BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 24.03.2014

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları Koç Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi Koç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü Koç burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Bu hafta, gerilimli olabileceğiniz bir hafta olabilir. Ancak kendi yolunuzda hareket etmeyi ısrarla sürdüreceksiniz. Yenilik ve değişimden kokmamalı. Zamanın getirdiklerine ayak uydurulmalı. Sosyal yaşam ve aşk yaşamınızda mutluluk hafta ortasında yaşanacak. Randevular, pazartesi ve salı gününe denk getirilmezse keyifli anlar korunabilir. Hafta başı alınganlıklar gereksiz kırgınlıklara neden olabilir. Bunun dışında hareket etmeniz, huzurunuzu korumanız gerekiyor. Düş kırıklığı ve endişe yaşamanızı istemem. Salı gününden sonrasında oldukça keyifli ve rahatsınız.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Bu hafta başında kendinizi sağlıklı hissedebilirsiniz. Bu güzel başlangıcı kullanmalı ve olayları kendi lehinize çevirmelisiniz. Ay’ın toprak burcunda olması iletişimlerinizi kolaylaştıracak, yeni yeni haberler alacaksınız. Belki bir teklif alacaksınız. Elde edebileceklerinizin çok daha fazlasını kazanma şansını iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Hafta ortasında Ay, Kova Burcu’na gelecek. Bu da sizleri özgürlükten yana harekete geçirebilir. Burcun sonunda doğanların zor anları olabilir, ancak sabırlı olmak büyük bir erdemdir, bunu yapabilmeyi denemelisiniz.
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi İkizler burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü İkizler burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Sevgili İkizler, bu hafta maddi durumunu dikkate almalısınız. Her şekilde güzel geçecek bir hafta daha yaşayacaksınız ama bu sizi rehavete götürmesin. Testi su akarken dolar. Bunu aklınızda tutarak tüm şansınızı, fırsatları değerlendiriniz ve kazancınıza kazanç katınız. Bu kazanç, hem maddi, hem de manevi olabilir. Her ne kadar para sizler için çok değer kazanmasa da yaşamın kalitesi için buna ihtiyacınızın olduğunu biliyorsunuz… Arkadaşlarınızla ya da değer verdiğiniz kişilerle aranıza maddi konular girecek olursa ilişki zedelenebilir.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Sevgili Yengeç, bu hafta başında çok çalışacak zorlanacak, yorulacaksınız. Buna şimdiden kendinizi hazırlamalısınız. Sakın şikayet etmeyiniz, ne kadar çok çalışırsanız, gelecek zaman da o kadar iyi olacaksınız. Fiziksel yorgunluklarınız dinlendiğinizde geçer ama ya zihinsel yorgunluklar nasıl geçer? O nedenle çalışıp üretmek ve kazanmak maddi sorunların azalması anlamına gelir. Burcun sonunda doğanlar Mars’ın etkisiyle biraz kavgacı bir tavır içine bile girebilirler. Salı günü öğleden sonrasında kendinize hakim olmalı toleransınızı yüksek tutmalısınız.
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü Aslan burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Sevgili Aslan, bazı anlarda kendinizi keyifsiz ve mutsuz hissedebilirsiniz ama bu kısa sürede yerini mutluluğa bırakacak. Haftanın geneli başarılı geçecek. Perşembe ve cuma günü işle ilgili aksaklıklar olabilir. Özellikle perşembe günü saat 13.00 ila 18.00 arasında dikkatli olunuz. İşler karışabilir. Sisler, belirsizlikler etrafınızı sarabilir. Tahsilatlar ve ödemeler şaşabilir. Gece sosyal faaliyetler, birliktelikler artabilir. Bunlar üstünüzde baskı yaratmasın, tedbirinizi alınız.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları Başak Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi Başak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü Başak burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Sevgili Başaklar hafta başında Ay, Oğlak Burcu’ndan geçecek ve sizi güçlü, istekli, istikrarlı, mutlu ve başarılı kılmak için çalışacak. Elbette buna sizin de karar vermiş olmanız ve yardımcı olmanız şart. Haftanın en güzel etkilerini alan burç, Başak Burcu. Titiz, düzenli ve eleştirel olan siz Başakları bu hafta mutlu görmek güzel. Merkür’le Neptün dost burcunuz Balık Burcu’nda seyrediyor. Merkür ilşkilerinizi harekete geçirecek ve kazanmak için seçenekleriniz olacak. Geçmişin karanlık ve endişeli günlerinden sonra yüzünüzdeki gülücükler ailenizi sevindiriyor.
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi Terazi burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü Terazi burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Sevgili Terazi, bu haftada sizin için hem olumlu, hem de sorunlu geçecek anlar görülüyor. Bu durumda sizin nasıl hareket edeceğinizin önemi büyük. Kendinize olan güveni arttırmak için sevgi gördüğünüz ortamlarda olunuz. Aile büyüklerinizle zıtlaşmadan anlaşma yoluna gidiniz. Hafta ortasında Ay, Kova Burcu’nda olacak ve sizi olumlu etkileyecek. Cesurca karar vermelisiniz. Ne olursa olsun duygusal reaksiyonlarınızda aşırılıklar olmamalı. Sorunlar konuşulmalı. Kendinize güveninizi sarsacak her durumun dışında kalarak size destek olacak kişilerin tavsiyelerini değerlendireceksiniz.
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi Akrep burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü Akrep burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Sevgili Akrepler bu hafta mutlu olmanız için pek çok fırsatınız olacak. Hafta sonunda ufak tefek sorunlarınız olsa da genelde olumlu geçecek bir zaman dilimi bu. Ay’ın, Oğlak Burcu’nda olması sizin için bazı fırsatlar anlamına gelebilir. Mantıkla güzel kararlar verecek olursanız bu fırsatı iyi değerlendirmiş olursunuz. Belki de bu biçimde hem aşk hem de iş hayatınızda yeni olanaklar elde etmiş olursunuz.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları Yay Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü Yay burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Yay Burcu’nda doğanlar için bu hafta herkese göre oldukça keyifli geçecek. Hafta başında bazı karışıklıklar olsa da çok önem taşımayacak. Duygusal kararlar alırsanız istemediğiniz sonuçlara gidebilirsiniz. Bildiğiniz yoldan şaşmada,n dedikodulara karışmadan, kendinizi kandırmadan pazartesi gününü geçirmelisiniz. Hafta ortasında Ay’ın Kova Burcu’na geçişi sizin şansınızı daha da arttıracaktır. Burcun ortalarında doğanlar için Venüs’ün Ay’la kavuşumu sevgi konusunda tatmin, güven ve paylaşım anlamına gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Sevgili oğlaklar hafta başında Ay’ın burcunuzdan geçişi duygularınızı harekete geçirirken sorunları da ortaya çıkartacaktır. Olaylar karşısında daha serinkanlı hareket etmenizde fayda var. Yaptığınız herşeyin doğru olduğuna inanarak çoğu kez yanılıyorsunuz. Büyüklerinizin ve aile fertlerinizin düşüncelerine değer vermelisiniz. Üzerine düşen sorumluluklarınızı yapmayı sakın ihmal etmeyiniz. Burcun sonunda doğanlar salı günü öğleden sonrası Mars’ın enerjisini bastırmalısınız.
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları Kova Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi Kova burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü Kova burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Cesaret ve enerji bu hafta seni ve içinde bulunduğun durumu olumlu etkileyecek. İş hayatında ve para durumunda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsin. Kendini özgür ve bağımsız hissedeceksin. Ev ve aile hayatın da bu değişim rüzgarından nasibini alacak. Belki sağlığın veya çalışma koşulların seni biraz zorlayabilir. Sosyal hayatın veya aşk hayatınla ilgili bir durum ise gizem kazanabilir, farklı kararlar alma zorunluluğu doğabilir.
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu 24 Mart 2014 Pazartesi Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mart 2014 Pazartesi günü Balık burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları: Beklenmedik ve de heyecan veren gelişmelerle karşılaşmak bu hafta seni biraz tembelleştirebilir. Olayların rehavetine kapılmadan bu güzel zamanları değerlendirmelisin. Ciddi gelişmelerle karşılaşabilirsin. Haftanın ilk günleri aşk ve para konularında kendini güvende hissedebilirsin, gizli bir durum seni karar vermeye itebilir. Hafta ortasında Ay, Kova Burcu’na geçiyor. Böylece özgür seçimler yapabilir, farklı fikirler yüzünden başarı kazanabilirsin. Çarşamba günü genelde şanslı bir gün.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı