BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 9 Ekim Çarşamba 2019

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün çok girişimci ve çalışkan olabilirsiniz. Muhtemelen planlarınızı çok dikkatli yapacak ve kusursuzca uygulayacaksınız. Buna rağmen, ilerlemeniz beklediğiniz gibi olabilir. Ancak, size umutsuzluğa kapılmamanızı tavsiye ederiz. Bugün olmasa da yakın gelecekte çalışmalarınızın meyveleri size altın tabakta sunulacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün sağlığınızı hafife almamanız gerektiğini yaşayarak öğrenebilirsiniz. Herhangi bir hastalık belirtisi var ise derhal bir doktora danışın. Olağan dışı yaralanmalara ve enfeksiyonlara eğilimli olabilirsiniz. Bu sebeple dış ortamdan ve mikroplardan kendinizi korumaya çalışın. Fiziksel iş yükü sizin için kaçınılmaz değil ise, zahmetsiz şeylere yönelin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün finansal sorunlardan dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Giderlerinizi azaltmaya ve tasarruflarınızı artırmaya çalışabilirsiniz, ancak şartlar sizi para harcamaya yönlendirebilir. Gününüzü bu finansal hokkabazlık içerisinde geçirebilirsiniz. İş yerindeki yoğunluk, özel hayatınıza umursamazlık olarak yansıyabilir! Bunun önlemlerini almanızı tavsiye ederiz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Kelimelerle adeta oyun oynuyor gibisiniz. Karşı tarafın ne düşünmesini istiyor iseniz, ona göre bir yönlendirme yapacak kadar usta bir cambazsınız. Bu doğuştan gelen bir yetenektir ve bugünde nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Size tek önerimiz, karşı taraf bu algı oyununun farkına varmasın! Aksi takdirde hiçbir laf cambazlığı sizi kurtarmayacaktır.

 

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aceleyle alınan kararlar sizin için zararlı olabilir. Tüm olası alternatifleri iyice düşünerek, bugün aldığınız her kararın artılarını ve eksilerini dikkatlice tartmanız gerekir. Çalışma alanında da son derece hassas olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum enerjinizi tüketebilir. Ancak, günün sonunda enerjinizi yükseltecek arkadaş çevresine sahip olduğunuz için şanslısınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Günlük rutin çalışmalarınız çok rahatsız edici boyuta gelebilir. Orantısız şeyleri abartma eğiliminden kaçınmanızı öneririz. Bununla birlikte, çalışma hevesini olumsuz etkileyebilecek hiçbir şeye izin vermemelisiniz. İnsanların takdirini kazanmak için yeni girişimler düşünebilirsiniz. Uygulaması belki başka güne kalabilir!

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugün kapıya ‘Rahatsız Etmeyin’ kartını koyabilirsiniz. Bunun nedeni, işlerinize yoğunlaşmak için en ufak bir engeli ortadan kaldırmak olacaktır. Bu durum ayrıca, araştırmanızda iyi bir ilerleme elde etmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, geçmişten gelen anıları güzel hatırlamak kalbinizi canlandırırken, bir nostalji dalgasıyla vurulabilirsiniz. Gözlerinizi dört açın, çünkü en içten duygularınızı paylaşacağınız özel birini bulmanız muhtemeldir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün kendinize ilkel ve en uygun şekilde bakabilirsiniz. Nasıl göründüğünüz düşüncesi bugün aklınıza hâkim olacaktır. Hem işte hem de sosyal toplantıda insanların hayal gücünü yakalama ihtimaliniz var. Akşam nakit para akışı, eğlence nedeniyle her yönden sizi sarabilir. Buna “Dur” demenin zamanı belki de çoktan geçmiştir!

 

Yay Burcu Günlük Yorumu

İç huzurunuz için maneviyat yolunu izleyebilirsiniz ve günlük yaşamdan uzak durmayı tercih edebilirsiniz. Sadece sevgiyi aramayacak, muhtemelen aynı zamanda sevgiyi etrafınıza yaymayı hedefleyeceksiniz. Kısaca, keyifli bir gün sizi bekliyor olabilir. Unutmayın; en mutlu insan kendi iç huzurunu yakalayan insandır. Siz de bu yolda emin adımlarla yürüyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

İşinizin ufkunu genişletmek isteyebilirsiniz. Ancak, genişleme için atılacak yol konusunda kafanız karışabilir. Gökyüzüne ulaşmak istiyorsunuz, ama böyle bir ikilem sizi mantıklı karar almanız için sorgulamaya davet edecektir. Kalbinizin ne söylediğini iyi dinleyin, sizi muhtemelen en doğru şekilde yönlendirecek olan kalbinizden başkası olmayacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Bugün sizin şanslı gününüz olabilir! Ne dilerseniz dileyin; isim, şöhret, para veya aşk fark etmez, bir anda kucağınıza düşebilir. Günün ikinci yarısında, okuma, yazma, tartışma gruplarında ya da araştırmalarda aktif rol oynama gibi hobilerinizle meşgul olabilirsiniz. Siz boş oturmak için programlanan biri değilsiniz. Tam tersi, işleyen demir, pas tutmaz sizin için söylenmiş bir söz olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün maddi gelirinizi değiştiren bir olayla karşılaşabilirsiniz. Belki piyangodan bir milyon dolar kazanamazsınız ancak Avrupa uçak bileti kazanabilirsiniz! Gidemeyecek kadar yoğun olsanız da hiç yoktan iyidir. Bu döviz karmaşası, ancak akşamları sizi bekleyen eğlenceli aktivitelerle hafifletilebilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı