BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 24.04.2014

Koç  Burcu

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda gizliliğe önem vermeniz ve sözlerinizi seçerek ifade etmeniz için uyarıyor sizleri. Sizler özü sözü bir insanlarsınız her doğruyu her yerde ifade etmemelisiniz bugün. Sizin doğrularınız başkalarının yanlışını tüm çıplaklığı ile ortaya çıkarabilir. Bundan dolayı yaşanabilecek tartışmalar yapmanız gerekenlerin önüne geçebilir. Duyarlılığınız oldukça yüksektir bu haliniz özel hayatınızı da etkileyecektir dokunsalar ağlayacak gibi uzun süredir içinizde biriktirdiğiniz duygular sel olur akar gözlerinizden. Beraberliğinizin daha sağlam temeller üzerine oturması için birlikte olduğunuz insanın anlayışlı tutumu hatalarının bilincinde olup telafi etmek için çaba göstermesi fazlası ile önem taşımakta.

Boğa Burcu

Gökyüzü bugün duygusal bir ruh hali içinde olacağınıza işaret etmekte, Geçmişte yaşanan başkalarının sebep olduğu olayları anımsatacak olaylar söz konusu olabilir, Bu durumu aşabilecek güçtesiniz. Geçmişin izlerini bugüne taşıyarak canınızı yakmak isteyenlere karşı güçlü bir duruş sergilemeli ruhunuzda barındırdığınız o büyük gücü açığa çıkarmalısınız. İş hayatınızda ise keyifli gelişmeler sürpriz tekliflerle moral bulacaksınız. Maddi olarak şansınız çok yüksek yurt dışı ile bağlantılı teklifler alabilirsiniz. Hiç tereddüt etmeden kabul etmeli yeni oluşumların içinde yer almaktan tedirgin olmadan hareket etmelisiniz.

 

İkizler Burcu

Gökyüzü bugün ev ya da iş yeri ile ilgili taşınma planlarınız varsa yaşanabilecek pek çok aksiliğe işaret etmekte. Mümkünse bu kararınızı başka bir zamana ertelemeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. İş hayatınızda da gün boyu stres altında olabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanların farklı yaklaşımları ve arkanızdan çevirdikleri dolapları öğrenebilir ve ikili tartışmalar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin kırıcı sözleri ve her şeyde size bir kusur bulması ona olan sevginizi ve güveninizi sarsabilir. Bugün onunla konuşmalı kelimelerin gücünü sonuna kadar kullanmalısınız.

Yengeç Burcu

Yaşamınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bu dönemde eskiyle kıyaslamaları bir kenara bırakmalı ve geleceğinizi olumlu yönde şekillendirecek düşüncelerinizi netleştirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Yengeç’ler; Bugün eşinizin etrafında bulunan içten pazarlıklı insanlara karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Bu insanların güler yüzlü bir tutumla size yaklaşmasına izin vermeyin. Sizinle irtibat kurmayı başardıkları anda onların amaçlarına farkına varmadan hizmet etmiş olursunuz.
Aslan Burcu

Gökyüzü bugün geçmişte başarınızı kıskanan yüreğinizi kanatan kişilere karşı kazanacağınız zaferlere işaret etmekte. Bu zafer karşılıklı görüşmeler ve tartışmalarla gelecek bir durum değildir. Geçmişte size galip gelenlerle eşit şartlarda olmanın getirdiği aklın sabrın ve acılardan olgunlaşmanın getirdiği muhteşem bir zafer olacak sizinki. Kendinize güvenin ve haklı galibiyetinizin sevincini doyası ya yaşayın. İş hayatınızda ise maddi konularda oldukça şanslısınız. Kendinize bir hedef belirlemeli ve birikimlerinizi yatırıma çevirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise aşk emek güvenin getirdiği güçlü etkilerle beraberliğinizin en özel en keyifli günlerinden birini deneyimleyeceksiniz. Bu süre içinde dileyin olsun emek verin hedefinizi belirleyin ve ilerleyin.

 

Başak Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda oldukça başarılı bir güne işaret etmekte, Bugün gerçekleştireceğiniz anlaşmalar yaptığınız işler sizi her anlamda kazançlı çıkaracaktır. Günün ilk saatleri bir hayli yorulan zihniniz ilerleyen saatlerde başarının verdiği huzurla rahatlayacaktır. Bugün gizliliğe önem vermeli ve işinizle ilgili fikirlerinizi uluorta ifade etmemelisiniz. Sizin başarınızla mutlu olan size gerçekten değer veren insanlardan ummadığınız destekler görecek ve hızla yükselmeye başlayacaksınız. Bu dönemde aklınızı sonuna kadar kullanın ve profesyonel düşünün. Özel yaşamınızda ise gölgeler kalkıyor ışıl ışıl huzur ve aşk dolu günler sizleri karşılıyor.Terazi Burcu

Gökyüzü sizleri bir hayli etkilemekte ruhsal geçişleriniz oldukça yoğun kimi an dibe vurduğunuzu hissederken diğer bir an kendinizi çok huzurlu ve yüksek bir enerjinin içinde hissedebilirsiniz. Bugün düşüncelerinizi ve duygularınızı kontrol altına alabilmeniz bir hayli zordur. Önemli kararlar almanız daha sonra keş kelere dönüşebilir. Bugünü mümkün olduğunca sakinlikle geçirmeye çalışmalı ve detaylara takılıp kalmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı dengelemeyi başardığınız anda huzuru yakalayabileceksiniz.
Akrep Burcu

Gökyüzü kuvvetli etkileriyle adeta koruyor ve güçlendiriyor sizleri. Arkanızdan dönen dolapların ve size zarar vermek isteyen kişilerin planlarının ters tepeceği ve bıçağın keskin tarafının onlara yöneleceği bir gündesiniz. Bilmelisiniz ki bugün kim sizin için iyi niyetli düşünceler içinde değilse bunun karşılığını ilahi sistem ona fazlasıyla verecektir. Siz gönlünüzü ferah tutun ve sahip olduğunuz güzellikler için ne kadar şanslı olduğunuzun farkına varın. Maddi konularda güzel gelişmelerle moral bulacaksınız. Özel yaşamınızda ise sabırlı olun ve mutluluğu yakalayıp sahip çıkın…
Yay Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda anlamlı rastlantılarla önemli fırsatlarla karşılaşacağınıza işaret etmekte Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir teklif alabilirsiniz. Bugün tüm gücünüzle iletişime önem verin ve kendinizi ifade edin yeteneklerinizi düşüncelerinizi ortaya koyun. Yapacağınız işlere ruhunuzda ki güzellikleri katabilmenin verdiği keyif sizi daha da başarılı kılacaktır. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Yay’lar bugün aşırı duygusal davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermeli ve her söylenin altında bir mana aramamalı akışa ayak uydurmalısınız. Be kar Yay’lar bugün duygusal hayatınızda hiç beklenmedik gelişmeler yaşayabilir aşkın heyecanının yüksek gücünü iliklerinize kadar deneyimleyebilirsiniz…Oğlak Burcu

Gökyüzü bugün yaşamınızda sizi engelleyen ağırlığı taşıdığınız birçok şeyden uzaklaşacağınızı müjdelemekte sizlere, Belki de onlar sizin müdahaleniz olmadan çıkıp gidecekler yaşamınızdan. Kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları farklı gözlerle değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu ilişkileriniz ister iş ister aileniz olsun tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket etmelisiniz. Hepimiz aynı yöne bakıyor farklı yönleri ile değerlendirmelerde bulunuyoruz bunu aklınızdan çıkarmayın. İş hayatınızda öfkenizi kontrol altına alarak hareket etmeli sağduyunuzu kaybetmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Oğlak’lar onların eğitimini ilgilendiren konular ile uğraşabilirsiniz.
Kova Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızla ilgili görüşmelere önem vermeniz yapmanız gerekenleri belli bir düzene koyarak hareket etmeniz yönünde teşvik ediyor sizleri. Konsantrasyonunuzu işe vermelisiniz. Dikkatinizi dağıtmaya çalışan insanlardan uzaklaşmanız yararınıza olacaktır. Önemli fırsatları gözden kaçırabilir ya da farkına varamayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aile içi gerginliklere dikkat etmeli ve haklarınıza sahip çıkarak olayların içinde kendinizi savunmayı bilmelisiniz. Kimse size kendinize değersiz hissettirmemeli siz susup sabırlı davrandıkça bundan güç alan kişilerin meydan okumalarına aynı şekilde fakat kendi üslubunuzla cevap vermeyi bilmelisiniz.
Balık Burcu

Gökyüzü işinizle ilgili konularda uygulamaya başlayacağınız parlak fikirlerinizin ardından gelecek haklı başarının birçok kişinin rahatsız olmasına neden olabileceğine işaret etmekte. Kimileri izlediğiniz yolun yanlış olduğunu söyleyerek size karşı çıkarken kimileri de birlikte yol almak için kapınızı çalabilir. Kararlı olun ve uygulamalarınıza devam edin. Yaşanmışlıklarınızdan aldığınız tecrübeye ve iç sesinize güvenin. Kendinizi keyif aldığınız konularla ilgilenerek dinlendirmelisiniz böylelikle daha dinamik bir şekilde kararlarınızı genişleterek oldukça büyük bir başarı elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda hızla yaşanan gelişmeler başınızı döndürebilir duygularınızla mantığınızı dengeleyerek hareket edin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı