BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 22.05.2014

Sevgili Koç,İşleriniz açısından yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Kafanız da düşüncelerle dolabilir. Çalışma ortamındaki huzur ve uyum ise, sizi stresten koruyup verimli olmanızı sağlayabilir.

Sevgili Boğa,

Bugün, yapmak istedikleriniz ile yapmak zorunda olduklarınız arasında kalabilirsiniz. Kendiniz için yaptığınız planları, sorumluluklarınızla ilgilenebilmek için ertelemek zorunda kalmanız mümkündür.

Sevgili İkizler,

Eviniz veya aileniz ile ilgili bir programda aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Bu aksaklıkları gidermek için daha pratik ve mantıklı yaklaşımlar benimsemeniz gerekebilir.

Sevgili Yengeç,

Gününüzü bir hayal aleminde geçirebilirsiniz. Mantığınızın arka plana kayması mümkündür. Bilhassa ortak kullanılan maddi kaynaklarla ilgili planlar yapmaya başlarsanız, gerçekçi olmaya çalışın.

Sevgili Aslan,

Bugün maddi konularla ilgili olarak mantıklı bir davranış şekli benimseyin. Bonkör yönünüzü kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz. Aşırı harcamalar, çevrenizle tartışmanıza yol açabilir.

Sevgili Başak,

Yoğunlaşan duygularınız, konsantre olmakta sorunlar yaşamanıza yol açabilir. Günlük işlerinize odaklanmak yerine, gelecekle alaklı iyimser, büyük planlar yapmaya koyulmanız mümkündür.

Sevgili Terazi,

Bugün, normale göre daha içedönük bir karakter sergileyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekten kaçınmanız ve yalnız kalmak istemeniz mümkündür. İç dünyanızda yaşamak istiyor olabilirsiniz.

Sevgili Akrep,

Sosyal hayatınızın canlanacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kalabalıklar arasında bulunmak, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Moraliniz oldukça düzelebilir ve problemlerle ilgili olarak iyimser bir tavır takınabilirsiniz.

Sevgili Yay,

Görev ve sorumluluklarla ilgili düşünceler zihninizi doldurabilir. Karamsarlıktan uzak kalıp büyük ölçekli düşünmeye çalışırsanız, günün etkilerini en iyi biçimde değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Sevgili Oğlak,

Bugün, gelecekle ilgili planlara odaklanabilirsiniz. Bu planlarla ilgilenirken de, her zamankine oranla çok daha iyimser olmanız mümkündür. Ancak; bu iyimserliğin hayalperestliğe dönmesini engelleyin.

Sevgili Kova,

Bugün, sosyal ortamlardaki uyum ve ifade açıklığı ana temalar olabilir. Yine de, savurganlığa karşı dikkatli olmamanız, olumlu havaya rağmen, bazı gerilimleri ve tartışmaları da doğurabilir.

Sevgili Balık,

Yakın ilişkilerinizle ilgili olumlu etkiler alabilirsiniz. Bakış açınız son derece iyimser olabilir. Partneriniz, eşiniz, arkadaşlarınız veya ortağınızla olan ilişkileriniz, oldukça uyumlu bir havada seyredebilirler.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı