BurçlarGenel

04 Haziran 2017 Pazar Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde aşk hayatınızın içindeki dinamiklerin üzerine derinlemesine düşünmenizi sağlayacak gelişmelerle karşılaşacaksınız. Mükemmelliğe ulaşma hedefinizin aslında gerçekleşmeyecek olduğunu fark etmeniz sizde hayal kırıklığı yaratabilir sevgili Koç Burçları. Böyle olduğu durumda ise her şeyi ardınızda bırakıp yeni bir yola girmeyi tercih edebilirsiniz. Ancak bunun sizin için doğru olup olmadığı üzerine yeterince düşünmediğinizde daha sonradan çok pişman olacağınız şeyler yaşayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Birlikte olduğunuz kişinin size verdiği önemi ve birlikte kurmuş olduğunuz hayalleri düşünerek düşüncelerinizi netleştirebilirsiniz. Bazen kendinizle ilgili bir sorununuz olduğunda bunun suçunu başka şeylere yüklemek isteyebilirsiniz sevgili Koç Burçları. Ancak neticede mutsuz olacak kişi yine siz olacaksınız bu nedenle daha dikkatlice karar almalısınız. 4 Haziran 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar günü içerisinde maddi açıdan sizi ilgilendiren konularda sevdiğiniz kişilerle birlikte karar almaya çalışacaksınız. Arzuladığınız şeyleri yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz paranın önemli bir kısmını geçici kaynaklardan sağlıyorsunuz. Bunun yanında da sizinle ilgili işlerin yolunda gitmesi için size belli etmeden emek veren birileri olduğunun farkına varacaksınız. Bu konuda kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Yapmak istediğiniz birçok şey arasından eleme yapmanız ve en çok istediğiniz şeyi belirlemeniz gerekebilir. Bu şekilde ilerlemekten ve hayatta böyle zor seçimler yapmaktan çok fazla hoşlanmıyorsunuz. Yine de elinizdeki fırsatları değerlendirebilmeniz için en iyi fırsatınızın bu olduğunu düşündüğünüz için bu şekilde ilerlemeye devam edeceksiniz. Arzularınızın peşinden gidip mantık dışı davranışlarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz. 4 Haziran 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde işlerinizin yolunda gitmesi için tatil günü diye düşünmeden çalışmaya devam edeceksiniz. Sizin için önemli olan hayallerinizin peşinden gidebilmek için sürekli kendinizi yoruyorsunuz sevgili İkizler Burçları. Ancak bunun karşılığında elinize ne geçiyorsa ona razı oluyorsunuz. Bu konuda verdiğiniz emeklerin karşılığını almak adına daha mücadeleci olmaya çalışmalı ve kendinizi ezdirmekten vazgeçmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk hayatınızla ilgili duygusal tepkiler vermeye yatkın olacağınız bir gündür. Kendinize dönüp hislerinizi sorguladığınızda kendinizi oldukça baskı altında hissedebilirsiniz. Bu konuda yapabileceğiniz onlarca şey varken siz kaçmayı tercih edersiniz sevgili İkizler Burçları. Elbette ki siz kaçtıkça sorunlarınız daha da büyür ve en sonunda da içinden çıkılmaz bir hal alır. Arzularınızın peşinden gidip ciddi kararlar almak adına uğraşmalısınız. 4 Haziran 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde önemli konularla ilgili net kararlar almanız gerekebilir. Öncelikli olarak aile içindeki bir meselenin en önemli karakteri siz olabilirsiniz. Kararlarınız birçok kişinin hayatını etkileyeceği için kendinizi büyük bir baskı altında hissedeceksiniz. Bu işten kendinizi kurtarmaya çalışsanız da başarılı olamayacağınızı bilmeli ve en az zararla bu işi bitirmeye çalışmalısınız. Sosyal hayat içerisindeki başarılarınızı hayatınızın diğer alanlarına da yansıtmak istersiniz ve bu konuda insanların size yardımcı olmasını umarsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak sizinle gülüp eğlenen kişilerin size yardım etme konusundaki isteksizliklerini görmek sizi oldukça fazla üzecektir. Artık yalnız başınıza ve daha güçlü bir şekilde hayatı sürdürmenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış olacaksınız sevgili Yengeç Burçları. Aşk yaşantınızda konuşulmayan şeyler nedeniyle yanlış davranışlar ve istenmedik durumlar meydana gelebilir. 4 Haziran 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili eğlenceli planları olabilir. Ancak bir süredir aranızda devam eden sürtüşmeleri bir türlü aklınızdan çıkaramadığınızı hissediyor olabilirsiniz. Siz arzu ettiklerinizin koşulsuz bir şekilde kabul edilmesini bekliyorsunuz sevgili Aslan Burçları. Elbette ki karşı taraf da kendi düşüncelerine uymayan konularda size tepki gösteriyor. Bu konuda daha ılımlı ve anlayışlı olmaya çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Çatışmalarla bir yere varamayacağınızın farkında olduğunuz zaman uzlaşmak için yeni yollar arayacaksınız. Tüm bunların yanında kariyerinizle ilgili olmasını beklediğiniz gelişmeler sizi heyecanlandırabilir. Hatta hayatınızın normal akışına devam etmenizi engelleyecek kadar düşünceli tavırlar sergileyebilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Fakat bazen işleri akışına bırakmanın her şeyi olduğundan daha kolay bir hale getirdiğini fark edebileceksiniz. 4 Haziran 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde gerçekleştirmek istediğiniz şeylerin engellenmesi nedeniyle kendinizi stresli hissedebilirsiniz. Size göre her gününüzün aynı şekilde geçmesi hayatı çekilmez kılan etkilerdendir. Bu nedenle de her gün yeni bir heyecan ve koşturmacanın peşinde olursunuz. Ancak elbette ki bu heyecanın dışında hayatınızı sürdürmek için yapmak zorunda olduğunuz bazı işleriniz vardır sevgili burclar.net okuyucuları. İçinizde yeni bir şeyler için büyük bir heyecan ve arzu olmasına rağmen bu enerjinizi nasıl kullanacağınız konusunda bir türlü karara varamıyorsunuz. Aşk yaşantınızda beklediğiniz sonuçları elde edemiyorsanız bunu telafi etmek için başka işlerde başarılı olmaya çalışmanız oldukça anlaşılır bir tepkidir sevgili Başak Burçları. Yine de umudunuzu tamamen kesip ilgisiz bir şekilde davranmanız sevdiğiniz kişinin size kırılmasına ve olayların daha da kötü bir hal almasına neden olacaktır. 4 Haziran 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde duygusal olarak size kendinizi iyi hissettirecek şeyler yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. İçinizde geçmişte yaşanmış bir şeylerin yanlış olduğuna dair kötü bir his barındırıyorsunuz. Bunu düzeltebilmek içinse size kendinizi iyi hissettirecek olan şeylerin peşinde koşuyorsunuz sevgili Terazi Burçları. Bugün sosyal ilişkiler anlamında çok fazla zorlandığınızı hissedebilirsiniz. İnsanların sizi anlamamasının yanı sıra size karşı kötü niyetli tavırları olduğunu da düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle de kendinizi dışlanmış ve yalnız hissedeceksiniz. Ailenizle ilgilenmenizi gerektirecek olaylar gerçekleşebilir. Siz her şeyi kısa sürede yapıp bitireceğinizi düşünseniz de işler umduğunuzdan çok daha fazla zaman alacaktır sevgili Terazi Burçları. Gün sonunda kariyerinizle ilgili yeni fırsatların haberini alabilirsiniz ve yeni hafta için şimdiden planlamalar yapmaya başlarsınız. 4 Haziran 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde yeni adımlar atmak için ciddi kararlar vermeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Sizi baskı altında tutan ve düşüncelerinizin yönünü değiştiren etkilerden kendinizi kurtarmak size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Uzun zamandır yapmadığınız bir işi tekrar yapmanız gerektiği zaman oldukça zorlandığınızı hissedebilirsiniz ve sanki hiçbir şey bilmiyormuşsunuz diye düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak aslında o işi yapmaya başladığınızda geçmiş tecrübelerinizin fazlasıyla işinize yaradığını göreceksiniz ve insanların size karşı takdirle yaklaştıklarını fark etmek size büyük bir haz verecektir. Sosyal ilişkilerinizle insanların beklentisinin aksine oldukça çekingen davranıyorsunuz sevgili Akrep Burçları. Oysaki sizinle yakınlaşmak ve sizi tanımak isteyen iyi niyetli insanlar olduğunun farkına varmalı ve bu konuda yeni adımlar atmaya çalışmalısınız. 4 Haziran 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde sosyal yanınızın oldukça kuvvetli olması size kazanç sağlayacaktır. Mesleğinizle ilgili düşünmeyi ve kendinizi ilerletmek adına adımlar atmayı hiçbir zaman bırakmıyorsunuz sevgili Yay Burçları. Eğer bugün bununla ilgili biri fırsat yakalarsanız bu fırsatın peşinden ilerleyecek ve diğer planlarınızı iptal etmek isteyeceksiniz. Başladığınız bir işi kısa süre içerisinde bitirmezseniz hem o işe karşı hevesiniz kalmıyor hem de bu konuda başarılı olma ihtimaliniz düşüyor sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle hızlı sonuçlar bekliyorsunuz ve kısa süre içerisinde yeni adım atamadığınız zaman başka bir şeye yöneliyorsunuz. Aşk yaşantınızdaki sizi rahatsız eden mevzular üzerine konuşmaktan kaçmamalı ve olaylara çözüm odaklı yaklaşmalısınız sevgili Yay Burçları. Siz iyi niyetinizi yeterince gösterdiğiniz sürece karşı taraftan da olumsuz bir tepki almayacağınızı bilmelisiniz. 4 Haziran 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar günü içerisinde başarmak istediğiniz işleriniz için kendinizi çok hevesli hissedeceksiniz. Herkesin gözünü üzerinizde hissediyorsunuz ve bu size kendinizi iyi hissettiriyor. Bu nedenle de yapabileceğinizin en iyisi yapmak için elinizden gelen özeni gösteriyorsunuz ve işinizi bitirdiğinizde herkesin sizden bahsetmesi için çalışıyorsunuz sevgili Oğlak Burçları. Emeklerinize rağmen insanların olumsuz tepkisiyle karşılaşırsanız hemen yılmamalı ve neyi yanlış yaptığınızı irdelemeye çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Belki de insanların sizi tam olarak anlamamış oldukları ihtimalini gözden geçirebilirsiniz. Tüm bunların yanında aşk yaşantınızla veya günlük rutininizle ilgili sizi oyalayan sorumluluklarınız varsa kendinizi çok zorlanıyor gibi hissedebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Çevrenizdeki insanların sizinle ilgili düşüncelerini daha az önemsemek size zaman kazandırabilir. 4 Haziran 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde aşk hayatınızdaki hareketlilik gününüzün büyük bir kısmını kaplayacaktır. Birlikte olduğunuz kişinin sizinle ilgili planlarının farkında olup kendinizi ön plana çıkarmaya çalışabilirsiniz sevgili Kova Burçları. Yapmak istediklerinizi açık bir şekilde ifade ederek sevdiğiniz kişiyle geleceğinize dair yeni planlamalar yapmaya çalışabilirsiniz. Özellikle birlikte planlayacağınız bir seyahat sizin için oldukça keyifli ve yenileyici bir etkiye sahip olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunların yanında yeni kararlar almaya çalıştığınız bu evrede ortaya çıkacak olan fikir ayrılıkları sizin gerilmenize ve her iki tarafın da birbirine karşı baskıcı olmasına neden olabilir. Uzlaşmacı olmaya ve düşüncelerinizin nedenlerini açıklamaya çalışmalısınız sevgili Kova Burçları. Geleceğinizle ilgili rahatsız edici bazı konularda kesin kararları bugün içerisinde almak zorunda kalabilirsiniz. 4 Haziran 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 4 Haziran 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde geçmişinizin rahatsız edici veya üzücü yanlarını hatırlayarak güne başlamak sizin için olumsuz bir etki olacaktır. Özlediğiniz veya yaptığınız için pişman olduğunuz şeyler vardır sevgili Balık Burçları. Bugünkü hayatınıza tüm bu düşünceler çerçevesinde baktığınızda kendinizi çok suçlu ve hatalı hissedebilirsiniz. Bu düşünceler içerisinde de yeni adımlara atacak gücü kendinizde bulamayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak aslında geçmişi arkanızda bırakıp yeni bir yol çizmek için gerekli şartları oluşturmak sizi yenileyecek ve kötü anılardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Bugün içerisinde bulunacağınız topluluklarda size zarar verecek bir durum varsa bunu önceden sezebilir ve kendinizi korumak için erkenden önlem alabilirsiniz sevgili Balık Burçları. Elbette ki bu konuda sizinle birlikte hareket etmek isteyen kişilere de alan açmalısınız. İnsan ilişkileri konusunda zorluk çekebilirsiniz. 4 Haziran 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı