BurçlarGenel

10 Ağustos 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

10 Ağustos 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Duygusal ilişkilerinizle ilgili bir takım sınavlar eşiğinde olabilirsiniz. Partnerinizden beklediğiniz ilginin gerçekten beklentilerinizin karşılığı olup olmadığını öğrenmek istiyorsunuz. Özlemlerinizin karşılığını her zaman bulmanız mümkün değil. Onun bir takım sıkıntıları size yanlış yansıyabilir. Bugün fazla aldırmamaya çalışmalısınız.

10 Ağustos 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Mars’ın burcunuza geçmesiyle, içinizde biriken enerjiyi açığa çıkarmak isteyebilirsiniz. Bugün sizin gibi sabit bir burç olan Aslan’da ilerleyen Satürn, inatçı yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı istekleri kafanızı karıştıracak. Onlarla enerjinizi birleştirmeyi düşünmeli ve çevrenize de şans vermelisiniz.

10 Ağustos 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Duygusal coşkularınız tavan yapabilir. Bugün bulunduğunuz ortamlarda, kendinizle ilgili konuşmalar hoşunuza gidecektir. Çalışmalarınıza daha da hız vermek istiyorsunuz. Başlattığınız hiçbir işi yarım bırakmayı düşünmediğiniz ve olayları gurur haline getirdiğiniz için, başarı her geçen gün size yaklaşıyor. Keskin mantığınız, mesafeleri kısa sürede almanızı sağlayacak.

10 Ağustos 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Yalnız çalıştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşırı endişeli tavırlar içinde olduğunuz zaman çalışmalarınızda yavaşlamalar söz konusu oluyor. Bugün Ay’ın bulunduğu konum, evinizle ilgili düşüncelerin hakim olduğu olayların gündeme geleceğini gösteriyor. Ortamınızı yenilemek isterken, işinize hiç kimseyi karıştırmak istemeyeceksiniz.

10 Ağustos 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Özgürlük duygularınızın belirgin olmasına rağmen, alışkanlıklarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Bugün güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla birlikte, organize çalışmalar içinde bulunacak, beraberce yaptığınız grup çalışmalarınızdan kazançlı çıkacaksınız. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor.

10 Ağustos 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Değişik ve orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz. Bugün her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Yaşam temponuz hızlanıyor

10 Ağustos 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Ay, burcunuzda ilerlerken, derin ve keskin görüşler içindesiniz. Duygularınızda artan arayışlar, sizi tatminsiz yapabilir. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Bugün fiziksel zevkleriniz ön plana çıkacaktır. Romantik yönlerinizi ortaya koymanız sayesinde, partnerinizle olan ilişkileriniz canlanacaktır.

10 Ağustos 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Yaşam standartlarınızı yüksek tutmayı her zaman başaramıyorsunuz. Bugün, maddi bir güven arayışı içinde olabilirsiniz. Kariyerinizi, güçlendirmeyi amaçlıyor fakat, seçenekler arasında bocalıyorsunuz. Değişimlerden fazla etkilenmeyerek, daha kararlı davranmalısınız. Bazı gecikmeler size olumsuz yansıyabilir.

10 Ağustos 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var. Bazılarınız yollarla ilgili planlar yapacaksınız. Ortak dostlarınızı aramak için, fırsatları değerlendirmelisiniz.

10 Ağustos 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Beklentilerinizde önemli gelişmelerin gündeme gelmesiyle kafanız karışabilir. Bazı özel durumlar söz konusu. Kararlarınızı verirken maddesel konumunuzu da gözden geçirmelisiniz. Satürn ve Güneş, isteklerinizdeki artışı körüklerken, görüşeceğiniz kişilerin vereceği destekler, sizi tatmin etmeyebilir.

10 Ağustos 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Ay, karşıt burcunuzda ilerlerken kişisel egolarınızı daha da güçlendiriyor. Tutkularınız ve arzularınız partnerinizi korkutabilir. Aşırı istekleriniz onun olanaklarını zorladığı için, aranızda çelişkilerin eksik olmayacağı bir gün. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.

10 Ağustos 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Karşılıklı ilişkilerinizde güç savaşı var. Çevrenizde birlikte çalıştığınız insanların enerjik oluşlarından etkilenerek, siz de bir anlamda motivasyon kazanıyorsunuz. Aranızdaki inatlaşmaların söz konusu olduğu ortamlar bile, yoğun iş konsantrasyonu içinde hissedilmiyor. Bugün kararlarınız verirken, iyi düşünmelisiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı