olgulara olan ilginizin arttığını fark edebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Buna bağlı ve paralel olarak bu zaman dilimi itibariyle hisleriniz de son derece kuvvetlenecektir. Kuvvetlenen bu hisleriniz sayesinde eğer kendinizle gerçekleştirmeniz gereken bir yüzleşme varsa bu yüzleşmeyi de son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bugün öğleden sonrayı içine alan zaman diliminden akşamın ilerleyen saatlerine kadar olan sürede hayatınızı derinden etkileyecek kararlar almamaya özen göstermelisiniz. 10 Nisan 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 10 Nisan 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren gündeminizde yer alacak olan en temel konu romantik ilişkiniz ve aşk hayatınızı olacaktır. Bugün romantik ilişkinizde siz de sevdiğiniz kişi de birbirinizin karşılıklı isteklerinden ziyade kendi isteklerinize odaklanabilirsiniz. Ancak bu durumun aranızda bir çatışmaya dönüşmemesi için mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde hareket etmeye çalışmanızda fayda var sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle öğlen saatleri civarında bu hayatta yapmak istediğiniz işler ve gerçekleştirmek istediğiniz projelerle ilgili olarak sevdiğiniz kişinin size manevi anlamda destek olmasına oldukça büyük bir ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak sevdiğiniz kişinin bu ihtiyacınızı anlamaması ve size karşı kendisinden beklediğiniz davranışları sergilememesi durumunda mümkün olduğunca sakin olmaya dikkat etmelisiniz sevgili İkizler Burçları. 10 Nisan 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 10 Nisan 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi günü sizin açısından son derece olumlu enerjilerle başlayacaktır. Eğer bu olumlu enerjileri mümkün olan en verimli şekilde değerlendirmek istiyorsanız şu hususlara dikkat etmeniz sizin için son derece faydalı olabilir sevgili burclar.net okuyucuları: Örneğin bugün kişisel gelişiminizle alakalı her türlü konuyu mümkün olan en derin şekilde ele almalı ve bu konulara mümkün olan en fazla bakış açısından yaklaşmaya gayret etmelisiniz. Eğer çevrenizde bulunan insanlara belirli bir hizmet sunduğunuz bir meslek alanında çalışıyorsanız bugün işinizin bilgi ağırlıklı taraflarına her zamankine göre daha fazla önem vermelisiniz. Diğer bir taraftan bugün zaman zaman birtakım işleriniz önceden planladığınız kadar düzenli bir şekilde ilerlemeyebilir ve yolunda gitmeyebilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kaldığınızda sakin kalmaya gayret etmelisiniz sevgili Yengeç Burçları. 10 Nisan 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 10 Nisan 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününe son derece olumlu bir başlangıç yapacaksınız. Bugün pek çok konuda son derece enerjik, hevesli ve mutlu olacaksınız. Bugün pek çok alanda kendinizi son derece özgür hissedebilir, buna paralel olarak da kendinizi bu alanlarda son derece güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Ancak bugün özellikle öğlen saatlerinden itibaren özellikle romantik ilişkiniz ve aşk hayatınız ile alakalı konularda birtakım yanlış değerlendirmelerde bulunmamak için mümkün olduğunca sakin bir zihinle ve aklı başında bir şekilde düşünmeye çalışmanız gerekmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir taraftan bugün hayatın keyifli taraflarının tadını çıkarmaya yönelik arzunuz da son derece güçlü olacaktır. Ancak hayatın keyifli taraflarının tadını çıkarmanızın ilk şartı hayatla, çevrenizde bulunan insanlarla ve cereyan eden olaylarla inatlaşmamaktır sevgili Aslan Burçları. 10 Nisan 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 10 Nisan 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi günü ve dolayısıyla yeni haftanız sizin açınızdan son derece olumlu enerjilerle başlayacaktır. Ancak bu enerjiler bir yandan içerisinde kendinizi rahat hissettiğiniz ortamlarda kendinizi kolaylıkla açarak son derece rahat bir şekilde davranmanızı sağlarken çıkarlarınızın söz konusu olduğu durumlarda hoşunuza gitmeyen birtakım durumlarda tepkisel davranmanıza sebebiyet verebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Siz Başak Burçları olarak eviniz içerisindeki aile hayatınızdaki huzura, barış ve güvenlik hissiyatına son derece önem veren kişiler olarak bilinmektesiniz. Dolayısıyla bugün aile ortamınız içerisindeki bu huzur, barış ve güvenlik ortamının bozulmadan devam etmesini istiyorsanız özellikle öğlen saatlerinden itibaren aile bireylerinizle karşılıklı bir şekilde birbirinizi kıracak şeyler yapmamaya özen göstermeli, birbirinizin farklılıklarına değer vermeli ve saygı duymalısınız. 10 Nisan 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 10 Nisan 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren çevrenizde bulunan insanlarla olan iletişiminiz son derece yoğun ve etkili olacaktır. Ancak eğer gün içerisinde rekabetin devreye girdiğini birtakım durumlar söz konusu olduğu zaman çevrenizde bulunan insanlara karşı tavırlarınız ve davranışlarınız önemli bir değişikliğe uğrayabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle öğlen saatlerinden itibaren karşınıza çıkacak olan durumları mantık yoluyla ele almaya ve çözmeye çalışmanızda fayda var. Bunun yanı sıra bu zaman dilimi itibariyle Terazi Burçları’na has etkili iletişim yeteneğinizi de güçlü tutmanız son derece önemli olacaktır. Çünkü bugün bu zaman dilimi itibariyle bu gücünüz aracılığıyla çevrenizde bulunan insanları etkilemeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bugün haberleşme faaliyetlerinizde ufak tefek aksamalar olabilir sevgili Terazi Burçları. 10 Nisan 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 10 Nisan 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde zaman zaman para meselesi ve birtakım finansal konular çalışma hayatınızdaki iş ilişkilerinizde birtakım problemlere yol açabilir. Akrep Burçları olarak sizin amacınız aslında herkesin yaptığı işten hak ettiğini mümkün olan en iyi şekilde almasını sağlamaya çalışmaktır; ancak çevrenizde bulunan insanlar çoğu zaman kendilerini bencilce davranmaktan alıkoyamamaktadırlar sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle öğlen saatlerinden itibaren kişisel maddi konularda gerçekçi ve doğru kararlar verebilmeniz için önünüzde bulunan tüm olasılıkları mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde gözden geçirmeniz gerekmektedir. Eğer bugün hayatınıza bir yenilik getirmek istiyorsanız her şeyden önce yeteneklerinizin neler olduğunu saptamanız gerekmektedir. Bugün riskli girişimlerden mümkün olduğunca kaçınmalısınız sevgili Akrep Burçları. 10 Nisan 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 10 Nisan 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi günü ve dolayısıyla içerisinde bulunduğumuz bu hafta sizin açınızdan son derece olumlu bir şekilde başlayacaktır. Bugün bu sayede hayatın neredeyse her alanında son derece aktif bir şekilde hareket edebilir, kendinizi çevrenizde bulunan insanlara ve dış dünyaya son derece hevesli ve özgür bir biçimde ifade edebilirsiniz. Bugün özellikle öğlen saatleri itibariyle bu hayatta sizin için önemli olan ve hakkında mücadele vermekte olduğunuz her alanda gerçeklerin peşinde olmanız son derece önemli olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün, bugüne kadar yaşamış olduğunuz birtakım olumsuz tecrübelerden aslında ne kadar fazla şey öğrendiğinizi fark edebilirsiniz. Bu sayede bugünden itibaren geçmişte yaşamış olduğunuz bu olumsuz tecrübeleri yaşamış olduğunuza üzülmek yerine bu tecrübelerin size öğrettiklerinden faydalanmaya çalışmaya başlayabilirsiniz. 10 Nisan 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 10 Nisan 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren çevrenizi saracak olan enerjiler son derece olumlu enerjiler olacaktır. Bugün bu sayede sabah saatlerinden itibaren gün içerisinde yapmanız gereken işleri son derece hevesli ve keyifli bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bugün kendinizi ifade etme ve iletişim konularında da kendinize olan güveniniz son derece yüksek olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle öğlen saatlerinden itibaren bu hayata karşı duruşu sağlam ve tutarlı olan kişilerle iletişimde bulunmanız size son derece faydalı olacaktır. Çünkü bu tarz kişiler, kendinize olan güveninizi körükleyecekler ve kendi ayaklarınız üzerinde durmanıza farkında olmadan yardımcı olacaklardır. Bugün özellikle öğleden sonra birtakım planlarınızı dış dünyaya sunmakta zorlanabilirsiniz; ancak yeterince sakin olursanız gücünüzü kısa sürede kazanacaksınız. 10 Nisan 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazar günü geçmiş ve gelecek arasında sıkışmış hissedebilirler. Hayatınızdaki insanların sizinle ilgili düşüncelerinin değiştiğini hissediyorsunuz. Son zamanlarda kendinizi eskiden olduğunuzdan çok daha farklı hissediyor ve bunu da çevrenize yansıtıyorsunuz sevgili Kova Burçları. Buna alışamayan dostlarınız ise size tepki gösteriyorlar. Ancak kimseyi memnun etmek için planlarınızdan ve yenilikten vazgeçmemelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle etrafınızdaki yeni insanlarla birlikte vakit geçirme fırsatlarını değerlendirmeniz sosyalleşmeniz ve yeniliklere adapte olmanız açısından olumlu bir davranış olacaktır. Bugün çevrenizde sizi rahatsız eden ve değerlerinize ters düşen davranışlar görebilirsiniz. Bu davranışlara göz yummaktansa sesinizi yükseltmek ve herkese haddini bildirmek isteyeceksiniz sevgili Kova Burçları. İnsanların seçimleriyle iyi ya da kötü olduklarını kendinize hatırlatarak olayları akışına bırakabilirsiniz. 9 Nisan 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 10 Nisan 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde her zamankine göre biraz daha hırslı davranışlar içerisinde olmanız mümkün olabilir. Bu durumun en temel nedeni, sorumluluklarınızın ve içerisinde bulunduğunuz şartların sizi baskı altına aldığını düşünmeniz ve bu baskıdan mümkün olan en uygun şekilde kurtulmak istemenizdir. Bugün maddi konularda her zamankine göre biraz daha aktif olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün itibariyle eğer kişisel gelişiminize gereken önemi verirseniz ve yeterince aklı başında bir şekilde hareket etmeyi başarabilirseniz karşınıza çıkan zorlukları ve engelleri son derece kolay bir şekilde geride bırakabilecek ve bu hayatta ulaşmak istediğiniz yere ulaşmaya bir adım daha yaklaşabileceksiniz sevgili Balık Burçları. Ancak bugün özellikle öğleden sonrayı içine alan zaman diliminden akşam saatlerine kadar otoritelerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. 10 Nisan 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı