Vazodaki Çiçekleriniz Solmasın | isme özel şiir , akrostis şiirler

Vazodaki Çiçekleriniz Solmasın

Vazodaki çiçekleriniz solmasın

* vazoya konulan çiçeklerin daha uzun süre canlı kalabilmesi için birkaç yöntem
* vazoya koyduğunuz çiçekler solmaya başladığı zaman basit bir yöntemle onlardan bir süre daha yararlanabilirsiniz çiçeklerin kökünü Kaynar suya koyun biraz canlanıp hava aldıktan sonra Sıcak suya batırdığınız kısımları kesin sonra Buket’in izi soğuk su ile tekrar vazoya yerleştirin.
* vazoya koyacağınız çiçeklerin daha dayanıklı olması için çiçekleri vazoya yerleştirmeden önce saplarından biraz kesik kesik yerleri tuza batırıp biraz bekleyin Göreceksiniz çiçekleriniz Vazoda uzun süre canlı kalacak evinizi güzelleştirecek..
* vazodaki canlı çiçeklerin tazeliğini koruması için haftada bir 4 bardak suya 6 gram nişandır koyun Bu arada sık sık sularını değiştirmeyi de unutmayın.
* vazodaki çiçeğin adı Gül ise daha dikkatli olmanız gerekir Çünkü güller çok nazlıdır günlerinizi Akşamları vazodan çıkarın yatay olarak yatırın sabah olunca tekrar vazo yerleştirin Böylece günleriniz etrafa daha uzun süre gülücük satacaktır.

Sosyal Medya da Paylaşmak İstermisiniz?

taner

Taner Temel HAKINDABEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIMSÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHAÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATISEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARIHAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir