BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 27.01.2015

27 Ocak 2015 Salı KOÇ Burcu Yorumu:
İŞ:Bulunduğunuz sosyal çevrede istediğiniz seviyelere gelmeniz için, biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Ufkunuz oldukça açık.
AŞK: Birbirinize karşı yaptığınız saçma hareketlerin kapris olduğunu, birbirinize itiraf edemeyecek kadar gururlu olmanız işinizi zorlaştırıyor.
SAĞLIK: Her an patlamaya hazır bir bomba gibi oluşunuz, sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Öfke içinde yaşamanın kimseye faydası olmamıştır.
27 Ocak 2015 Salı BOĞA Burcu Yorumu:
İŞ: Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal çalışmalarda daha aktif olarak, organizasyonlar yapmaya çalışın.
AŞK: Ona karşı kıskanç ve izleyicisiniz. Bu durum, zaman içinde giderek aranızda ilgisizlik ve soğukluk yaratabilir.
SAĞLIK: Yaşama biraz daha doğal bakmalısınız. Bütün gün kendinizi sıkıyor, gerilim içinde oluyorsunuz.
27 Ocak 2015 Salı İKİZLER Burcu Yorumu:
İŞ: Aile içinde gösterdiğiniz durgunluk, nedense iş yerinizde görülmüyor. Beklentilerinizin gecikmesi nedeniyle her şeyi oluruna bırakmayın.
AŞK: Sevdiğinizle aranızda sorun olduğu zaman, çevrenizde estirdiğiniz soğuk rüzgarlar, yakın arkadaşlarınızı da etkiliyor.
SAĞLIK: Eğlence masalarında; paylaştığınızı sandığınız dostluklar, sizin gerçek yaşamda istedikleriniz değil. Bir tür savunma mekanizması kullanıyorsunuz.
27 Ocak 2015 Salı YENGEÇ Burcu Yorumu:
İŞ: Aşırı tutkulu yapınızı iş yaşantınıza da yansıtıyorsunuz. Çevrenizdeki herkes bu huyunuzu hem takdir ediyor, hem de bu disiplininize kızıyorlar.
AŞK: Gelişen olaylar ne kadar sağlıklı olabilir bunu tahmin etmek güç ama, siz bu halinizle ondan çok daha fazla strese giriyorsunuz.
SAĞLIK: Yakıcı duygular sizi asabi yapıyor. Yapacağınız tek şey;, kendinizi sakinleştirecek hobilerinize zaman ayırmaktır.
27 Ocak 2015 Salı ASLAN Burcu Yorumu:
İŞ: Aşkla işi karıştırmayan bir yapınız olduğunu söyleseniz de; bugünlerde sizle ilgilenen biri ile ilgili riskli durumların içinde olabilirsiniz.
AŞK: Eski aşkınızla ilgili pürüzleri bir türlü kafanızdan atamıyorsunuz. Arkadaşlarınız sizin bu konudaki sendromlarınızın üstesinden gelebilirler.
SAĞLIK: Doğru bildiğinizden şaşmıyor olmanız, çevrenizi oldukça kızdırıyor. İnatçı yapınızı biliyor, fakat kendinizi dizginleyemiyorsunuz.
27 Ocak 2015 Salı BAŞAK Burcu Yorumu:
İŞ: Bugün, mantığınızın size emrettiği şekilde soğukkanlılığınızı bozmadan işlerinizi çözümleyebilirsiniz. Mantığınıza güvenmelisiniz.
AŞK: Fazla duygusal sorun yaşamamak adına yaptığınız önlem, bir hayli işe yarıyor. Böylece, lüzumsuz ve gereksiz insanları çevrenizden uzaklaştırmış oluyorsunuz.
SAĞLIK: Günlük attığınız adımlar, kendi gizli sessizliğinde bir sonraki günün sağlam şartlarını hazırlarken, herkes sizin hata yapmanızı bekliyor. Bu yüzden gerginsiniz.
27 Ocak 2015 Salı TERAZİ Burcu Yorumu:
İŞ: Yaşam size her şeyi sunsa da, siz çalışmadan mutlu olamıyorsunuz. Güven verici bir kişi olmak çoğu kez sizi yoruyor. Yinede yaşam tarzınızdan vazgeçemiyorsunuz.
AŞK: Yaşam koşullarında aksayan bir problem olduğunda, önce iş diyerek onu ne kadar kırdığınızın farkında değil misiniz?
SAĞLIK: Her konuda özverili çalışmanız, çoğu kez kendinizi unutmanıza sebep oluyor. Biriken yorgunluğunuz keyfinizi kaçırıyor.
27 Ocak 2015 Salı AKREP Burcu Yorumu:
İŞ: Bugün aile içi tartışmalarına fazla önem vermeyin. Nasıl olsa, yine olaylar eski halini alacak ve siz üzüldüğünüzle kalacaksınız. İş motivasyonunuzu bozmamalısınız.
AŞK: Sevdiğiniz kişi ile zaman, zaman yaşadığınız durgunluk aşkınızın geleceği için kafanızda soru işaretlerin oluşmasına sebep oluyor.
SAĞLIK: Aşırı duygusal yapınız yüzünden alıngan ve kırılgan bir kişiliğe bürünüyorsunuz ve yanlış anlaşılıyorsunuz.
27 Ocak 2015 Salı YAY Burcu Yorumu:
İŞ: Yeni konulara kendinizi hazır hissetmenize rağmen, çevre faktörlerinden etkileniyorsunuz. İçinizde garip bir beğenilmeme duygusu var.
AŞK: Zevklerinizi, duygularınıza değil mantığınıza dayandırmaya çalışıyor gibi bir görünümüz var. Fakat, partnerinize pek inandırıcı gelmiyor.
SAĞLIK: Yeni bir işe atılma düşüncesinin stresini yaşıyorsunuz. Kendinizle sürekli içsel savaş yaşamanın yorgunluğunu taşıyorsunuz.
27 Ocak 2015 Salı OĞLAK Burcu Yorumu:
İŞ: İşi düşen sizi arıyor ve buluyor. Onların problemlerine yardımcı olmayı istemenize rağmen, özel işleriniz izin vermiyor ve üzülüyorsunuz.
AŞK: Ona karşı kendinizi ön plana çıkaracak davranışlar içine girmeniz, sevdiğiniz kişiyi çok kızdırıyor. Onun istediği şey, biraz ona karşı duyarlı olmanızdır.
SAĞLIK: Öylesine sinirlisiniz ki, size hiçbir şey söylenmiyor. Farkında değilsiniz ama, herkes sizin eski sakin halinizi özlüyor.
27 Ocak 2015 Salı KOVA Burcu Yorumu:
İŞ: Arkadaşlarınızın sorunlarına karşı gösterdiğiniz duyarlılık, onların hayatına renk katıyor. Ayrıca, çözümleyici düşünceler de geliştiriyorsunuz.
AŞK: Ona karşı en büyük kusurunuz , hep istediğiniz cümleleri duymak istemenizdir. Aksi olursa hemen güceniyorsunuz.
SAĞLIK: Ne kadar mantıklı görünseniz de, siz duygu insanısınız. Moralinizin çabuk bozuluyor ve kendinizi hasta gibi hissediyorsunuz.
27 Ocak 2015 Salı BALIK Burcu Yorumu:
İŞ: Bugün, sizi gerecek bir olay içinde bulunabilirsiniz. Genellikle yaptığını gibi, sesinizi yükseltmeden, yapıcı bir şekilde tavrınızı koyun.
AŞK: Duygularınızda netleşmeyen kısımlar için zaman ihtiyacınız var. Kuşku duyduğunuz konularda her şeyin olumlu olacağını bilmelisiniz.
SAĞLIK: Soğuk algınlığına karşı hassas olan bünyenizi vitaminlerle destekleyin. Aile içinde rahatsız olduğunuz konuyu da bir kenara kaldırın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı