BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 14 Eylül 2019 Cumartesi

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün kozmos denge ile derin bir bağlantı yaşayabilirsiniz. Evren ve insan arasındaki derin uyum hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Vaktinizin çoğunu bu süreçte sarf edebilirsiniz. Ancak bu durum özel hayatınıza önemli pozitif etkilerle geri dönecektir. Ayrıca ikili ilişkilerde güven duygusuna dikkat etmeniz gerekir. Aşırı güvenmekten bahsetmiyoruz, bahsettiğimiz şey tam tersi: aşırı güvensizlik!

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün çok hırslı olmanız ve başkalarını geçmek için çaba göstermeniz olasıdır. Faydalı bir şey yapmak için çok istekli olabilirsiniz, elinize geçen fırsatları iyi değerlendirmeyi bilin. Bir dereceye kadar başarıya ulaşma ihtimaliniz oldukça yüksek olsa da, bu coşku karşısında özel hayatınız sekteye uğrayabilir.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün dini öğretilere ve ritüellere daha yatkın olabilirsiniz. Muhtemelen bir ibadet yerini ziyaret edecek ve orada biraz zaman geçireceksiniz ve bu size zihinsel huzuru ve sakinliği getirecektir. Ancak, bugün de görevlerinizin size ait olduğunu unutmayın! Hemen işe başlamaz iseniz, yetiştirmeniz oldukça zor olacaktır.

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Bugün, hangi görevde olursanız olun, kalbinizi ve ruhunuzu ortaya koyabilirsiniz. Ancak sonuçlar henüz bir yerlerde gizlenmiş olabilir. Bu durum, kederli veya endişeli olmanız için yeterli bir neden olmamalıdır. Er ya da geç vakti gelecektir. Ayrıca, sevdiklerinizle biraz zaman geçirmek duygusal olarak tatmin edici olabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kaybedilen bir an, asla geri gelmez Yani, zamanın değerini anlamanızın zamanı geldi! Asıl değerli olan paradır. Bu günde, sağlam bir program ayarlayın ve görevlerinizi en ince ayrıntısına kadar anlayın. Kendinizi asiste edebiliyorsanız ne mutlu ancak herhangi bir destek almanız gerekiyor ise de geç kalmamanızı öneririz.

Başak Burcu (24 Ağustos – 22 Eylül)

En derin duygularınıza dikkat edin. Kimse için taviz vermek zorunda olmadığınızı bilin. Bugün, diğer insanlarla kolayca anlaşabileceğiniz bir gün olacaktır. Yakın ve sevdiklerinize içten sevginizi ve şefkatinizi gösterebilirsiniz. İlişkilerinizi geliştirmek için büyülü becerilerinizi kullanın.

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün toplumda prestij kazanmaya çalışabilirsiniz. Bu prestij size iletişim alanı yoluyla ya da kendi düşünce süreçleriniz yoluyla gelecektir. Boş zamanlarınızda ilginizi çeken çeşitli konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Size hayatta en iyisini yapacak gücü kendinizde bulmanızı diliyoruz.

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Şu iki kelime gününüzü tanımlayacaktır; akıl ve şıklık. Tatlı konuşmalar ve iltifatlar sizi çok uzun süre götürebilir, endişelenmeyin bu durum sizi şımartmayacaktır. Bazen, doğru şeyleri söylemek, karşınızdaki kişinin duymak istediğini söylemekten daha faydalı olabilir! Dikkatlice iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)

Yakınlarınız ve sevdiklerinizin gözünde neredeyse bir süper kahraman haline gelebilirsiniz. Ve daha fazlası yeni imajınızı sevebilirsiniz. İnsanların hayatlarına dokunmak sizin için bir terapi haline gelebilir. İş yerinde terfi veya zam alma durumunuz ihtimaller dahilindedir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

Tüm çalışmanız ve planlamanızın boşuna gittiğini fark edebilir ve tamamen hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Başkaları ile görüş farkına sahip olabilirsiniz ve zaman zaman bu farklar ateşli tartışmalara dönüşebilir. Böyle uyumsuz bir ortam kaygınızı artıracak, ancak umudunuzu yitirmemeniz gerekir. Tünelin sonunda ışık var ve kesinlikle bu çalkantılı zamanlardan geçebilirsiniz.

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

Sonunda, ofis dağınıklığınızı temizlemeye karar verdiniz! Ve çalışma alanınız, faturalarınız, dosyalarınız ve hatta dolabınız! İyi bir iş ortaya çıkarabilirsiniz ancak bu neredeyse tüm gününüzü alabilir. Ve şimdi bu düzenden ilham alıp, zihinsel dağınıklığınızı da çözmeye çalışabilirsiniz!

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Sizler hata yapacak kadar insan ve onları kabul edecek kadar mütevazisiniz ve insanlar tam olarak bu dürüstlüğe hayran olabilirler. Sevecen doğanız, bugün aile üyelerinizin ihtiyaçlarını karşılama konusunda üstün olduğunuzu gösterebilir. İyi bir partner, iyi bir eş, iyi bir baba, iyi bir evlat olduğunuzu çoktan ispat ettiniz bile!

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı