GenelVİDEOLAR

Survivor SMS Sonuçları

Survivor SMS Sonuçları Önce Acunn.com Açıklayacak! Survivor Oy Sıralaması Acunmedya! (Son Hafta)

Survivor sms sonuçları ilk olarak acunn.com sitesinde açıklanıyor. Survivor oy sıralaması acunmedya tarafından söyleniyor. Acunn.com ve Acunmedya girişleri haber detayında yer alıyor.

Her geçen gün gerilimin arttığı Survivor’da bir eleme günü daha yaşanacak. Her hafta bir kişinin elendiği yarışma programı’nda bugün eleme olup olmayacağı merak konusu haline geldi. Eleme olduğu gün ilk survivor oy sıralaması acunn.com ve acunmedya sitelerinde belli oluyor. Bugün eğer bir eleme yapılırsa Survivor sms sonuçları yine acunmedya ve acunn com sitelerinde açıklanacak. Bu hafta elenecekler listesine bir isim yazıldı. Bu isim gönüllüler adasından Gizem Kerimoğlu oldu. Kerimoğlu, Semih Öztürk’ün adadan ayrılışının ardından tek başına kalarak hafta boyunca yanlızlara oynadı. Adeta gönüllüler adasının istenmeyen ismi olan Kerimoğlu‘nun elenip elenmeyeceği bu akşam belli olacak. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyununun kazananı ünlüler takımı oldu. Özellikle Atakan’ın büyül çabasının hissedildiği yarışma 10-8 tamamladı. Performansı merak edilen Semih Öztürk yarıştığı tüm yarışları kaybett. Öztürk Toplam’da 4 yarışmada birden yarıştı. Tüm yarışmaları kaybetmesi takımını zor duruma soktu. Hafta’nın en merak edilen Survivor sms sonuçları bugün açıklanması bekleniyor. Açıklanacak olan Survivor sms sonuçları doğrultusunda birinci olan isim elenmeden kurtulacak. Survivor oy sıralaması’nda birinci olan isim Acunn.com adresinden açıklanacak. Ajans Haber ile Survivor Sms sonuçları ve Survivor oy sıralaması öğrenebilirsiniz.

ACUNMEDYA VE ACUNN.COM SİTE GİRİŞİ İÇİN TIKLA

SURVİVOR OY SIRALAMASI – ACUNN.COM

Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunu adeta nefesleri kesti. Karşı karşıya gelen ünlüler adası ile gönüllüler adası kıyasıya yarıştı. İlk baş büyük bir averaj yakalayan Ünlüler bu aventajı değerlendiremedi. Skoru 5-2’e getiren ünlüler, Semih Öztürk’ün yarıştığı tüm yarışmaları kaybetmesi sonucunda zor duruma girdiler. 7-7 beraberliği yakalayan gönüllüler takımında Serkan ve Efecan performansları ile dikkatleri üzerine çekti. Oynanan oyunda bir’de şok yaşandı. Yarıştığı esnada art arda 2 kere yere düşen İbrahim sakatlandığı gerekçesi ile yarışmadan çekildi ve bir daha yarışmadı. Bu duruma Efecan çok sinirlendi. Adaya geldiklerinde İbrahim’in omuzunda hiç bir sıkıntı olmadığı gören Efecan kendini tutamadı. Yayınlanacak olan bölüm’de Efecan İbrahim kavgası kaçınılmaz olarak görünüyor. Yarışmanın sonucunda ünlüler takımı 10-8 galip geldi. Ünlüler galip gelince bu hafta bir isimin elenmesini önledi. 2 hafta üst üste yarışmacılarını kaybeden ünlüler toparlanmakta zorluk çekti. İki hafta önce Yılmaz Morgül’ü kaybeden ünlüler son olarakta Mehmet’i elemek zorunda kaldı. Bu hafta ünlüler için rahat geçecek.

SURVİVOR SMS SONUÇLARI – ACUNMEDYA

Bölüm sonuna doğru gönüllüler takımı ada konseyinde toparlandı. Herkes gitmesini istediği kişinin ismini yazdı. Yazılan isimler doğrultusunda en fazla ismi yazılan yarışmacı Gizem Kerimoğlu oldu. Bu duruma şaşırmayan Gizem Kerimoğlu rahat tavırları ile dikkat çekti. Adada ki en büyük destekçisi olan Semih Öztürk’ü destekleyenlerin desteğini alacağına güvenen Kerimoğlu elenmeyeceğini düşünmekte. Bu hafta merak edilen Lahmacun, salata ve içecek ödülünüde yine ünlüler takımı kazandı. Kazanılan ödül ile ünlüler takımı bir hayli rahatladı. Bu oyunda da Nagihan ve Atakan performansları ile dikkat çekti. Elenecekler listesinde yer alan Gizem Kerimoğlu kimdir? 30 Ekim 1988 yılında İstanbul’un Fatih ilçesi’nde dünyaya gelen Gizem Kerimoğlu eski bir futbolcudur. Uzun boyu ve düzgün fiziği ile dikkatleri çeken Gizem aynı zamanda oyunculuk da yapmaktadır. 28 yaşında olan Gizem Kerimoğlu, Bulgar göçmeni bir ailenin iki çocuğundan birisidir. Kerimoğlu’nun bir de erkek kardeşi vardır. Oyunculuk tarafında Deniz Erdem’den 2015 yılında Tiyatro Oyunculuğu Eğitimi almıştır. 2015 yılının sonlarından beri de Akademi 35,5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi almaktadır.

GÖNÜLLÜLER SMS SONUÇLARI VE OY SIRALAMASI

 

 

1. Damla Can
2. Serkay Tütüncü
3. Efecan Dianzenza
4. Gizem Memiç
5. İbrahim Giydirir
6.Gizem Kerimoğlu

Survivor ünlüler SMS oy sıralaması sonuçları 26 Nisan 2016;

1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3.Yattara
4.semih
4.Yunus Günçe
5.Nagihan
6.Tuğba özay

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı