GenelVİDEOLAR

Survivor’da eleme oylamasında şok!

Survivor 2016 dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, gergin bir konsey süreci yaşadı. Konseyde ismi yazılan Atakan ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2016 birleşme partisi renkli görüntülere sahne oldu ve bu hafta iki takımın adaları birleşti. Ünlüler ve gönülüller takımı artık aynı adada yaşamlarını sürdürüyor. Peki bu hafta Survivor’da kim elenecek? Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, dün sıkıntılı bir konsey süreci yaşadı.

NAGİHAN İLE ATAKAN ARASINDA GERGİNLİK

Daha önce kendi isminin çıkmasından tedirgin olmadığını belirten ve ünlüler takımının diğer üyelerinden korkmadığını açıklayan Atakan, dün gece yazılan isimler doğrultusunda ilk eleme adayı oldu.

Önce adada ardından dokunulmazlık oyununda tartışan Atakan ve Nagihan arasındaki sular konseyde de durulmadı. Atakan’la gerilen Nagihan daha sonra Ezgi’ye laf atmaya başladı. Söz alan Atakan, kendisi konuşurken sürekli araya giren Nagihan’dan şikayetçi oldu.

“KIZGIN DEĞİLİM”

Ünlüler arasında gergin geçen konseyin ardından elemeye çıkan Atakan, arkadaşlarının bireysel dokunulmazlık oyununda oynayamaması için kendisini yazdığını ve kimseye kızgın olmadığını söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=H3fJQcYfRfU

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı