Genel

Tarsus Web Tasarım

Merkez ofis Adana’da olmak üzere Tarsus‘ta 2. ofisi bulunan ve tüm Türkiye’ye hizmet veren Teknosos Bilişim Hizmetleri profesyonel ekibi ile hizmet vermeye devam ediliyor, kuruluş yılı itibari ile  özgün tasarımlar  ile tüm müşterilerine güler yüzlü hizmet vermekte. Merkez hizmet alanı adana içi ve çevre illerdir. Tarsus web tasarım olarak hizmet alanımızı her zaman için geliştirmeye çalışıyoruz.

Hizmetleri
Web Tasarım

SEO

E-TİCARET

Web Hosting

Profesyonel web tasarım dışında firmaların reklam danışmanlığı yapılmaktadır. Yapılan seo çalışmaları web sitelerin üst sıralara gelmesi için organik çalışma gerçekleştirilmektedir.

Firma Hakkında Kısa Bilgi
Teknosos Bilişim Hizmetleri

2013 yılında çıkmış olduğumuz web dünyası yolculuğunda sahip olduğumuz 4 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimize uygun fiyat ve kalite anlayışını sunmak için ilerlemeye devam ediyoruz.

Neler Yaparız ?

Web Tasarım, E Ticaret, Seo Çalışması,E-Mailling,Google Reklamları,Kurumsal Kimlik,Grafik Tasarım, Alan Adı ve Hosting alanlarında hizmet veriyoruz.

Buna ek olarak sosyal medya yönetimi, seo yapılandırması ve online reklam yönetimi çözümleri sağlayan Tekno Asistanınız, hızla gelişmekte olan web tabanlı bilişim uygulamalarına odaklı olarak çalışmaktadır.

100+ fazla kurumsal müşterimiz ile sürekli büyümeye devam ediyor ve var olan müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyoruz.

Kurumsal Bilgiler

Ünvan: Teknosos Bilişim Hİzmetleri

Vergi Dairesi: Seyhan

Vergi Numarası: 8370550616

Ali Temel

Mail: info@teknosos.com.tr

Ofis: 0322 359 0062

Sunucu Bilgileri

Sunucularımız, Bursa/DGN Datacenter’da kendi kabinlerimiz de barınmaktadır.

Yer servis sağlayıcı belgemiz bulunmakta kontrol edebilirsiniz.

https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Yer-Saglayici-Firma-Listesi

Çalışma Saatleri

Hafta İçi Mesai Saatlerimiz: 09:00 – 18:00  –  Mesai Saatlerimiz Dışında Destek Talebi ile Ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı