BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 8 Ekim Salı 2019

Koç Burcu Günlük Yorumu

Yoğun bir gün daha sizi bekliyor! Bugün, hem evde hem de ofiste, sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışmakla meşgul olabilirsiniz. Üstleriniz, size biraz zaman kazandırır ve bu durum size bir teselli gibi gelebilir. Tecrübeli insanlar size çok değerli tavsiyeler verebilirler. Size önerimiz; bu tavsiyelere kulak vermeniz olacaktır. 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Duygu ve hislerinizi iletme biçiminizde olağanüstü yoğun olabilirsiniz. Hiç şüphe yok ki, oluşturmaya çalıştığınız izlenim olan etkiyi oluşturmayı başarabilirsiniz. Gizemli ve büyülü ilişkiler ağına yakalanma ihtimaliniz oldukça yüksek olabilir. Kişisel ilişkilerde fazla karışmamanız ve bunun yerine daha anlamlı şeylere odaklanmanız önerilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sinir bozucu veya sert diliniz yüzünden herhangi birinin duygularını incitmeye karşı kendinize bir dur demeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızın dertlerini dinleme konusunda artık bir adım atmalısınız. Sizi ziyaret eden sıkıntıların sadece size gelmediğini ve buna bağlı olarak başkalarıyla empati duymanız gerektiğini düşünmek ile işe başlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün olağan dışı bir şey yok yaşamama ihtimaliniz yüksek. Rutin işler yapmakla meşgul olabilir ve sıradan bir memnuniyet içerisinde olabilirsiniz. Heyecanın ve maceranın olmaması, günün büyük bir bölümünde özgür olacağınız anlamına gelmez. Akşam, yarının bu kadar sıkıcı olmayacağına dair işaretler bulabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Zihniniz çelişkili duygularla dolu olabilir. Bir an aşırı mutluluğu hissedebilir ve sonra biranda depresyona girebilirsiniz. Bugün işinizde başarıya ulaşmak için ruh halindeki değişimlere karşı kendinizi korumanız ve bir denge sağlamanız gerekmektedir. Günün iyi haberi; sürpriz finansal kazanç fırsatları yakalayabilirsiniz. 

Başak Burcu Günlük Yorumu

İşleri yapmanın olağanüstü yolunu bulmanız, size birçok hayran kazandırabilir. İş yerindeki patronlarınız, işe bağlılığınız için sizi övebilirler. Akşamları eğlence dolu bir aktivite sizi bekliyor olabilir. Gün boyunca ara sıra meditasyon veya müzikle ya da her ikisiyle birden rahatlamayı tercih edebilirsiniz 

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugün hükümetle ilgili işler için iyi bir gün olabilir. Devlet çalışanı olanlarınız çalışmaları için iyi sonuçlar elde edebilirler. İşiniz için ödüllendirilebilir ve performansınız ve verimliliğiniz için övülebilirsiniz. Sevdiklerinizle kalbe dokunacak sohbetler içine girebilirsiniz. Bugünün tüm nimetlerinden faydalanmanız muhtemeldir. 

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün en yakın arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz, size çok rahatlama ve sakinlik getirebilir. Onlarla mümkün olduğu kadar zaman geçirmenizi öneririz. Sevdiğinizle birlikte romantik kaçışlar da kendi içinizde sizi çok iyi hissettirebilir. Ayrıca kan bağının önemli olduğu konularda güçlü duracağınız bir gün olabilir.

 

Yay Burcu Günlük Yorumu

Hayal gücünüz, sınır tanımıyor! Bugün kendinizi en olmayacak şeyleri düşünürken bulabilirsiniz. Nazik kalbiniz kötüyü unutmaya ve affetmeye hazır olabilir. Bu tutum hayatınızın büyük bir kısmında sizi çok daha iyi hissettirecektir. Yardım ve bağış da bugün aklınızdan geçebilir. Kısacası bugün güzel bir zamanın tadını çıkarmanız muhtemeldir. 

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

İşkolik olduğunuz için etrafınızdaki insanlardan şikayet duyabilirsiniz. Ancak, uzun zamandır orada asılı olan görevlerinizi bitirirken kimseye hesap verecek değilsiniz ya! İşiniz bitince sevgiliniz için yeterli zamanınız olacaktır. Günün ilk yarısında kendisi için zaman ayırmadığınız için biraz alttan almak zorunda kalabilirsiniz. İş ile özel hayat arasındaki dengeyi oturtma konusunda pek başarılı değilsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Rutinin monotonluğu, zekâ ve mizahın yardımı ile biraz renklenebilir. Neşeli doğanızın, çalışma yükünüzü omuzlarınızdan biraz hafifleteceğini düşünüyoruz. İnsanlar etki alanınızda olmayı seviyor ve bu durum her konuk listesinde en üstte sırada olmanızın asıl sebebidir. Hayat koşturmasına eğlenceyi sıkıştırabilen sizin gibi insanların sayısı oldukça az. 

Balık Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz, çünkü artık sizi köle haline getiren bazı önemli projeler tamamlanmak üzere! Yeni stratejiler uygulayabilir ve her şeyin plana uygun olacağını umabilirsiniz. Eşinizle samimi anlar yaşamanız da muhtemeldir. Genel olarak her alanda, barışçıl ve üretken bir gün olabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı