BurçlarGenel

Günlük Burç Yorumları 03.02.2014

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; yeni girişimlerde bulunmak, hayatınızın kontrolünü ele almak ve ilişkilerle ilgili harekete geçmek için size fırsatlar sunacaktır. Acele kararlar almak isteyebilir, sabırsız davranışlarda bulunabilirsiniz. Gelişen olaylar karşısında güdüsel olarak birden adımlar atabilirsiniz. Bugün kendinizi ifade ederek, ön plana çıkabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Bugün içinize kapanarak, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Harekete geçmek için enerjiniz yüksek olsa bile girişimlerde bulunmak için beklemeniz gerekebilir. İçten içe süre gelen bir huzursuzluk duygusu kendinizi gergin hissetmenize neden olabilir. Kadersel ve kontrol edemediğiniz gelişmeler önümüzde ki günlerde sizi harekete geçmeye zorlayabilir.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Oldukça hareketli ve yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ya da içinde bulunduğunuz sosyal gruplarla beraber program yapabilir, size keyif veren organizasyonlarda bulunabilirsiniz. Kararlarınızı kimseye danışmadan tek başınıza alabilir, çevrenizdekilerin size uyum sağlamasını bekleyebilirsiniz. Ani gelişen olaylar beraberinde fırsatları da getirebilir.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınızda aktif bir gün geçirebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili hedeflerinize varmak için yoğun bir çaba sarf edebilir, yüksek enerjinizi yeni projeler geliştirmek için kullanabilirsiniz. Hem aile hem de çalışma ortamınızda gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Toplum önünde cesaretinizi toplayarak sunumlar yapabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Görüş ve inançlarınızı hararetle savunacağınız bir gündesiniz. Yurtdışıyla ilgili bağlantılar yapabilir, akademik eğitim için başvurularda bulunabilirsiniz. Medya ya da yayıncılıkla ilgili girişimlere kalkışabilirsiniz. Bugün düşüncelerinizi açıklamak hatta gerekirse tek başınıza mücadele edebilecek enerjiye sahipsiniz. Önünüze beklenmedik fırsatlar çıkabilir.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Finansal ve duygusal krizlerle baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Tek başınıza alacağınız kararlarla ortak kaynakların yönetimini ele alabilir, miras, nafaka, vergi, sigorta gibi konularda çözüm yolları önerebilirsiniz. Akşam saatlerinde karşınıza çıkacak fırsatlar sürprizlere yol açarak, harekete geçmenizi ve cesaretinizi sergilemenizi sağlayabilir.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Karşıt burcunuzda hareket etmekte olan Ay; karşınızdakilerin onayıyla hareket etmek isteyeceğinize işaret etmekte. Fakat yakın ilişki de olduğunuz kişilerin tek başına kararlar alması gerginliğe yol açabilir. Eşiniz, ortağınız ya da işbirlikleriniz sizi cesaretlendirerek girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir. Ani gelişen olaylar beklenmedik davranışlara neden olabilir.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Çalışma temponuz yoğun olabilir, iş ortamınızda yaşanan ani değişikliklere uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle aranızda liderlik mücadelesi yaşansa bile hemen tepki vermemelisiniz. Yeni projeler içinde yer almak sizi heveslendirebilir. Gündelik alışkanlıklarınıza yeni bir düzen vermek için harekete geçebilirsiniz.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Bugün keyifli ve neşeli geçirebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde heyecanlı ve hevesli olabilir, başlangıçlar yapabilmek için harekete geçebilirsiniz. Çocuklarınız için girişimlerde bulunabilir, onlarla zaman geçirmekten mutlu olabilirsiniz. Özellikle akşam saatleri sürprizlere ve fırsatlara açık olacaktır, ani kararlarla risk alabileceğiniz adımlar atabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Hem iş hemde aile yaşamınızın yoğun olacağı bir gündesiniz. Bugün tek başınıza kararlar almak isteyebilir, kimseye danışmadan harekete geçebilirsiniz. Gayrimenkul yatırımları kafanızı meşgul edebilir, evinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Risk alarak cesaretle harekete geçebilir, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için ani girişimlerde bulunabilirsiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Bugün alacağınız haberler oldukça hareketli zaman geçirmenize neden olabilir. Kısa yolculuklara çıkabilir, trafikte zaman geçirebilirsiniz. Yakın çevre, kardeş ve kuzenlerle ilişkileriniz hız kazanabilir, kişisel gelişiminizi sağlayacak eğitimlere katılabilirsiniz. Yazılı ve sözel olarak kendinizi daha rahat ifade edebilir, anlaşmalar için harekete geçebilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Maddi manevi değerleriniz için mücadele verebileceğiniz bir gündesiniz. Daha fazla kazanç sağlamak için rekabete girebilir, risk alarak cesur girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat bu arada harcamalarınızı da kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bireysel harcamalar gerilime ve çatışmalara yol açabilir. Akşam saatlerinde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeden önce iyi düşünmelisiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı