BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 26.01.2015

26 Ocak 2015 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu:
İŞ: Uzun zamandır ruhunuza uygun değişiklikleri yapabilirsiniz. Fakat, girişimde bulunurken daha önceki tecrübelerinizi bir kenara atmayın.
AŞK: Karşı cins tarafından ilgi duyulan bir kişisiniz. Bu yüzden bazen uçarı oluyor ve hatta esprilerinizde ipin ucunu kaçırıyorsunuz.
SAĞLIK: İşleriniz ters gittiği zaman birden öfkeleniyor, sağa sola saldırıyorsunuz. Sonra da asabiyetinizin nedenini başkalarına yüklüyorsunuz.

26 Ocak 2015 Pazartesi BOĞA Burcu Yorumu:
İŞ: İşinizle ilgili arkadaşlarınızdan da yardım almayı düşündüğünüz bir meselede, kendi kendinize yetebilecek kapasitedesiniz.
AŞK: Partnerinizin karakteri ile ilgili düşüncelerinizi içinize atmayın. Çünkü, sizi rahatsız eden bazı davranışlarını eleştirebilmelisiniz.
SAĞLIK: Bir şeye konsantre olduğunuzda mutlaka sonuca ulaşıyorsunuz. Sorunları büyütmeden, bu şekilde davranabilseniz stresiniz biraz azalacak.

26 Ocak 2015 Pazartesi İKİZLER Burcu Yorumu:
İŞ:İçsel sessizliğinize büründüğünüz zaman mutlaka kafanızda bir sorun vardır. Böyle anlarınızda aile çevrenize karşı nazik olun.
AŞK: Partnerinizle birlikte biraz daha hoşgörülü olmalısınız. Dedikodusunu yaptığınız bir olay veya kişi hakkında hemen oklarınızı çıkarıyorsunuz.
SAĞLIK:Sık sık kendiniz yorgun hissediyorsunuz. Fakat, arkadaş çevresi içinde veya eğlenceli bir ortamda bu yorgunluğunuzdan eser kalmıyor.

26 Ocak 2015 Pazartesi YENGEÇ Burcu Yorumu:
İŞ: Haftanın ilk gününde canınız sıkkın olabilir. Bunun için de yapacağınız tek şey; arkadaşlarınızla birlikte olmanızdır.
AŞK: Sevdiğiniz insanın çok istediği bir şey hakkında, verdiğiniz tepki yanlış. Bu konuda onun gönlünü almalısınız.
SAĞLIK: Her stres anında ağrılarınızın artması, günlük yaşantınızı ciddi bir şekilde etkilerken, işinizdeki enerjinizi de azaltabilir.

26 Ocak 2015 Pazartesi ASLAN Burcu Yorumu:
İŞ: Sonuçlanmak üzere olan bir işiniz için, en büyük özelliğiniz sabırsızlık yine devrede. Kendi kendinize engeller yaratıyorsunuz.
AŞK: Birlikte bir yaşamı paylaşıyorsanız, hayatınızın her bir kesitinde ortak paydalarınız olmalı. Fakat, sizin kendi bildiğinizi okumanız sorun yaratıyor.
SAĞLIK: Biraz esnek olmayı denerseniz, her şey lehinize gelişecek. Uykusuzluk sizi olumsuz etkiliyor. Her şey sağlıktan geçiyor, unutmayın.

26 Ocak 2015 Pazartesi BAŞAK Burcu Yorumu:
İŞ: Bugün, iş hayatının kısır çekişmelerinden bir kesit yaşayabilirsiniz. İş çevrenizden biri ile olabilecek sürtüşmede sessiz kalmanızda yarar var.
AŞK: Bazı anlarınız var ki; duygusal yoğunluğunuz artıyor ve kendinizle çatışmaya başlıyorsunuz. Bu anlarda partneriniz tek sığınağınız olmalı.
SAĞLIK: Yapı olarak strese açıksınız, her arzuladığınız şey anında olsun istiyorsunuz. Böyle giderse farkında olmadan çok çabuk yaşlanacaksınız.

26 Ocak 2015 Pazartesi TERAZİ Burcu Yorumu:
İŞ: Bugün; yakın çalışma arkadaşlarınızla konuşarak, sonuçlanması birbirine bağlı olan işleri öncelik sırasına koymalısınız. Yoksa, gereksiz zaman kayıpları yaşayacaksınız.
AŞK: Dostlarınızla bir araya gelerek günün yoğunluğunu unutmanız, performansınız açısından size iyi gelecektir.
SAĞLIK: Duygularınızı bastırdığınız zaman sinir sisteminiz alt üst oluyor. Öfkeli olmadığınız halde, sakinleşmeniz zaman alıyor.

26 Ocak 2015 Pazartesi AKREP Burcu Yorumu:
İŞ: Kafanıza takılan konuyu arkadaşınıza anlatırken panik havası yaratmayın. Bu şekilde davranışınızla olayın gelişimini yavaşlatıyorsunuz.
AŞK: Beraberliğinizin neresinde sorun çıktığını düşünürseniz; problemin sizden kaynaklandığını göreceksiniz. Baskıcı kişiliğinizi bırakmalısınız.
SAĞLIK: Kan basıncınız çok inişli-çıkışlı. Hani neredeyse, her konuda olduğu gibi sağlık konusunda da titizliğinizi unuttunuz.

26 Ocak 2015 Pazartesi YAY Burcu Yorumu:
İŞ: Zaman planlaması konusunda kararlı değilsiniz. Bugün, birkaç gün öncesinden yapmayı tasarladığınız konuyu yine ertelemeyin.
AŞK: Sevdiğiniz insan size hem çok güveniyor, bir o kadar da temkinli davranıyor. Çünkü, onu şaşırtan değişkenlikler gösteriyorsunuz.
SAĞLIK: Ailenizle ilgili sorunlara duyarsız kalmamalısınız. Onların sağlığı ile ilgili problemler sizi de ilgilendiriyor.

26 Ocak 2015 Pazartesi OĞLAK Burcu Yorumu:
İŞ: Almayı düşündüğünüz eşya konusunda evham derecesinde hassas davranmanız gereksiz. Konu ile ilgisi olan yakın kişilerden bilgi alabilirsiniz.
AŞK: Onun tarafından söylenen bütün sözleri çok fazla irdeliyor, kendinize özgü yorumlar yapıyor ve düşündüğünüz sürece içinizde büyütüyorsunuz.
SAĞLIK: Bugün, size söylenen her sözü ters algılıyor, yanlış yorumlar yapıyorsunuz. Oluşan terslikleri siz de fark ediyor fakat, kendinizi önleyemiyorsunuz.

26 Ocak 2015 Pazartesi KOVA Burcu Yorumu:
İŞ: Yakın zaman kadar iyi anlaştığınız arkadaşınıza karşı yaşadığınız kızgınlığı büyütmeyin. Çünkü, günler geçtikçe geri dönmeniz zor oluyor.
AŞK: Karşılıklı konuştuğunuz konuların özüne bakarsanız; ortak paydalarınızın fazla olduğunu göreceksiniz. Bunun farkında olursanız, ilişkiniz daha kararlı olacak.
SAĞLIK: Sürekli ağzınızdan solunum yapmanız boğazınızda enfeksiyonlara neden olabilir. Bunu tedavi ettirmelisiniz.

26 Ocak 2015 Pazartesi BALIK Burcu Yorumu:
İŞ: Sizin aleyhinize bir tavır hissetmediğiniz zaman, olaylara yaklaşımınız insancıl oluyor ve yapıcı bir şekilde konuya yaklaşıyorsunuz.
AŞK: Onun hakkında ki menfi düşüncelerinizi, bir başkasına aktarmayın. Sizi dostça dinleyen ve bu konuda akıl vermeye çalışan kişilerden uzak kalın.
SAĞLIK: Yeni ilişkiler ve yeni imkanlar arasında kontağı iyi kurarsanız, sizi sürekli düşündürerek strese sokan durumların ortadan kalktığını göreceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı