BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 10.04.2014

10 NİSAN 2014 PERŞEMBE BURÇ YORUMLARI

Tüm Burçların Günlük Burç Günlük Burç yorumları

KOÇ BURCU: İçinde bulunacağınız gruplarda sizi rahatsız edecek, iğneleyici sözlere mazur kalabilirsiniz. Bu şekilde oluşacak davranışlarda, olayın direk olarak size yönelik olmadığını, dolaylı olarak sizi ilgilendirdiğini gözden kaçırmayın. Bu nedenle, sizi kuruntulara sokacak ruhsal karamsarlığa kapılmayın. Çünkü, siz bu meselede üzerinize düşeni yaptınız.

BOĞA BURCU: Üzerinizde, uzun zamandır kesintisiz sürdürdüğünüz çalışmalarınızın verdiği yorgunluk ve durgunluk var. İhtiyaç duyduğunuz dingin ortamı yaratmak sizin elinizde. Bu duyguyla güne başlayın. Size eşlik edecek kişilerle de bu konuda ayni havayı soluyacaksınız. Bu arada, sizin için en yakınınız olan partnerinizi üzecek davranışlardan kaçının.

İKİZLER BURCU: Partnerinizle aranızdaki sorunların temelinde sizin davranışlarınızın olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Yaşamınıza onu biraz daha fazla çekmelisiniz. “İtilmişlik” duygusunun ne kadar önemli olduğunu siz çok iyi biliyorsunuz. Onun yerine kendinizi koyarak, ortak paydalarınızı arttırınız. Sorunların en iyi ilacının “paylaşım” olduğunu göreceksiniz.

YENGEÇ BURCU: Uzun süredir ihmal ettiğiniz ve hatta unuttuğunuz yakın dostlarınızı mutlaka aramalısınız. Onlar gerçekten sizin bu vurdumduymazlığınız karşısında şaşkınlar. Kendinize yakın bulduğunuz bazı kişilerin kendilerine dönük davranışlarını görecek, geçmişte bıraktığınız kişilerin değerini anlayacaksınız.

ASLAN BURCU: İnsanlardan uzak kalamıyorsunuz. Ön yargısız ve cömert davranışlarınızla karşınızdakini kendinize bağlamanızda üstünüze yok. Bu tarzınız iş ilişkinizde de size başarıyı getiriyor. Fakat, insanlardan uzak kalabileceğiniz yerlere ihtiyacınız var. Bu tür bir yerde önünüzdeki günlerin muhasebesini yaparak, hareket alanlarınızı belirleyin.

BAŞAK BURCU: Dostlarınıza öğüt vermekten hoşlanan kişiliğinizle ilk bakışta somut ve güvenilir kişilik sergiliyorsunuz. Fakat, ayni sevecenliği partnerinize de göstermelisiniz. Kendinizi bu konuda eksiksiz görüyorsunuz. Biraz çok yönlü düşünürseniz, temelinde maddi nedenler olan tartışmalarınızda ona hak vereceksiniz.

TERAZİ BURCU: Aile büyüklerinizle bir arada iken, size haksızlık yapılan geçmiş olayları aklınızdan çıkarın. Hatta unutun. Çünkü, en yakınınızdaki kişi gerçekten sizin sorunlarınızla ilgilenmek istiyor. Gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinizi ona anlatarak, detaylar hakkında fikrini almak sizi rahatlatacak ve öz güveninizi arttıracaktır.

AKREP BURCU: Arkadaşlarınızla bir arada iken, sürekli kendinizi ön planda tutacak konulardan uzak kalmaya özen gösterin. Çünkü, bu şekildeki davranışlarınızdan dolayı, az da olsa sizinle ilgili eleştirel yaklaşımlar var. Maddi olarak halletmeye çalıştığınız konularınızın üzerine gitmek için fazla aceleci davranmayın.

YAY BURCU: Her konuda mutlak haklı olduğunuzu kanıtlamaya çalışmayın. İşlek zekanızın size göstereceği davranışlarınızla zaman içinde zaten haklı çıkacaksınız. Fakat, kesinlikle israrcı ve yakın takipçi olmayın. Bu tür yaklaşımlarınızla bazen zor durumlara düşüyorsunuz. Sizi bu konuda en iyi anlayacak olan kişi partnerinizdir. Onunla daha çok ilgilenin.

OĞLAK BURCU: Ebeveynlerinize olan candan ilginiz onları çok mutlu ediyor. Maddi konularda gelişen şartlar ve bir sonraki adım sizin için çok önemli. Bu konuda, aile içi bir yakınınız size yardımcı olabilir. O da sizin kendisine açılmanızı bekliyor. Tüm meseleyi, bir anda çözme konusunda da acleci olmayın. Adımlarınızı daha sakin atın.

KOVA BURCU: Partnerinize karşı olan davranışlarınızda daha kontrollü olmalısınız. Anlık değişen ve daha çok ince hesaplar içeren düşüncelerinizle ona yaklaşmayın. O da bu konudaki rahatsızlığını dile getirmek istemiyor. Her ne olursa olsun, mutlaka ortak çıkarlarınız doğrultusunda düşünerek hareket edin, kazançlı çıkacaksınız.

BALIK BURCU: Bugün, yakın akraba ilişkilerinde duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Fakat, bu tür düşüncelerinizi takıntı haline getirmeyiniz. Çünkü; bu şekilde davranışlarınız sizi etkisi altına alıyor ve günlük yaşamınızın referans noktası haline getiriyorsunuz. Oysa, gelişen her türlü durum karşısında, rahatlıkla duruma göre pozisyon yaratabilecek durumdasınız.

Astrolog Filiz Özkol – Sabah

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı