BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 5 Ekim Cumartesi 2019

Günlük Burç Yorumları 5 Ekim Cumartesi 2019

 

Koç Burcu Günlük Yorumu 

Bugün araştırmacı kişiliğiniz ön planda olabilir. Bu sebeple bir şeyleri dikkatlice inceleyebilir ve biraz araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Lazım olan gerekli tüm ekipmanları önceden hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda sizi huzursuz edecek bir sürü engel ile karşılaşabilirsiniz. Ve karşınıza çıkan herkes öfkenizle yüzleşebilir. Size sevdiklerinizin ihtiyaçları konusunda daha özenli ve düşünceli olmanızı öneririz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 

Arkadaşlarınız ve aileniz için özellikle sıcak ve samimi gününüzde olabilirsiniz. Onlara sizin için ne kadar önemli olduklarını gösterme fırsatını kaçırmamanızı öneririz. İş yerinde patronlarınızdan evde ise aile büyüklerinizden çok yüksek memnuniyet tablosu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu duruma alışık olmadığınızdan gün sizin için anormal derece mutlu geçebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 

Bugün zor durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Günün sonunda duygusal bir hale bürünebilirsiniz. Kendinizi bu olumsuz koşullardan ancak tam olarak hazır olduğunuzda kurtarabilirsiniz. İyi haber, iş arkadaşlarınız ile iş birliği içerisinde olmanız muhtemeldir. Bu sizin en azında yükünüzün bir bölümünü rahatlatacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün kendinizi tatmin edecek birçok durumun içerisinde olabilirsiniz. Sadeliğiniz ve hayata bakışınız insanları etkileyebilir. Manevi yönünüzü kuvvetlendirmek için dini bir yeri ziyaret edebilirsiniz. Sizin için güzel ve ilham verici bir gün olabilir. Bugünden mümkün olduğunca faydalanmanızı öneririz. İnsanların algıları her zaman aynı şekilde açık olmayabiliyor!

 

Aslan Burcu Günlük Yorumu 

Serbest meslek sahibi olanları oldukça faydalı bir gün bekliyor olabilir. Yeni ve ilginç projeler bulabilirsiniz. Bu yönde çalışmalarınızı destekleyecek ve size inanacak insanlar etrafınızda olacaktır. Yaratıcı alanlarda çalışan insanlar çok daha fazla ilerleme kaydedebilirler. Sonuç olarak; enerji, coşku ve umutla dolu olabilir ve başarıya ulaşmak için çaba gösterebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu 

Günün normal seyrinde başlayacağını ancak ilerleyen saatlerde işin renginin değişebileceğini düşünüyoruz. Öğleden sonra, stresin endişe verici şekilde artmasıyla birlikte canınız biraz sıkılabilir. Ancak gün batımı olduğunda ve sevdiklerinizin sıcak, sevgi dolu huzurunu içinize çektiğinizde, tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi atabilirsiniz. Size önerimiz, hayattaki en önemli şeyin iç huzur olduğunu unutmamanız!

Terazi Burcu Günlük Yorumu 

Bugün yalnızca sevdiğiniz insanla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Bunun sebebi, biriyle yaşayacağınız bir tartışmadan sonra kendinize huzur bulacağınız bir omuz aramanızdır. Ayrıca bugün iş yerinde birçok insanın ilgi odağı olabilirsiniz. İnsanlar zeka ve yeteneklerinizden mutlu olabilir ve etkilenebilirler. İş ve aşk dolu bir güne hazır olun.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 

Bugün dikkatli olmanız gereken bir gün olabilir. Rakipleriniz etrafta cirit atıyor! Her yönden onlardan daha iyi olmanızla beraber, kendi kıskançlıkları da kendi kendilerini bitirebilir. Sizin davranışlarınız ve iş bilirliğiniz sadece onların fikirlerini değiştirmeyecek aynı zamanda sosyal çevrenizde de övgüler almanızı sağlayacaktır. Kahramanlar, zor durumların içerisinden başarıya ulaşanlardır. Sizin de kahramanlığınızı ilan etmenize çok az kaldı!

 

Yay Burcu Günlük Yorumu 

İş yerinde meslektaşlarınız uzmanlık ve becerilerinizden faydalanabilirler. Bu durumdan en çok memnun olan kişi siz olabilirsiniz. Bunun sebebi işe yarama duygusunu, diğer birçok duygunun önünde tutmanızdır. Akşam sevgiliniz ile randevunuzdan dolayı kalbiniz daha hızlı atıyor olabilir! Ancak bunu karşı tarafa belli etmemenizi öneririz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 

Bir kitabı asla kapağına göre yargılamayın. Aynı durum insanlar için de geçerlidir! Ve siz onlardan birisiniz. İlk başta, diğerlerini bakış açınızla etkileyemeyebilirsiniz, ancak iletişim gücünüzü gösterdikten sonra etki altına alabilirsiniz. Başkalarını etkilemek bir sanat olsa idi siz en büyük sanatkarı olurdunuz! Yüksekten bakmaya başlamadıkça sizin en güzel yanınız bu olmaya devam edebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu 

Bugün, hayatın en küçük ve en basit şeylerine dikkat edebilirsiniz. Yakınlarınıza sevginizi gösterirken, insanların yaşamdaki güzelliklerini ve kusurlarını takdir etmeyi öğrenmelisiniz. Etrafınızdaki insanlar, dostane yaklaşımınızdan kesinlikle memnun kalacaklardır. Karşınızdaki insanın kusuru size basit gelebilir ancak unutmayın sizin kusurunuzda bir başkasına basit gelebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu 

Bugün kendinizi işle ilgili ya da tamamen gezi amaçlı planlanmamış bir kaçamağın içerisinde bulabilirsiniz. Küçük şeyler bugün size mutluluk verebilir. Öğleden sonra gününüz daha kolay ve eğlenceli hale gelebilir. Bugün işteki başarınızı garanti edecek şık hareketleri sizden bekliyoruz. Emin adımlarla mutlu sona yaklaşıyor olabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı