GenelVİDEOLAR

Survivor’da beklenmeyen eleme

Survivor 2016‘da bu hafta kim elendi sorusunun cevabı belli oldu.

Survivor’da kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Survivor’da nefesleri kesen bir eleme gecesi yaşandı.

Survivor’da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında konseyde verilen oylar sonucu ilk aday olarak Gizem Kerimoğlu belirlenmişti. Daha sonra ise Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Gizem Memiç, Serkay Tütüncü’nün adını söyleyerek ikinci adayı da belirlemiş oldu.

İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler bir kez daha konseyde oy kullanmak zorunda kalmış, bu oylamadan da Damla’nın ismi çıkmıştı. Gizem Kerimoğlu, Serkay ve Damla üçlüsü arasından en az oyu alarak bu hafta adaya veda eden isim ise Gizem Kerimoğlu oldu.

VEDA KONUŞMASI

Gizem Kerimoğlu elendikten sonra yaptığı açıklama “Survivor’da hikayesi olan insanlardan biri olduğumu düşünüyorum. Bu hikayeyi kurgulayıp gelmedim ama kahramanı oldum. Yunus’un da dediği gibi bugün çantamı hazırlayıp geldim. Burada büyüdüm güçlendim. Geride bıraktığım hayatıma aynı hedeflerimle, mücadelemle devam edeceğim. Çok üzgünüm, ama benim için olması gereken buymuş” dedi.

İŞTE BU HAFTAKİ SMS SIRALAMASI

1 – Damla

2- Serkay

3- Gizem Kerimoğlu

Kaynak: https://sevdalilarmekani.com/tag/survivorda-beklenmeyen-eleme
Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı