BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 1 Salı Ekim 2019

Koç Burcu Günlük Yorumu 

Bugün çok aktif olabilirsiniz. Faaliyetleriniz ilerleme ve başarı ile sonuçlanacaktır. Ancak akşamları biraz yalnızlık ihtiyacını hissedebilirsiniz. Ruh halinize dikkat etmenizi ve yalnız kalmak için güzel bir köşeye geçmenizi öneririz. Konuşmak istediğinizde problemlerinizi gözünüze kestirdiğiniz bir dostunuza hapsetmenin sorun olmadığını düşünüyoruz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 

Her olasılıkta, bugün ailenizin başarınızın temeli olduğunu keşfedebilirsiniz. Sevgiyle yoğrulan eşiniz öğleden sonra ilişkiyi canlandırmaya çalışabilir ve karşılık vermeye istekli olmaktan çok daha fazlasını yapmanızı bekliyoruz! Kısacası bugün aile bağlarınızı kuvvetlendirmek için elinizi taşın altına koyabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 

Aile üyelerinizin veya arkadaşlarınızın üzüntülerinin bir parçası olmaya çalışabilir ve yüklerini hafifletmeye çalışabilirsiniz. Nazik ve saygılı doğanız, ayrıca coşkunluğunuz onları neşelendirmeye yetecektir. Günün ilerleyen yarısında eğlence ve mutluluk dolu saatler sizi bekliyor olabilir. Akşam romantik bir randevunun mümkün olduğunu düşünüyoruz. 

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 

Hedeflerinize ulaşmak için yavaş ama istikrarlı bir strateji planlıyorsunuz. İş rakipleriniz verimlilik veya uzmanlık açısından hiçbir yere gelemeyebilir. Bu gururu meslektaşlarınız ile paylaşmaya hazır olun. Tüm alanlardan bu başarılarınız için övgüler kazanmanız muhtemeldir.

 

Aslan Burcu Günlük Yorumu 

Belirtilen amaç ve isteklerinizi yerine getirmek için bugün normalden daha çok çalışabilirsiniz. Muhtemelen daha fazla sorumluluk üstlenecek ve iş zekası için övgü toplayacaksınız. Arkadaşlarınızla öğle veya akşam yemeğine çıkma ihtimaliniz yüksek ve tüm olasılıklarda ortaya çıkan tüm masrafları cömertçe ödeyebilirsiniz.

 Başak Burcu Günlük Yorumu 

İnsanların katkılarınızı farkına varmaları için heyecanlı bir şekilde çalışmaya devam edin. Ancak maalesef aynı derecede takdir beklemeyin. Bazen insanlar çabalarının karşılığını hemen alamazlar. Ama eninde sonunda hak ettiğiniz değer anlaşılacaktır. Uzun bir günün sonunda tekrar elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için gevşemeye zaman ayırmanızı tavsiye ederiz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 

Bugün harcama yapmadan önce iki kez düşünebilirsiniz. Siz de herkes gibi pazarlık yaparak paranızı korumaya çalışabilirsiniz. Bekarlar için öğleden sonra, sevdikleri insana açılmalarında iyi bir zamanlama sağlayabilir. Eğer hali hazırda evliyseniz bugün, eşinizle birlikte sevgi ve yakınlığı deneyimleyeceğiniz bir gün olabilir.

 Akrep Burcu Günlük Yorumu 

Bugün eşinizle bire bir buluşmak sizi mutlu edebilir. Arkadaşlardan, aileden ve hatta çocuklardan bile bir süre uzaklaşabilirsiniz. Birbirinize daha yakın olmak için, bir günlük kaçamak düşünebilir ya da kısa bir tatil planlayabilirsiniz. Neşeli doğanız sizi gün boyu yalnız bırakmayacak ve hatta küçük sorunları çözmenize yardımcı olacaktır.

 

 Yay Burcu Günlük Yorumu 

İçinizdeki ateş, profesyonel ve kişisel olarak, parlamaya hazır! İnsanları niyetleriniz konusunda ikna etmeniz zor olmayacaktır. Ancak, herhangi bir şeye tamamen kapılmadan önce uzmanlardan danışmanlık almanızı önerir. İş alanında her şey çok hızlı gelişir ve değişir bunu aklınızdan çıkarmayın. 

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 

Siz bir işi sadece yapmak için yapanlardan değilsiniz. Aslında, hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz sizi en iyi oyununuzu sergilemeye ve muhtemelen gerekli riskleri almaya iten şey. Ancak günün sonunda “iyi ki yapmışım” diye düşünebilirsiniz. Bugün, aynı zamanda bazı eski ödevler veya projelerle işiniz bitebilir!

 Kova Burcu Günlük Yorumu 

Bugün daha az seyahat ettiğiniz yeni bir işe girebilirsiniz. Maneviyatta teselli bulabilirsiniz. Şimdiye dek gerçekten çok çalıştınız ve nefes alma zamanı geldi! Arkadaşlarınızla biraz zaman geçirin, kendinizi rahatlatın, en sevdiğiniz yere seyahat edin ve kendinizi gençleştirin! Bunları zaman kaybı olarak düşünmeyin; aslında kendinizi daha iyi bir yarına hazırlıyorsunuz.

 Balık Burcu Günlük Yorumu 

Bugün ev işleri sizi bekliyor olabilir! İşe gitmediğinize pişman bile olabilirsiniz. Evde biriken işi bitirmek, dosyaları düzenlemeye benzemez! Tadilatlar ve eksiklerin tamamlanması tüm gününüzü alabilir. Bütün sekmeler tamamladığınızda akşam yemeği sürprizine anca yetişebilirsiniz. Ruh eşiniz size romantik bir akşam yaşatabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı