BurçlarŞiirler

Günlük Burç Yorumları 25.02.2014

25 ŞUBAT 2014 SALI BURÇ YORUMLARI

Tüm Burçların Günlük Burç Günlük Burç yorumları

KOÇ BURCU: Çok güçlü duygulara sahip olduğunuz zaman çevrenizi adeta aşka çağırıyorsunuz. Karşılıklı ilşkilerinizde doğal cazibenizi çok rahat kullanabiliyorsunuz. Bugün yaşamınıza kendi damganızı vuracaksınız.Eski aşklarla iligli takıntılarınızı son vermeyi düşünmelisiniz. Yaşamı başka noktalardan değerlendirmeye artık başlamalısınız

BOĞA BURCU: İnsanları motive etme konusunda oldukça beceriklisiniz. Bugün yaratıcılığınızın sınırlarını geniş tutuyor ve yaşamınızı anlamlı kılacak işler yapmak istiyorsunuz. Geçmişte gözünüzden kaçan ve ayrıntı isteyene işleri yeniden ele alabilirsiniz. Fakat olaylara uzaktan bakarak, en doğruyu deneyerek bulamanızda yarar var.

İKİZLER BURCU: Merkür burcunuzda geri gitmeye başladı. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Onlarla aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız. Aranıza mesafe koymalı fakat iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz..Çekişmeli ilişkiler size göre değil. Çevrenize daha anlayışlı olmayı denemelisiniz. Sonuç lehinize gelişecek.

YENGEÇ BURCU: Eski konuların tekrar karşınıza çıkması konusunda şaşırabilir, bugün geçmiş hesapları ile uğraşabilirsiniz. Mesleki konularda sistemli oluşunuzu anlamak istemeyebilirler. Birlikte iş yaptığınız kişilerin sezgisel yeteneklerine oldukça güveniyor ve size faydası olan kişilerle çalışmak istiyorsunuz. Yakın dostlarınızdan ilginç teklifler var.

ASLAN BURCU: Karşıt evinizde Merkür geri gitmeye devam ediyor. Problemleriniz gözünüzde büyütebilirsiniz. Günlük kapasitenizin üzerinde çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Maddi konularda beklemediğiniz olumsuzluklar, sizi tedirgin edebilir. özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyecek ve engeller karşısında sinirli tavırlar içinde olacaksınız.

BAŞAK BURCU: İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir. Maddi konularda hisseli kazançlardan payınıza düşeni almak isteseniz de, hakkınız için mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bazı gerginlikleriniz için rahatlamayı denemelisiniz.

TERAZİ BURCU: Bugün, kesin çözüm bekleyen işlerinizi ele almanı gerekebilir. Güncel olmayan olaylara çok fazla ilgi göstermek istemeyebilirsiniz. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız.Merkür gezegeninin, geri hareketi sırasında dostlarınızla bir takım iletişim paroblemleri yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU: Amaçlar ve arzular üzerinde çok fazla düşünmek istemediğiniz bir gün. Çevrenizin kişisel yargılarından hoşlanmayabilirsiniz. Fakat bu özelliğinizi hiç kimseye hissettirmemeyi başaracak kadar üstün yetenekleriniz var. Alçak gönüllü olmayı yeğlerken, gizli bir üstünlük duygusu ile karşınızdaki kişileri şaşırtabiliyorsunuz.

YAY BURCU: Duygusal yönlerinizi saklamak ve kendi iç dünyanızda yaşamak isteyebilirsiniz. Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Üzerinizde hissettiğiniz güçlü enerji istemeden bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. Kendinizi dağıtmamalsınız.

OĞLAK BURCU: Merkür para evinizde geri gitmeye devam ediyor.Alacaklı olduğunuz konularda bir takım zorluklar yaşayabilirsiniz. Engeller karşısında pes etmekten hoşlanmıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle çekişmeler yaşayabilirsiniz.. Sizin isteklerinizi karşı tarafın karşılayabilmesi için otoriter olmanız, bazılarını rahatsız edecektir.

KOVA BURCU: Sosyal ilişkilerinizde bir takım gerilemeler söz konusu. Hedeflerinize ulaşmak için gerekli güce sahipsiniz. Sessiz çalışmayı yeğlediğiniz için, çalışmalarınız anlaşılmıyor. Bugün, işinizle ilgili yapacağınız bir görüşmede ifade güçlüğü yaşayabilirsiniz. İkna kabiliyetinizi, kazançlarınızı arttırma konusunda kullanabilirsiniz.

BALIK BURCU: Bugün sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirebilirsiniz.. Sadece, çevrenize karşı gösterdiğiniz hoşgörüde daha dikkatli olun. Bu dönem içinde önemli olan; arzu etmediğiniz tüm konularınızı istekleriniz doğrultusunda yeniden düzenlemek olmalıdır. Ayaklarınıza ve bileklerinize özen gösterin.

Astrolog Filiz Özkol – Sabah

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı