GenelŞiirler

Günlük Burç Yorumları 09.02.2014

9 ŞUBAT 2014 PAZAR BURÇ YORUMLARI

Tüm Burçların Günlük Burç Günlük Burç yorumları

KOÇ BURCU: Kendinizi sınamak için, uygun bir gün. Detaylara takılarak gününüzü geçirmemelisiniz. Ailenizle birlikte ortak paylaşım içinde olacağınız olaylar gündeme gelebilir. Onlarla ilişkilerinizde derin bir duygusal boyut içinde olacaksınız. Aşırı duygusallık bazen istenmeyen tartışmalara da neden olabilir.

BOĞA BURCU: Maddesel gücün peşinde olduğunuz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel özelliklerini tenkit etmekten sakınmalısınız. Sizin çalışkan yapınız ve güçlü performans yeteneğiniz, çevrenizdeki kişilerle aynı düzeyde olmayabilir. Yaptığınız işe gösterdiğiniz titizlik bugün, aşırıya kaçabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.

İKİZLER BURCU: Ay burcunuzda ilerliyor ve,sizi daha güçlü ve yapıcı kılıyor. İmkansızlıklar karşısında cesurca yapacağınız atılımlar, size önemli bir kariyer sağlayabilir. Çevrenizde bir çok kişiyi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Liderlik özellikleriniz ön plana çıkarken, çevrenizi yönetmek için, atılımcı ruhunuzu da körüklüyorsunuz.

YENGEÇ BURCU: Küçük detayların gözünüzden kaçmaması sonucunda, önemli kazançlar gündeme gelebilir. Hafızanızın size yardım edeceği bir gün. Birçok kombinasyon bilgileri bir arada kullanacaksınız. Konuşma yeteneğiniz sayesinde, gerekli olan bağlantıları kolay bir şekilde kuracaksınız. Dikkatinizin dağılmasına izin vermemelisiniz.

ASLAN BURCU: Kazançlarınızı arttırma konusunda detaylar ön plana çıkarken, araştırmacı yönünüzü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir çoğunuz, sistemleri savunurken, bazılarınız alışkanlıklarınızdan vazgeçmek istemiyorsunuz. Çelişkilerin size sağlayacağı yararları daha sonra olumlu bir şekilde göreceksiniz.

BAŞAK BURCU: Çalışmanızın karşılığını görmek istiyorsanız,deleci yönünüzü kaybetmemelisiniz.Bugün yatırımlar konusunda bazı detaylar yüzünden canınız sıkılabilir. Yaşam kalitenizle birlikte bir çok kriterleriniz önem kazanıyor. Kararlarınız verirken, çevrenizden etkilenmemye çelışmelısınız. Ayak bilekleriniz oldukça hassas.

TERAZİ BURCU: Ay İkizler burcunda ilerlerken, partnerinize duygusal sorumluluk yüklüyor ve güven duygusuna ihtiyacınızı olduğunu ona hissettiriyorsunuz.Yakın çevrenizde güçlü dostların desteği ile bir çok organizasyon çalışması içine gireceksiniz. Bugün, planladığınız çalışmalarınız için, gerekli alt yapıyı oluşturmalısınız.

AKREP BURCU: Jüpiter Yengeç’te geri giderken, duygusal konularınıza yeni bir boyut sunuyor.Derin ve anlamlı yönleriniz ortaya çıkarken, titiz ve detaycı davranışlarınızın size kazandıracağı avantajları inkar etmemelisiniz.Bugün, dostlarınıza özverili davranacak ve onlardan da aynı davranışları bekleyeceksiniz. Değişimlerden olumsuz etkileniyorsunuz.

YAY BURCU: Ay karşıt burcunuz İkizler’de ilerlerken, Güneşten olumlu destek alıyorsunuz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için, önemli kararlar arifesindesiniz. Sosyal konularda istediğiniz gelişimi ve gerekli cesareti gösterirken, tutucu davranışlarınız ortaya çıkabilir. İnatçı ve sorgulayıcı yönleriniz, başarınızı körükleyecektir.

OĞLAK BURCU: Yaşam enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Karşıt burcunuzda bulunan Jüpiter sosyal adalet duygunuzu ön plana çıkarırken, zayıfları koruma ve yardım etme isteği içindesiniz. Duygularınızı herkesle paylaşmak istemeyebilirsiniz. İçsel kaygılarınızı bir kenara bırakmalısınız. Bugün, duygu ve düşünceleriniz paralel ilerliyor.

KOVA BURCU: Arkadaşlarınızda farklı duygular arıyor ve ilişkilerinizi mantık süzgecinden geçiriyorsunuz. Organizasyon çalışmalarınızı ön plana çıkarmak için uygun bir gün olmasına rağmen, kaprisli ve detaycı yönlerinizi, gereksiz bir alınganlığa dönüştürebilirsiniz. Objektif görüşlerinizi çevrenize yansıtırken, olumlu olmalısınız.

BALIK BURCU: Toplumsal çalışmalarda duygusal fakat başarılı bir organizatörsünüz. Değişimi sevdiğiniz için, konsantrasyon yetersizliği yaşıyorsunuz. Bugün, sorumluluklarınız konusunda dikkatli ve detaycı davranıyorsunuz. Olayların farklı yönlerini araştırarak, değişik sonuçlar elde edeceksiniz. Yaşamı istediğiniz gibi vurguluyorsunuz.
Astrolog Filiz Özkol – Sabah

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı