GenelVİDEOLAR

PES 2017 ORTAYA ÇIKTI!

 

Konami sonunda merakla beklenen yeni PES‘i görücüye çıkardı. PES 2017 bu sefer oldukça iddialı geliyor.

Spor oyunları sektöründe FIFA ile birlikte başı çekenPES‘in 2017 versiyonu sonunda ortaya çıktı. Kendisitesinde oyuna dair bilgiler paylaşan Konami, oyunu geliştirmede kullandığı Fox Engine‘i de ön plana çıkararak yeni oyunda geliştirilmiş pek çok şeyi de paylaştı.

Gerçek Dokunuş, Kusursuz Pas, Gelişmiş Komutlar, Tüm Takım Kontrolü, Korner Vuruş Stratejileri gibi pek çok yeniliği paylaşan Konami, bu özellikleri ”Gerçeği Kontrol Et” başlığı altında da toplamış. Yani uzun lafın kısası Konami, yeni PES’e oldukça güvenmekte.

Topa vuruş şiddeti, kullanıcının verdiği yön, tuşlara dokunma hızı gibi pek çok faktörü ön plana çıkaran Konami, bu yeni hamlesi ile ”FIFA daha gerçekçi” algısını da ortadan kaldırmak istiyor olabilir. Ayrıca görüntü kalitesi olarak da Konami ciddi bir iyileştirme yaptığını söylemekte.

Son olarak Konami’nin dediğine göre -ki bence en önemlisi bu- ilk kez bir futbol oyununda oyunun yapay zekası sizin oynayış şeklinizi çözecek. Yani birkaç maçın ardından oyunun yapay zekası hangi kanadı daha sık kullanıyorsunuz, pas organizasyonunuz nasıl işliyor gibi şeyleri öğrenip o şekilde karşılık verecek (sanırım bu durum özellikle lig yaptığınızda daha işlevsel olacaktır).

PES 2017 oynanış videosu 27-28 Mayıs tarihinde düzenlenecek PES World Finals 2016 etkinliği kapsamında görücüye çıkacak. PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformlarına sunulacak oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmış değil.

https://www.youtube.com/watch?v=hQlUY52oTwc&feature=youtu.be

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı