BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 12 Eylül 2019 Perşembe

Günlük Burç Yorumları 12 Eylül 2019 Perşembe

 

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

İş ve sosyal yaşamla o kadar meşguldünüz ki geç kaldığınızı bile anlamadınız! Bugün kendinizi şımartmak için, bir mola vermek için geç kaldığınızı düşünebilirsiniz. Sağlığınız endişenizin nedeni olabilir. Kendinizi stresli hissediyor iseniz, her şeyi arka plana atmanızı öneririz. Önce siz, sonra herkes!

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün israf harcamaları yapmanız muhtemeldir. Olabileceğinden daha kayıtsız, abartılı olabilirsiniz. Harcamalarınız, gelirlerinizden daha ağır basacaktır. Olabildiğince sıkı olmaya çalışın. Gereksiz veya çok pahalı bir şey satın almamak, kayıpları kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Bir şey satın almadan önce lütfen iki kez düşünün. Bugün alışveriş merkezlerine veya pazarlara gitmekten kaçınırsanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün başkalarının net bir şekilde anlaşıldığına tanık olabilirsiniz. Bu kişinin neden siz olmadığınızı sorgulayabilirsiniz. Varlığınızı ve hediyelerinizi kullanarak sevgilinizi memnun etme ihtimaliniz var. Sevdikleriniz için bu mükemmel ve pahalı hediye için onlarca showroom’a göz atabilirsiniz. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için de sıkı çalışmalara başlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Bugün, kendinizi bir duygu denizinde rotasını kaybetmiş olarak hissedebilirsiniz ve gün ilerledikçe kargaşanın gelgitleri güçlenmeye devam edebilir. Bununla birlikte, bu tür korkunç durumlar içinizdeki en iyiyi ortaya çıkarır. Fırtınada yanınızda sabrınız dışında hiçbir şey olmadan da kurtulabileceğinize inanın.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Tüm görevlerinizi bugün cesaretle yerine getirebilirsiniz. Bunun sonucunda, son birkaç aydır gösterdiğiniz çabalar artık meyve vermeye başlayacaktır. Bugün ele almanız gereken görevlerinizin bir planını hazırlamalısınız. Aynı zamanda kendinizi aşırı strese karşı korumanız gerekir, aksi takdirde sağlığınız için endişe edici bir hal alabilir.

Başak Burcu (24 Ağustos – 22 Eylül)

Beklenmedik bir başarının tadını çıkarırken sörf yapmayı unutmayın! Ancak bugünkü neşe yolculuğunuz, karşınıza çıkan sorunlar hakkında endişelenmek ile harcanabilir. İş alanında daha çok para kazanmak için yeni girişimleriniz olabilir. İşiniz bugün en yüksek dalganın üstüne çıkacaktır, yeter ki siz sörf yapmayı bırakmayın!

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim)

Kişisel ve sosyal durumunuzda büyük bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Bu durum televizyon benzeri bir medyatik ortam veya iş yerinizdeki yenilikçi fikirleriniz sayesinde gerçekleşebilir. İnsanlar bugün sizi ve çalışmalarınızı övebilirler. Ayrıca güzel sanatlarla haşır neşir olabileceğiniz bir gün sizi bekliyor olabilir.

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün yeni bir ürün piyasaya sürmeyi planlıyor olabilirsiniz. Ancak canınızı sıkacak bazı durumlarla karşılaşmak istemiyor iseniz lansmanı ertelemenizi tavsiye ederiz. Geç ama güçlü bir başlangıç, erken ama güçsüz bir başlangıçtan çok daha etkili olacaktır. Unutmayın, doğru zamanda gerçekleşince olayların bir anlamı olur!

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)

Sıkıntıları küçük dilimler halinde kesip atıyorsunuz! Belki bütün olarak bakıldığında çözülmesi çok zor problemleriniz var gibi geliyor olabilir. Ancak parça parça, yavaş yavaş hepsini halledeceğinizden şüpheniz olmasın. Bugün ayrıca uzak diyarlardan gelen bir haber sizi oldukça memnun edebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

Tekrar tekrar aynı şeyi yapmaktan bıkmadınız mı? Size kabuğunuzdan çıkıp biraz temiz hava solumayı öneririz. Daha büyük ve daha iyi bir eve taşınmayı düşünebilirsiniz. Tasarruflarınızdan büyük miktarda faydalanabilirsiniz. Para sizin için her zaman araç olmuştur, amaç değil. Paranın size her şeyi satın alamayacağını da biliyorsunuz, ancak bu konforunuz için servet dökmeyeceğiniz anlamına gelmez.

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

Görev tamamlandı! Günün sonunda tüm sorumluluklarınızı yerine getirmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte, çalışmalarınıza devam etmeniz gerekir, aksi takdirde büyümeniz sekteye uğrayabilir. Kendinizi güvende tutun ve rakiplerinizin her türlü zorluğa hazırlanmak için yaptıkları hareketleri izleyin.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün karışık duygular içerisine girebilirsiniz. Bir yandan, kötüleşen bir durumun nasıl doğru ayarlanacağına dair gerginlik ve stres sizi endişelendirebilir, diğer yandan da ne olursa olsun kabul etme havasında olabilirsiniz. Muhtemelen bugün öğrendikleriniz gelişiminiz için çok önemli olacak ve ilerlemenizde ve yakın gelecekte daha iyi bir insan olmanıza yardımcı olacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı