BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 30.04.2014

KOÇ
İçsel çatışmaların yoğun olduğu bir gün yaşıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız var. Değişim içindesiniz fakat, çevrenize bazı şeyleri anlatmanız çok zor. Cinsel cazibenizin yüksek oluşu bazı istenmeyen duyguların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Geleneksel olmanızdan dolayı, yenilikler konusunda tereddüt ediyorsunuz.

BOĞA
Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi olaylar sadece sinirlerinizi yıpratacaktır. Bulunacağınız ortamlarda eğlenmeye çalışmalı ve tatsızlıklardan uzak kalmalısınız. Bugün size yaklaşan insanların hepsi iyi niyetli olmayabilirler. Şayet yalnız bir boğaysanız karşıcinsten değişik ve çekici birisi ile tanışmanız ya da zaten tanıdığınız fakat aranızda fazla yakınlık olmayan böyle birisi ile yakınlaşmanız olasıdır. Şayet siz evli bir boğaysanız eşinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. Birbirinizin isteklerini yerine getirerek daha da mutlu olacaksınız.

İKİZLER
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

YENGEÇ
İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı. Bunu güvendiğiniz bir dostunuzun sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu da size bol paranın kapılarını açabilir. Yalnız anlaşmalarınızı kağıt üzerinde gerçekleştirin. Yoksa zararını siz görürsünüz. Ayrıca aşkta da yine anlaşmaya gitmelisiniz. Israr ve inat hiç de iyi sonuç vermeyecek.

ASLAN
Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız. Onu ihmal etmeyin. Sizden haber bekliyor. Telefonla da olsa gönlünü alabilirsiniz.

BAŞAK
Yollarla ilgili düşüncelerinizde takılmanız hiç de hoş değil. Önce özel hayatınızla ilgili toparlamanız gereken çok şey var. Siz doğal olursanız, her şey kısa sürede istediğiniz noktaya gelecektir. Gereksiz takıntılarınız yüzünden zaman kaybettiğinizin farkında değil misiniz ?.. Bugün düşünceleriniz özgür ve akışına bırakmalısınız.

TERAZİ
Olayların çok daha fazla ciddi bir boyut kazanmasını istemiyorsanız önemsiz gibi görünen ayrıntıları iyi değerlendirmelisiniz. Bugün ayrıca sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve yorucu bir gün olabilir. Özellikle duygusal ilişkileriniz sizi tatmin etmez durumda olabilir. Herne kadar büyük bir kavga ya da ayrılık ihtimali yoksa da birlikte olduğunuz kişinin bazı davranışları size itici gelebilir, bazı kısıtlamalar olması muhtemeldir. Siz bir erkek teraziyseniz bugün karşıcins ilişkilerinizi çok dikkatli yürütmelisiniz.

AKREP
Gününüz alışılmıştan çok daha hareketli ve yorucu başlayabilir. Erken saatlerde sizi sinirlendirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer kendinizi kontrol altında tutmazsanız çevrenize karşı saldırgan tutumlara girebilirsiniz. Herşeyi abartma eğilimindesiniz. Öğleden sonra ise sizi uğraştıran, hatta üzen bazı konularla ilgili olabilecek yeni gelişmeler sakinleşmenize ve herşeyi daha huzurlu bir şekilde düşünmenize sebep olabilirler. Eski bir dostunuz ya da eski bir aşkınızla karşılaşmanız olasıdır.

YAY
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

OĞLAK
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

KOVA
Bu gün karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Ama “fırsat bu fırsat” diyerek davranırsanız, sonunda zararlı çıkabilirsiniz. Bugün ayrıca artık hiçbir anlam ifade etmeyen ve geçmişte kalması gereken konuları fazla düşünmeye ve kafanıza takmaya meyillisiniz. Yapmanız gereken şey biran önce bu konuda kafanızı rahatlatmak ve herşeyi açık açık ortaya dökmektir. Bundan pişman olmayacaksınız. Fikir sahibi olmadığınız konular yerine bildiğiniz konularla ilgilenirseniz daha başarılı olursunuz.

BALIK
Çevrenizle iletişiminizi mantık çerçevesi içinde değerlendirmeniz gereken bir gün içindesiniz. Olayların farklı yorumları size gelecektir. Her şeyin altında bir anlam aradığınız müddetçe, karamsarlıktan kurtulmanız mümkün değil. Kısa yazışmalarınızı bugün hızlı bir şekilde halletmeli ve kalan zamanı kendinize ayırmalısınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı