BurçlarGenel

04 Mart 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 4 Mart 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi günü, sizin açınızdan maddi konularda son derece olumlu bir şekilde geçecek bir gün olacaktır. Bugün yakın eş, dost ve akrabalarınız aracılığıyla elde edeceğiniz maddi kazançlar konusunda da son derece olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bugün özellikle eğer güvenilir ve kararlı bir kişilik yapısına sahip olduğunuzun bilincinde olabilirseniz biraz kısa vadeli de olsa son derece olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bunu yaparken diğer bir taraftan da bir yandan huzur ve güvence duygusu içerisinde yaşarken diğer bir yandan da çıkarlarınızı korumak ve haklarınıza sahip çıkabilmek açısından mümkün olduğunca akıllıca hareket etmeniz gerekmektedir. Yani kısacası tedbirli, sabırlı ve planlı olmaya özen göstermelisiniz sevgili Koç Burçları. Bugün sizin açınızdan bir şeyler üreterek gelir elde etme ihtimali son derece yüksek olacaktır. 4 Mart 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 4 Mart 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde hem maddi hem de manevi değerleriniz konusunda mümkün olduğunca akıllıca bir şekilde hareket etmeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Bugün güvence hissiyatına olan ihtiyacınız ve hayatınızda güzelliklerin olması arzunuz son derece fazla olacaktır. Bu durum sizi hayatın güzelliklerinin farkına daha iyi varmak adına daha fazla kazanç elde etmeye yönelik olarak teşvik edecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü siz rahat yaşayabilmeniz için maddi kazancın ne kadar önemli bir etken olduğunun farkındasınızdır. Diğer bir taraftan bugün romantik ilişkiniz konusunda da benzer hisler ve tavırlar içerisinde olacaksınız. Bugün sevdiğiniz kişiyi olanca gücünüzle sahiplenebilir, onu koruyup kollayabilir ve kıskanabilirsiniz. Bugün sizi güçlü kıldığına inandığınız her şeye tüm benliğinizle sarılacak, bu değerlerinizi yitirmemeye gayret edeceksiniz. 4 Mart 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 4 Mart 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde hayatı ele alış biçiminiz ve romantik ilişkinizde meydana gelebilecek birtakım önemli gelişmelerle ilgili olarak oldukça önemli birtakım olaylar yaşanabilir. Diğer bir taraftan bugün siz hayatın ve çevrenizde cereyan etmekte olan olayların bir nebze olsun gerisine çekilerek dinlenmek, birtakım gözden geçirmelerde bulunmak ve sakin bir şekilde kendi iç sesinize kulak vermek isteyebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Böyle bir durum içerisinde yaşamakta olduğunuz romantik ilişkiniz ve sevdiğiniz kişi sizi son derece iyi bir şekilde rahatlatabilir, size son derece iyi gelebilir. Diğer bir taraftan eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz yoksa bugünlerde platonik bir aşka tutulmanız söz konusu olabilir. Ancak bu hislerinizin size kökten, derin, önemli ve uzun vadeli kararlar aldırmaması için iradenize sahip çıkmanız son derece önemli olacaktır. 4 Mart 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 4 Mart 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde sevdiğiniz kişi ile ortaklaşa hareket ederek bir şeyler üretmek, içerisinde bulunduğunuz romantik ilişkinizin yolunda gitmesi için birtakım sorumluluklar almak, sevdiğiniz kişi ile karşılıklı bir şekilde birbirinizin inandığı şeylere değer vermek ve dünyanın tüm karmaşası ve terslikleri ile birlikte mücadele etmek sizin için son derece önemli olacaktır. Bugün sevdiğiniz kişi de bu konularda sizinle hemen hemen aynı hislere sahip olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette böylesi bir durum ancak sevdiğiniz kişi ile aranızdaki romantik ilişkinin yolunda gitmesi durumunda geçerli olacaktır. Ancak eğer sevdiğiniz kişi ile son zamanlarda aranızda birtakım ufak tefek problemler baş göstermeye başladıysa yaşadığınız ilişkiye önem ve değer vermeniz, sevdiğiniz kişi ile birlikte sosyalleşmeniz ve birbirinizle dayanışma içerisinde olmanız son derece faydalı olacaktır. 4 Mart 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 4 Mart 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde gündeminizde yer alacak ve zihninizde yer edecek olan başlıca konular çalışma hayatınız ve maddi durumunuzla alakalı konular olacaktır. Bugün zihninizde aslında daha güvenli ve sağlam bir iş aramak istediğinize dair fikirler dolaşabilir. Çünkü böyle bir şeyi başarmanız durumunda kendinizi hem maddi hem de manevi yönden huzurlu hissedeceğinizin farkındasınızdır sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer tüm bu düşünceleriniz uzun bir süre için geçerli ise uğraş verdiğiniz alanda güçlü kişilerle iletişime geçerek toplumda kendinize istediğiniz gibi bir yer edinmek ve bu girişimlerinizden kazançlı çıkmak isteyebilirsiniz. Ancak tüm bunlara rağmen bugünlerde çalışma hayatınızda çevrenizde bulunan insanlara karşı birtakım inatçı tavırlar sergileyebilirsiniz veya bunun tam tersi şekilde kendisi ile ilişkide bulunduğunuz insanlar size karşı inatçı tavırlar sergileyebilirler. 4 Mart 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 4 Mart 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde önümüzdeki günlerde çıkmanızın söz konusu olabileceği, kazanç elde etmeye yönelik bir yolculuk veya eşiniz ya da ortaklarınız aracılığı ile elde edeceğiniz gelirlerle ilgili birtakım gelişmeler gündeme gelebilir. Bunların yanı sıra bugün itibariyle birtakım sanatsa yeteneklerinizi kullanarak gelir elde etmeniz konusu da gündeme gelebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bunun yanı sıra maddi durumunuzu yakından ilgilendiren konularda mümkün olduğunca tedbirli, sabırlı ve planlı bir şekilde hareket etmeniz de son derece önemlidir. Eğer hayatınızı geri kalanını maddi açıdan rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız gelir elde etmeniz için size faydası dokunabilecek birtakım kaynakları saptamanız ve içerisinde bulunduğunuz durumlar ne olursa olsun iş ilişkilerinizi ılımlı bir düzeyde tutmanız ve çıkarlarınızı korumanız gerekecektir sevgili Başak Burçları. 4 Mart 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 4 Mart 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde gündeminizde yer alacak olan en önemli konular romantik ilişkiniz ve aşk hayatınız olacaktır. Eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan ve yolunda gitmekte olan bir romantik ilişkiniz varsa bugün sevdiğini kişi ile birbirinize olan sevginiz ve tutkunuz kendisini iyiden iyiye belli edecektir ve günün tamamını sevdiğiniz kişi ile birlikte ve sevdiğiniz kişi ile birtakım paylaşımlarda bulunarak geçirme arzunuz son derece fazla olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer sevdiğiniz kişi ile bu şekilde bir ilişki içerisindeyseniz birlikte geçirdiğiniz zamanı hiçbir şeye değişmeyecek, en güzel zamanlarınızı birlikte geçirdiğinizi düşüneceksiniz sevgili Terazi Burçları. Ancak eğer son zamanlarda romantik ilişkinizde birtakım sorunlar baş göstermeye başladıysa bugünkü bu olumlu enerjiyi sevdiğiniz kişi ile aranızdaki anlaşmazlıkları gidermek için değerlendirebilirsiniz. 4 Mart 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 4 Mart 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde gündeminizi meşgul edecek olan en önemli konulardan biri romantik ilişkiniz olacaktır. Eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan ve son derece olumlu bir şekilde ilerlemekte olan bir romantik ilişkiniz varsa bugün üzerinizde bulunacak olan enerjiler sevdiğiniz kişi ile ciddi konuşmalar yapmanız, keyifli paylaşımlarda bulunmanız, ortaklaşa hareket etmeniz ve hem maddi hem de manevi açıdan birbirinizle dayanışma içerisinde olmanız anlamına geliyor olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer romantik ilişkiniz açısından içerisinde bulunduğunuz durum bu gibi bir durum ise, sevdiğiniz kişi ile her konuda son derece kolay bir şekilde anlaşabilir ve ilişkinizi bir ileri boyuta taşımaya karar verebilirsiniz. Eğer son zamanlarda romantik ilişkinizde birtakım ufak tefek problemler baş göstermeye başladıysa bugün bu olumlu enerjiler sayesinde bu problemleri çözebilirsiniz. 4 Mart 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 4 Mart 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde günlerden bir hafta sonu gününde olmamıza rağmen çalışma hayatınız ile alakalı konularda çalışma ve verimlilik açısından kendinizi şöyle bir gözden geçirmeniz ve belirli bir düzen içerisinde hareket etmek için gerekenleri yapmanızın sizin için son derece faydalı olabileceğini söylemek mümkündür. Ancak zaman zaman hayatın gerçekleri ve almanız gereken sorumluluklar nedeniyle kendinizi gereğinden fazla baskı altında hissetmeniz de söz konusu olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak sizin asıl yapmanız gereken şey, bu baskı altında bulunma hissiyatınızı bir kenara bırakarak yapmanız gereken şeyleri yerine getirmektir sevgili Yay Burçları. Elbette bunu başarabilmek için de sorumluluklarınızın bilincinde olmanız gerekmektedir. Eğer bu zaman dilimi içerisinde kalıcı değerler elde etmek istiyorsanız biraz sahiplenici davranmanız faydalı olabilir. 4 Mart 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 4 Mart 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz yoksa güvenilir bir romantik ilişkiye son derece büyük bir özlem duyduğunuzu hissedebilirsiniz. Buna bağlı olarak hem fiziksel hem de fikri cazibeniz son derece yükselebilir ve çevrenizde bulunan ve kendisi ile bir romantik ilişki yaşama ihtimalinizin olabileceği kişilerin ilgisini, takdirini ve beğenisini üzerinizde toplayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz varsa sevdiğiniz kişinin size olan ilgisinde oldukça önemli bir artış sezebilirsiniz. Bunu yanı sıra sevdiğiniz kişinin size olan sevgisinin arttığını, size son derece sadık bir şekilde davrandığını ve sizi daha fazla mutlu etmek adına elinden geleni yaptığını fark edebilirsiniz. Böyle bir zaman dilimi içerisinde romantik ilişkinizde hiçbir pürüzün kalmadığını hissedebilirsiniz. 4 Mart 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 4 Mart 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde huzurlu ve güvenli bir hayat yaşama, eviniz içerisindeki aile hayatınız içerisindeki ilişkilerinizi düzenleme, içerisinde yaşadığınız çevreyi güzelleştirme ve hem maddi hem de manevi anlamda güçlenme konuları sizin için son derece önemli olabilir ve bu konularda hayatınızda meydana gelecek olan gelişmeler son derece olumlu gelişmeler olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu gibi bir etki altında olmanız dolayısıyla bugün itibariyle eviniz içerisinde tamirat, tadilat ve restorasyon gibi işlemlerde bulunmayı planlayabilirsiniz veya yeni bir ev satın almayı düşünebilirsiniz. Ancak burada önemli olan asıl nokta, alacağınız tüm kararlarla ilgili olarak mümkün olduğunca uzun vadeli düşünmeniz gerekliliğidir. Eğer böyle bir zaman dilimi içerisinde eviniz içerisindeki aile hayatınızda birtakım sorunlar yaşarsanız kendinizi güçsüz hissetmeniz son derece normaldir. 4 Mart 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 4 Mart 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki ilişkiler uyum, paylaşım ve sevgi alışverişi açısından son derece olumlu bir şekilde gelişecek ve ilerleyecektir. Buna paralel olarak bugün romantik ilişkiniz ve aşk hayatınız ile alakalı birtakım düşünceler geliştirirken ve kararlar alırken sevgi, saygı ve güven olgularına son derece önem vererek ilerlemeniz söz konusu olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu gibi bir durum içerisinde kendinize son derece güvenli olacağınız ve kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz için yanılmanız veya birilerinin sizi duygusal anlamda hayal kırıklığına uğratması ya da kendinizi mutsuz hissetmeniz ihtimaller dahilinde olmayacaktır. Diğer bir taraftan da son derece sağlamcı ve temkinli bir şekilde hareket edeceğiniz için yanılmanız veya yanlış bir karar vermeniz söz konusu olmayacaktır. Tüm bunların sonucunda uzun zamandır verdiğiniz mücadelelerin karşılığını alacaksınız. 4 Mart 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı