BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 13.05.2013

Koç ( 21 Mart – 19 Nisan )

Bugün, paylaşım konusunda oldukça cimri davranıyorsunuz. Bilinçaltınızda gizli korkularınız var. Duygularınızı hiç kimse ile paylaşmama konusunda inatçı bir tutum sergilemeniz, partnerinizle aranızda bazı problemlerin oluşmasına neden olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin hedef tahtası olmak istemiyorsanız daha net olmalısınız.

 13/05/2013

Boğa ( 20 Nisan – 20 Mayıs )

İkili ilişkilerinizde ketum davrandığınız bir gün. Bugün, sosyal çalışmalarınıza belli bir kariyer kazandırma çabası içindesiniz. Çekici kişiliğinizin size kazandıracağı prestij konusunda kendinizden emin gibi görünseniz bile, içsel olarak, güven arayışı içindesiniz.

13/05/2013

İkizler ( 21 Mayıs – 21 Haziran )

Bugün, kendi dünyanıza çekilerek, düşüncelerinizle başbaşa kalmak isteyeceksiniz. Bu düşünceler çok güçlü enerjiler altında olacaktır. İç dünyanızda sahiplenme, koruma ve kollama güdünüz yükselecek. Duygularınızla alakalı bir konuda tek başına bir karar almak niyetinde olabilirsiniz. Eviniz, aileniz ve duygusal güvenliğiniz sizin için çok değerli. Bu nedenle duygularınızı yeniden gözden geçirmek isteyeceksiniz. Uzun saatler boyu önem verdiğiniz birçok şeyi tekrar ele alarak yeni bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Bugün, sezgileriniz sizi yönlendirecektir. Ve iç sesiniz size birçok konuda kılavuzluk ederek doğru yolu bulmanızı sağlayabilir. Dikkatlice ve her ayrıntıya önem vererek düşünmeli ve şefkatinizi sizi seven insanlardan esirgememelisiniz. Karamsarlık ve herşeye hayır diyen enerjilerinizi dizginlediğinizde yüreğiniz de ferahlayacaktır .

13/05/2013

Yengeç ( 22 Haziran – 22 Temmuz )

Bugün, ilişkilerinizi olumlu yönde kullanacaksınız. Olağanüstü bir algılama gücüne sahipsiniz. Maddesel konularda yeni değişimlere ihtiyaç duyacak, bulunduğunuz şartları daha da yukarıya çekeceksiniz. Bazı gerginlikleriniz için rahatlamalısınız.

 13/05/2013

Aslan ( 23 Temmuz – 22 Ağustos )

Bugün, katılacağınız bir grup aktivitesinde karşılaşacağınız kişi, her yönüyle seveceğiniz bir insan olabilir. Bu yüzden detaylara dikkat etmeye özen gösterin. Zihninizi toplamazsanız, kaçırdığınız fırsatlar tekrar tekrar karşınıza çıkabilir. 

13/05/2013

Başak ( 23 Ağustos – 22 Eylül )

Bugün, duygularınızda ısrarcı davranacak ve kendi isteklerinize her şeyden daha fazla önem vereceksiniz. Bazı konularda karar vermek zorunda kalabilir ve değer yargılarınızda zorlanabilirsiniz. Yeni kaynakların arayışı içindesiniz.

 13/05/2013

Terazi ( 23 Eylül – 22 Ekim )

Maddi konularla ilgili bir takım gelişmeler söz konusu. Çevrenizin doğal bir genişleme söz konusu. Partnerinizin desteği sayesinde bazı olayları daha kolay sonuçlandıracaksınız. Başarılı dostlarınızın size ortaklık teklif etmesi söz konusu. 

13/05/2013

Akrep ( 23 Ekim – 21 Kasım )

Bugün, evinizle ilgili birçok aktiviteye ihtiyaç duyuyor ve sevdiklerinizle ortak bir performans sergilemek istiyorsunuz. Duygusal desteklerin motivasyonunuzu arttırdığı bir gerçek. Evinizde dostlarınızı ağırlayacak ve hoş bir gün geçireceksiniz.

 13/05/2013

Yay ( 22 Kasım – 21 Aralık )

Birlikte olduğunuz kişilerle menfaat kaygılarına düşmek istemiyorsanız, içsel davranışlarınızda belirleyici etkenleri fark etmelisiniz. Düşüncelerinizde tavize yer olamadığı için, bir takım gelişmeleri sonradan görüyorsunuz. Bugün, Ay’ın konumundan dolayı, bazı abartılı duygularınızın ön plana çıkmasından rahatsız olabilirsiniz.

 13/05/2013

Oğlak ( 22 Aralık – 19 Ocak )

Bugün, meraklı bir yaklaşım içindesiniz. Karşılıklı ilişkilerinizde yanlış anlaşılabilirsiniz. Değişim içindesiniz ve fikirlerinizi kimseyle tartışmak istemiyorsunuz. Kafanızın içinde birçok farklı düşünce dolaşıyor.

 13/05/2013

Kova ( 20 Ocak – 18 Şubat )

Bugün, duygularınızı belli bir sınavdan ve denetimden geçiriyorsunuz. Kendinizi irdelemek ve hatalarını düşünmek için, iyi bir gün. Dostlarınızın her zaman yanınızda olmayacağını düşünmeli ve kendinizle çelişkiye düşmemelisiniz. Mücadeleci yönünüzü içsel enerjinizle birleştirmeli ve meditasyon çalışmalarına ağırlık vermelisiniz.

 13/05/2013

Balık ( 19 Şubat – 20 Mart )

Yaratıcılığınızı kullanamadığınız zaman, içsel bir şekilde kendinizde hatalar aramaya başlıyorsunuz. Böyle durumlarda, sürekli kendinizi yargılamaktan vazgeçmeli ve çevre şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yaşadığınız olayların etkisinde kalmadan, mantığınıza güvenebilirsiniz.

 13/05/2013
Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı